Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!

2024-01-23
Druskininkai
Birštonas

Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!

Ką jums reikia žinoti apie mažiausios kainos garantiją?

  • Rezervuojant atvykimą į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone prieš 3 mėnesius ar daugiau, pasiūlysime jums mažesnę kainą.
  • Rezervuojant atvykimą reikalingas 50 Eur negrąžinamas avansinis mokėjimas.
  • Šis specialios kainos pasiūlymas galioja rezervuojant vieną iš sanatorinio gydymo arba gydomųjų programų. Negalioja Nakvynės su pusryčiais programai ir Gydomajai programai SVEIKADIENIAI.
  • Jei jūsų planai pasikeičia, jūs galite koreguoti savo atvykimą 3 dienas į priekį arba 3 dienas atgal.
  • Turite galimybę be papildomo mokesčio pakeisti visų svečių, išskyrus vieno, vardus ir pavardes. T. y., rezervacijoje turi likti vienas asmuo, kuris planavo atvykti, o kiti asmenys gali būti pakeisti.
  • Mažesnė kaina yra sumuojama su šiais sanatorijoje galiojančiais pasiūlymais: POLA kortelės, Šeimos kortelės, 60+ kortelės nuolaida arba Senjorų paskutinio mėnesio antradienio nuolaida. Šie išvardinti pasiūlymai tarpusavyje nėra sumuojami.
  • Jei esate lojalus mūsų klientas, jums bus papildomai pritaikyta ir Lojalumo statuso nuolaida. T. y., Lojalumo statuso nuolaida yra sumuojama su viena iš šių nuolaidų: POLA kortelės, Šeimos kortelės, 60+ kortelės nuolaida arba Senjorų paskutinio mėnesio antradienio nuolaida. Lojalumo nuolaida yra taikoma nuo galutinės krepšelio sumos, t. y. jau po vienos iš aukščiau minėtos nuolaidos pritaikymo.

Rūpinkitės savo bei artimųjų sveikata ir planuokite sveikatingumo atostogas iš anksto. Užtikriname jums geriausią kainos garantiją!

„Eglės sanatorija“ – ir gyvenimas vėl mielas!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.