APIE SANATORIJĄ

„Eglės sanatorija“ – kokia ji? Tai ilgametę sveikatinimo patirtį sukaupusi organizacija, apsigaubusi modernia ir šiuolaikiška skraiste, savy nešiojanti krislą išminties ir gausų žinių bagažą, tačiau nuolat tobulėjanti ir siekianti aukštumų. „Eglės sanatorija“ įsikūrusi dviejuose Lietuvos kurortuose – Druskininkuose ir Birštone – bei Vilniuje ir Kaune, kuriuose 2023 m. ir 2024 m. atidarė „Eglės reabilitacijos centrus”.

Sanatorija garsėja giliomis sanatorinio gydymo tradicijomis ir natūraliais gydomaisiais veiksniais: mineraliniu vandeniu, gydomuoju purvu ir klimatu. Šie jau šimtmečius Lietuvos kurortus garsinantys natūralūs veiksniai sanatorijoje yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija.

Visa tai kartu leidžia sanatorijai vykdyti pagrindinę savo misiją – padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.

SANATORIJA DRUSKININKUOSE

„Eglės sanatorija“ Druskininkuose įsikūrusi šiek tiek atokiau nuo miesto centro (3,5 km), pačiame gamtos glėbyje. Sanatorija pradėjo veikti dar 1972 metais. Čia sanatorijos svečiai gali rinktis vieną iš trijų komforto lygių: Economy, Standard arba Comfort. 2018 metais buvo renovuoti gyvenamieji A, B ir C korpusai (Standard), taip pat pastatyta stiklinė galerija, jungianti minėtus korpusus su mineralinio vandens biuvete bei gydykla. Comfort korpusas atidarytas 2009 metais. Be gyvenamųjų korpusų sanatorijoje įrengti du baseinų ir pirčių kompleksai (Standard | Economy ir Comfort), gydyklos, mineralinio vandens biuvetės, maitinimo salės, kuriose teikiamas gausus švediško stalo tipo maitinimas, kavinės, konferencijų salės. Sanatorijoje taip pat įrengta stiklinė galerija, vaikų žaidimų kambarys, laisvalaikio zonos ir moderni bibliotekos sistema, treniruoklių salės, žiemos sodas, o lauke – refleksoterapinis takas, vaistažolių sodas, vaikų žaidimų aikštelė, teniso kortai, krepšinio ir badmintono aikštelės.

SANATORIJA BIRŠTONE

„Eglės sanatorija“ Birštone įsikūrusi pušynų apsuptyje, netoliese tyvuliuoja Nemunas. Sanatorija duris pravėrė 2013 metais. Kurorto centre įkurtą sveikatingumo kompleksą sudaro keturi tarpusavyje sujungti gyvenamieji korpusai ir gydykla. Čia sanatorijos svečiai gali komfortiškai, neišėję į lauką, pasiekti bet kurią sanatorijos vietą, svečiams siūlomas vienas, aukščiausias – Comfort – lygis. Sanatorijoje įrengtas baseinų ir pirčių kompleksas, SPA centras, unikali Gintaro SPA erdvė, mineralinio vandens biuvetė, maitinimo salė, kurioje teikiamas gausus švediško stalo tipo maitinimas, kavinės, konferencijų salės, vaikų žaidimų kambarys, laisvalaikio zonos ir moderni bibliotekos sistema, treniruoklių salė, o lauke – teniso kortai, vaikų žaidimų aikštelė. Šalia pagrindinio sanatorijos pastato įrengti apartamentai, kuriuose sanatorijos gyventojai už papildomą mokestį gali apsistoti kartu su augintiniais.

REABILITACIJOS CENTRAI VILNIUJE IR KAUNE

„Eglės reabilitacijos centras“ Vilniuje atidarytas 2023 metais, įsikūręs Konstitucijos pr. 20. „Eglės reabilitacijos centras“ Kaune atidarytas 2024 metais, įsikūręs Vytauto pr. 37b. Čia laukiami sanatorijos klientai, kurie po sveikatinimosi Druskininkuose arba Birštone nori pratęsti savo gydymą, sveikatintis profilaktiškai ir palaikyti puikią savijautą. Reabilitacijos centruose laukiami ir klientai, kurie „Eglės sanatorijos“ dar nepažįsta, tačiau nori pradėti sveikatinimosi kelionę su šia, daugiau nei 50 metų patirtį gydymo ir reabilitacijos srityje sukaupusia, organizacija, Reabilitacijos centruose atliekamos inovatyvios fizioterapijos procedūros, gydomieji ir limfodrenažiniai masažai, vedamos individualios ir grupinės gydomosios mankštos.

MŪSŲ VERTYBĖS

ATSAKINGUMAS. Kiekvieno įmonės darbuotojo darbas yra reikšmingas ir svarbus. Pasirinkęs tapti Egliečių komandos nariu įsipareigoju kasdien dirbti kruopščiai, teisingai ir sąžiningai, prisiimdamas visą atsakomybę. Man rūpi mūsų ateitis, todėl neatidėlioju ir imuosi darbo. Susitarimas, kad visi kolegos laikysis šios atsakingo darbo politikos, skatina tarpusavio pasitikėjimą ir užtikrina, kad lengviau ir sklandžiau pasiektume bendrų organizacijos tikslų kartu.

DĖMESYS KLIENTUI. Mūsų siekiamybė – patenkintas ir laimingas klientas, tai įmonei garantuoja sėkmę. Mes darome viską, kad klientas jaustųsi svarbus – laukiamas ir girdimas. Suformuojame teisingus lūkesčius, neverčiame klientų ilgai laukti, suteikiame jiems reikiamą informaciją, esame paslaugūs ir malonūs. Elgiamės taip, kad klientas norėtų sugrįžti dar kartą ir mielai rekomenduotų mus kitiems. Klientas, kuris skundžiasi, yra geresnis už tylintį. Jeigu klientas nelaimingas – mes kažką padarėme ne taip. Patenkintas klientas lygu laimingas darbuotojas.

KOLEGIŠKUMAS. Mūsų sėkmė bei kiekvieno darbuotojo pasitenkinimas darbu priklauso nuo mūsų gebėjimo dirbti komandoje, todėl mes gerbiame savo kolegas, jų darbą ir laiką. Prireikus padedame, skatiname ir palaikome. Visi esame kolegos – dirbame kartu viena kryptimi.

PAGARBA  ŽMOGUI. Tolerancija ir pagarba pasireiškia gebėjimu suprasti kitus, atjauta, noru pagelbėti kitam, skaidrumu. Visi kolegos ir klientai yra lygūs ir verti pagarbos, nepriklausomai nuo jų lyties, amžiaus, kultūros, rasės, religijos, politinių įsitikinimų, pareigų, tautybės ar nuotaikos.

SVEIKATA. Sveikata – fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė – pagrindinė sanatorijos siekiamybė, brangiausias žmogaus turtas. Žmogaus kūnas, protas, emocijos ir elgesys yra žmogaus visuma, todėl saugome save ir kitus, puoselėjame sveikatą ir rūpinamės savo ir kitų fizine, emocine bei psichologine būsena.

TOBULĖJIMAS. Siekiame nuolat tobulėti, esame imlūs naujovėms, norime keistis ir augti, todėl neužsistovime vietoje ir drąsiai priimame pokyčius. Suvokiame, kad mokymasis vyksta kasdien, todėl domimės inovacijomis, trokštame žinių, galvojame apie tai, kaip galima patobulinti savo kasdienę veiklą. Suprantame grįžtamojo ryšio (atsiliepimo) apie mūsų pasiekimus ir pastangas svarbą ir naudą, kuri padeda mums augti.

Rekvizitai
UAB Eglės sanatorija
Adresas: Eglės g. 1, LT-66251, Druskininkai
Įmonės kodas: 301026531
PVM kodas: LT100007663119
Bankas AB Šiaulių bankas Druskininkų KAS
Banko kodas 71819
A/S LT447180000005467092 (EUR)
Įmonės registro tvarkytojas: Valstybės įmonė registrų centras
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.