Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

2023-07-11
Druskininkai
Birštonas

Įsivaizduokite atostogas, kurių metu jums dėl nieko nereikia sukti galvos, galite atsipalaiduoti ir mėgautis sveikatinimosi procedūromis bei gerėjančia savijauta jaukioje aplinkoje – gamtos glėbyje. Į gydomąsias „Eglės sanatorijos“ programas įtraukta viskas, ko gali trokšti jūsų širdis. Čia viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Gydomąsias sanatorijos programas sudaro gydytojo konsultacija atvykus į sanatoriją arba konsultuojantis iš anksto nuotoliniu būdu (naujiena – daugiau apie tai, skaitykite čia). Konsultacijos metu įvertinęs jūsų sveikatos būklę gydytojas paskirs geriausiai jums tinkančias procedūras iš 5 skirtingų procedūrų grupių, įtrauktų į jūsų įsigytą gydomąją programą. Tiesa, procedūros skiriamos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams nuo 5 metų amžiaus (Sanatorinis gydymas ŠEIMA). Mat, kiekvienas žmogus yra unikalus ir jam, nepriklausomai nuo amžiaus, reikia atsikvėpti, kūnui – sustiprėti, mintims – atsipalaiduoti.

Stiprinant sveikatą sanatorijoje, jums nereikės sukti galvos kada ir ką valgyti. Mes viskuo pasirūpinsime už jus! Be mūsų klientams jau įprastų švediško stalo pusryčių, pietų ir vakarienės, nuo šiol galima lankytis ir priešpiečių bei pavakarių užkandžių baruose. Tai ypač patogu skirtingus mitybos įpročius turintiems ir skubėti nemėgstantiems žmonėms. Siekdami prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių – nuo mažiausių mūsų svečių iki vyriausių – visuose maitinimuose galima lankytis neribotai. Tiek, kiek jums norisi. Tai ypač patogu šeimoms, atvykusioms su vaikais. Kaip ir tai, kad sanatorijoje veikia vaikų žaidimų kambarys, kuriame vaikus nuo 3 metų amžiaus prižiūri vaikų kambario auklėtoja. Vaikų kambaryje gausu pačių įvairiausių žaislų ir žaidimų, tad vaikams tai – tikras rojus. Užvis puikiausia, kad paslauga mūsų klientams papildomai nieko nekainuoja.

Be kita ko, jūs kasdien biuvetėje savo organizmą papildysite mineralų gausa gerdami tiesiai iš požeminių gręžinių atkeliavusį mineralinį vandenį. Druskininkuose taip pat galėsite atsigerti natūralaus gazuoto mineralinio vandens, praturtinto angliarūgšte (naujiena – daugiau informacijos čia).

Baseinų ir pirčių kompleksas – viena iš mylimiausių vietų mūsų klientams. Tad neribotus apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse rasite kiekvienoje mūsų siūlomoje programoje. Čia galėsite atsipalaiduoti sūkurinėse voniose, masažinėse srovėse, plaukiodami baseine arba kaitindamiesi vienoje iš 8 skirtingų pirčių!

Aktyvaus laisvalaikio ištroškusių mūsų svečių sanatorijoje lauks ir papildomos sportinės treniruotės „Būk aktyvus“, kurias veda įgudę savo srities specialistai – kineziterapeutai. Jūs galėsite dalyvauti grupinėse treniruotėse su „Gymstick“ lazdomis salėje arba vandenyje, masažinėse treniruotėse su volais, išbandyti šiaurietišką ėjimą ar dėmesingą mankštą.

Sanatorijoje jūsų laukia ir visa gausa kitų aktyvių laisvalaikio veiklų, pavyzdžiui stalo ar lauko tenisas. O visas sportui reikalingas inventorius papildomai jums nieko nekainuos. Norintiems ramybės ir minutėlės atokvėpio, kasdien laukia ir turiningos vakaro pramogos: gyvo garso muzikiniai pasirodymai, kino filmų vakarai, bingo ir viktorinos žaidimai, šokiai. Kasdien – vis kita veikla. Daugiau informacijos apie laisvalaikį, skaitykite čia.

„Eglės sanatorijoje“ viskas įskaičiuota jūsų sveikatai. Laukiame jūsų svečiuose!

GYDOMOSIOS PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

GYDOMOSIOS PROGRAMOS BIRŠTONE

Šiomis „Viskas įskaičiuota“ naudomis gali naudotis visi klientai, atvykę su viena iš gydomųjų programų, bei Teritorinių ligonių kasų (TLK) klientai, pasirinkę atvykti su papildoma priemoka.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.