Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Birštonas Druskininkai
Dar daugiau laisvės rinktis, patogumo sveikatinantis ir komforto mėgaujantis kiekviena akimirka „Eglės sanatorijoje“, nes čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Ilgus metus klientus džiuginančios sanatorinio gydymo programos, sudarytos iš gydomųjų procedūrų, apgyvendinimo pasirinkto tipo kambaryje, trijų kartų per dieną maitinimo, kasdienės hidrorelaksacijos ir turiningo laisvalaikio, atsižvelgus į išsakytus pageidavimus, buvo dar labiau patobulintos.

Nuo šiol sanatorijos svečiai gali džiaugtis dar ir kasdieniais apsilankymais baseinų ir pirčių komplekse vakarais, neribotu maitinimu, kiekvieną dieną vykstančiais papildomais sportiniais užsiėmimais, naudojimųsi visa esančia laisvalaikio įranga bei kas vakarą vykstančiais renginiais.

Mūsų klientų didžiausiu pageidavimu – nuo šiol kiekvieną vakarą klientai nemokamai gali lankytis baseinų ir pirčių kompleksuose ir mėgautis gėlo ir mineralinio vandens baseinais, gydomosiomis pirtimis, masažinėmis srovėmis ir sūkurinėmis voniomis. Dienos metu, vykstant vandens procedūroms, klientai gali atsipalaiduoti baseinuose ir trijose gydomosiose pirtyse.

Džiugūs pokyčiai ir maitinimo erdvėse – nuo šiol klientai gali maitintis sau patogiu metu ir norimu dažnumu. Be įprastinių pusryčių, pietų ir vakarienės, į kuriuos nuo šiol galima ateiti tiek kartų, kiek norisi, praalkę klientai dar gali užkąsti priešpiečių ir pavakarių užkandžių baruose. Juose klientai ras košių, varškės, daržovių, vaisių ir kitų sveikų užkandžių pasirinkimų. O grįžus į kambarį – ne tik  paklotas lovas, išplautus indus, bet ir kasdien papildomą kavos ir arbatos krepšelį. Gyvenantys Standard ir Comfort lygio liukso kambariuose Birštone ir Druskininkuose patogiai kavą gamintis gali iš ten esančių kavos aparatų.

Šiomis „Viskas įskaičiuota“ naujienomis gali naudotis klientai, atvykę su gydymo programomis, bei TLK klientai, pasirinkę atvykti su papildoma priemoka.

Visiems sanatorijoje besisveikatinantiems, kurie nori daugiau judėjimo ir sportinės veiklos, kiekvienos dienos pavakare yra organizuojami papildomi sportiniai užsiėmimai „Būk aktyvus”. Visi klientai gydyklų registratūroje gali registruotis į taip mėgstamus masažinius užsiėmimus su volais, kineziterapiją salėje su „Gymstick“ lazdomis arba vandenyje su „Gymstick Aqua“ lazdomis bei išbandyti dėmesingą mankštą, psichologinio atsparumą trasą ar vaikščiojimą su šiaurietiškomis lazdomis. Daugiau apie laisvalaikio pramogas ir renginius, skaitykite čia.

O visa sanatorijoje esanti laisvalaikio įranga – krepšinio ir teniso aikštelės, žaidimų automatai su visomis priemonėmis – nuo šiol yra nemokama visiems. Turiningi vakarai klausantis gyvos muzikos, žiūrint filmus, sukantis šokių sūkuryje ar miklinant protą viktorinose, bingo vakaruose kaip ir iki šiol kiekvieną savaitės dieną suteikia širdžiai atgaivą ir galimybę pasimėgauti turiningu laisvalaikiu „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir Druskininkuose. Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

 

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMA:

  • Gydytojo konsultacija
  • 5 gydomosios procedūros per parą
  • Mineralinis vanduo biuvetėje (gydytojui paskyrus)
  • Naujiena!3 maitinimai per parą (švediškas stalas) ir užkandžių baras: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti)
  • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje
  • Hidrorelaksacija (apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse dienos metu) kiekvieną dieną
  • Naujiena!Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą
  • Naujiena!Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“
  • Laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, teniso kortai, biliardas ir kt.)

 

VISOS PROGRAMOS BIRŠTONE

VISOS PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

Kitos naujienos

Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams
Kai aplanko noras ir poreikis sustiprinti savo sveikatą, jus džiaugsmingai pasitinka „Eglės sanatorija“, siūlydama visą puokštę gydomųjų procedūrų! Nuo šiol 60+ kortelės turėtojams visus metus sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau. Tad kviečiame pasinerti į gydomuosius šaltinius! Sanatorijoje susipina natūralūs gamtiniai veiksniai su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia „Eglės sanatorija“ vykdyti pagrindinę savo misiją: padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu!
Jau visai netrukus peržengsime naujos pradžios slenkstį – šoksime į 2024 metus! „Eglės sanatorija“ kviečia atsisveikinti su praėjusiais ir pasitikti naujuosius metus diskotekoje – šokio žingsneliu. Sanatorijoje skambės geriausi visų laikų hitai – nuo 70-ųjų iki šių dienų! Diskoteką papildys ir muzikiniai pasirodymai – gerą nuotaiką jums dovanos dainininkė ANŽELA ir grupė LA FORZA su Renata Norvile, Neringa Nekrašiūte ir Gabriele Banevičiene-Gabi. Paskutinį metų vakarą sanatorijoje jūsų lauks neužmirštama šventė, šokti užvedanti muzika ir pakili nuotaika!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau