Gydomosios procedūros – „Eglės sanatorijos“ veiklos pagrindas.
Tačiau Birštone įkurti ir du SPA centrai, kuriuose teikiamos procedūros dar geriau praturtina sanatorijos svečių patirtį.
Visa tai – jūsų gerovei, sveikatos stiprinimui, kūno ir dvasios harmonijai.

Gintaro SPA

Gintaro SPA Lietuvos auksu vadinamas gintaras nuo seno domina ne tik lietuvius, bet ir svečius iš užsienio. Sanatorijoje esančiame Gintaro SPA atliekamos kūno ir veido procedūros ant Baltijos jūros gintaru inkrustuoto masažo stalo. Čia galite pasimėgauti ypatingu viso kūno masažo ritualu su gintaro pudra, argano aliejumi ir gintaro rūgštimi, pasimėgauti gintaro pirčių kompleksu ir visiška ramybe vienumoje arba drauge su artimu žmogumi.

SPA centras

SPA centras SPA centre aukštos kvalifikacijos grožio specialistų atliekamos procedūros nepaliks abejingų. Čia naudojamos tik itin aukštos kokybės kosmetikos priemonės. ūrinės kosmetikos atradimas PHYTOMER kosmetika – tai naujas būdas pasirūpinti oda, panaudojant gausybę jūros pasaulio elementų. Procedūroms taip pat naudojami BABOR kosmetika ir koncentratai – tikri grožio eleksyrai. Su VIE kosmetika atliekamos profesionalios procedūros, Profesionalios procedūros yra įkvėptos medicinos pasaulio pripažintų ir patvirtintų dermatologinių odos jauninimo metodų.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.