Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Birštonas Druskininkai
Dar daugiau laisvės rinktis, patogumo sveikatinantis ir komforto mėgaujantis kiekviena akimirka „Eglės sanatorijoje“, nes čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Ilgus metus klientus džiuginančios sanatorinio gydymo programos, sudarytos iš gydomųjų procedūrų, apgyvendinimo pasirinkto tipo kambaryje, trijų kartų per dieną maitinimo, kasdienės hidrorelaksacijos ir turiningo laisvalaikio, atsižvelgus į išsakytus pageidavimus, buvo dar labiau patobulintos.

Nuo šiol sanatorijos svečiai gali džiaugtis dar ir kasdieniais apsilankymais baseinų ir pirčių komplekse vakarais, neribotu maitinimu, kiekvieną dieną vykstančiais papildomais sportiniais užsiėmimais, naudojimųsi visa esančia laisvalaikio įranga bei kas vakarą vykstančiais renginiais.

Mūsų klientų didžiausiu pageidavimu – nuo šiol kiekvieną vakarą klientai nemokamai gali lankytis baseinų ir pirčių kompleksuose ir mėgautis gėlo ir mineralinio vandens baseinais, gydomosiomis pirtimis, masažinėmis srovėmis ir sūkurinėmis voniomis. Dienos metu, vykstant vandens procedūroms, klientai gali atsipalaiduoti baseinuose ir trijose gydomosiose pirtyse.

Džiugūs pokyčiai ir maitinimo erdvėse – nuo šiol klientai gali maitintis sau patogiu metu ir norimu dažnumu. Be įprastinių pusryčių, pietų ir vakarienės, į kuriuos nuo šiol galima ateiti tiek kartų, kiek norisi, praalkę klientai dar gali užkąsti priešpiečių ir pavakarių užkandžių baruose. Juose klientai ras košių, varškės, daržovių, vaisių ir kitų sveikų užkandžių pasirinkimų. O grįžus į kambarį – ne tik  paklotas lovas, išplautus indus, bet ir kasdien papildomą kavos ir arbatos krepšelį. Gyvenantys Standard ir Comfort lygio liukso kambariuose Birštone ir Druskininkuose patogiai kavą gamintis gali iš ten esančių kavos aparatų.

Šiomis „Viskas įskaičiuota“ naujienomis gali naudotis klientai, atvykę su sanatorinio gydymo programomis, bei TLK klientai, pasirinkę atvykti su papildoma priemoka.

Visiems sanatorijoje besisveikatinantiems, kurie nori daugiau judėjimo ir sportinės veiklos, kiekvienos dienos pavakare yra organizuojami papildomi sportiniai užsiėmimai „Būk aktyvus”. Visi klientai gydyklų registratūroje gali registruotis į taip mėgstamus masažinius užsiėmimus su volais, kineziterapiją salėje su „Gymstick“ lazdomis arba vandenyje su „Gymstick Aqua“ lazdomis bei išbandyti dėmesingą mankštą, psichologinio atsparumą trasą ar vaikščiojimą su šiaurietiškomis lazdomis.

O visa sanatorijoje esanti laisvalaikio įranga – krepšinio ir teniso aikštelės, žaidimų automatai su visomis priemonėmis – nuo šiol yra nemokama visiems. Turiningi vakarai klausantis gyvos muzikos, žiūrint filmus, sukantis šokių sūkuryje ar miklinant protą viktorinose, bingo vakaruose kaip ir iki šiol kiekvieną savaitės dieną suteikia širdžiai atgaivą ir galimybę pasimėgauti turiningu laisvalaikiu „Eglės sanatorijoje“ Birštone ir Druskininkuose. Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

 

SANATORINIO GYDYMO PROGRAMA:

  • Gydytojo konsultacija
  • 5 gydomosios procedūros per parą
  • Mineralinis vanduo biuvetėje (gydytojui paskyrus)
  • Naujiena!3 maitinimai per parą (švediškas stalas) ir užkandžių baras: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti)
  • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje
  • Hidrorelaksacija (apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse dienos metu) kiekvieną dieną
  • Naujiena!Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą
  • Naujiena!Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“
  • Laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, teniso kortai, biliardas ir kt.)

 

VISOS PROGRAMOS BIRŠTONE

VISOS PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

Kitos naujienos

Atvažiuokite ir laimėkite tokios pačios trukmės apsilankymą kitąkart!
„Eglės sanatorija“ šiemet švenčia 50 metų jubiliejų! Esame dėkingi savo svečiams ir norime jus palepinti, tad atvykus visą laikotarpį nuo birželio iki spalio mėnesio net 50 iš jūsų padovanosime tokios pačios trukmės apsilankymą sanatorijoje!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 5 d. „Eglės sanatorija“ švenčia 50 metų gimtadienį!
Prieš pusšimtį metų birželio 5 dieną buvo atidaryta „Eglės sanatorija“ Druskininkuose. Kviečiame pasinerti į sanatorijos istoriją – kaip ji kūrėsi, kaip augo ir tobulėjo iki šių dienų.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo šiol atsiskaityti sveikatos draudimo kortele dar paprasčiau
Kviečiame rūpintis savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau