Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau! Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!

Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!

Birštonas Druskininkai
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!

Ką jums reikia žinoti apie mažiausios kainos garantiją?

  • Rezervuojant atvykimą į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone prieš 3 mėnesius ar daugiau, pasiūlysime jums mažesnę kainą.
  • Rezervuojant atvykimą reikalingas 50 Eur negrąžinamas avansinis mokėjimas.
  • Šis specialios kainos pasiūlymas galioja rezervuojant vieną iš sanatorinio gydymo arba gydomųjų programų. Negalioja Nakvynės su pusryčiais programai ir Gydomajai programai SVEIKADIENIAI.
  • Jei jūsų planai pasikeičia, jūs galite koreguoti savo atvykimą 3 dienas į priekį arba 3 dienas atgal. Užsakymą galima koreguoti 1 kartą, bet ne vėliau kaip 7 dienos iki atvykimo.
  • Turite galimybę be papildomo mokesčio pakeisti visų svečių, išskyrus vieno, vardus ir pavardes. T. y., rezervacijoje turi likti vienas asmuo, kuris planavo atvykti, o kiti asmenys gali būti pakeisti.
  • Mažesnė kaina yra sumuojama su šiais sanatorijoje galiojančiais pasiūlymais: POLA kortelės, Šeimos kortelės, 60+ kortelės nuolaida arba Senjorų paskutinio mėnesio antradienio nuolaida. Šie išvardinti pasiūlymai tarpusavyje nėra sumuojami.
  • Jei esate lojalus mūsų klientas, jums bus papildomai pritaikyta ir Lojalumo statuso nuolaida. T. y., Lojalumo statuso nuolaida yra sumuojama su viena iš šių nuolaidų: POLA kortelės, Šeimos kortelės, 60+ kortelės nuolaida arba Senjorų paskutinio mėnesio antradienio nuolaida. Lojalumo nuolaida yra taikoma nuo galutinės krepšelio sumos, t. y. jau po vienos iš aukščiau minėtos nuolaidos pritaikymo.

 

Rūpinkitės savo bei artimųjų sveikata ir planuokite sveikatingumo atostogas iš anksto. Užtikriname jums geriausią kainos garantiją!

„Eglės sanatorija“ – ir gyvenimas vėl mielas!

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

Kitos naujienos

Sanatorijoje – aukščiausi Europos kokybės standartai
Atnaujinome „EuropeSpa med“ sertifikatą! „EuropeSpa“ yra oficiali ESPA kokybės vertinimo sistema, kuri yra žinoma kaip viena griežčiausių Europos sveikatingumo srityje. Pirmą kartą sertifikatą gavome dar 2019 m., jo atnaujinimas vyksta kas 3 metus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALUS PASIŪLYMAS! Trečia nakvynė – pusė kainos
Pavasari, kur Tu? Mes jau Tavęs pasiilgome! Pasiilgome švelnaus gamtos prisilietimo, saulės, šilumos, paukščių čiulbėjimo, ilgų pasivaikščiojimų ir šviesių dienų. „Eglės sanatorija“ kviečia nuo vasario 25 iki kovo 27 dienos atvykti su trijų naktų Gydomąja programa SVEIKADIENIAI | PAVASARIS ir drauge pasitikti bundančią gamtą – UŽ TREČIĄ NAKVYNĘ MOKĖSITE PUSĘ KAINOS. Savo šiluma jus apgaubs gydomasis durpinis purvas ir natūralūs mineraliniai vandenys, iš žiemos miego prikels gydomosios mankštos, stingulį panaikins – gydomieji masažai, o sudirgusias mintis – atpalaiduojančios relaksacijos procedūros. Čia pajusite, kaip sugrįžta pakili nuotaika ir kūną užlieja pozityvios energijos banga, nuskalaujanti žiemos tamsumą ir lydinti į šviesų, aktyvų ir džiaugsmingą pavasario glėbį!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau