Turiningas jūsų laisvalaikis!

Turiningai leidžiamas laikas suteikia pozityvių minčių, praskaidrina dvasią, leidžia užsimiršti, pamatyti pasaulio grožį ir įvairovę, todėl čia „Eglės sanatorijoje“ apsistojusių svečių kiekvieną vakarą laukia viena iš laisvalaikio pramogų: gyvos muzikos pasirodymas, bingo, viktorina arba kino filmas, šokiai. Visa tai sukuria galimybę atsipalaiduoti ir įkvėpti pakilių emocijų užsiimant vis kita laisvalaikio veikla neišeinant už sanatorijos ribų.

VAIKŲ KAMBARYS

Turiningas laisvalaikis vaikams – neatsiejama gyvenimo pažinimo dalis. Bendravimas su kitais mažaisiais sanatorijos svečiais, įvairūs rankdarbiai, žaidimai vaikų kambaryje arba lauke praturtina vaiko vaizduotę, malšina įtampą, leidžia atitrūkti nuo kasdienybės. Čia įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kur vaikus prižiūri vaikų kambario auklėtoja, o lauke įrengta žaidimų aikštelė. Sanatorijoje gyvenantys vaikai žaidimų kambaryje gali žaisti NEMOKAMAI! Pasilikti vaikų kambaryje be tėvų gali vaikai nuo 3 metų amžiaus. Su vaikais iki 3 metų kviečiame drauge pasilikti ir tėvelius.

Darbo laikas (gali keistis)
I–VII 9:00–18:00
Pietų pertrauka 13:00–14:00
AKTYVUS LAISVALAIKIS

Aktyvus gyvenimas, judėjimas, meilė sportui ir judesiui taip pat artima tema sveikatinimo idėjas puoselėjančiai sanatorijai. Birštono svečių laukia teniso kortai, kuriems, įskaitant inventorių, netaikomas papildomas mokestis. Viduje klientai gali žaisti stalo tenisą ir biliardą. Taip pat galima registruotis ir dalyvauti nemokamose grupinėse treniruotėse „Būk aktyvus“: su „Gymstick“ lazdomis, masažinėje treniruotėje su volais ir kita. Treniruotes veda sanatorijos kineziterapeutai, o jei norisi pasimėgauti gamta vienumoje – galite išsinuomoti dviratį, nemokamai naudotis šiaurietiško ėjimo lazdomis arba ramiai pasvajoti gulint hamake ar gaudant saulės spindulius saulės terasoje ant stogo.

PARODOS IR BIBLIOTEKA

Sanatorijoje kiekvieną mėnesį eksponuojama vis kita žymių Lietuvos tapytojų paroda leidžia prisiliesti prie meno, susipažinti su įvairiais Lietuvos kūrėjais, pasigėrėti stulbinančia jų kūryba ir pasisemti įkvėpimo patiems.

Laiką leisdami sanatorijoje jūs taip pat turite galimybę pasinaudoti modernia bibliotekos sistema ir pasiimti norimą knygą. Išsirinkus ir užsisakius knygą internetu, ji bus pristatyta tiesiai į registratūrą! Atostogos puikus metas įgalinti savo vaizduotę ir pasinerti į knygos puslapiuose slypintį pasaulį!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.