Partnerių nuolaidos

Kviečiame pasinaudoti mūsų partnerių suteikiamomis nuolaidomis sanatorijos paslaugoms.

Šeimos kortelė

Turint Šeimos kortelę, 10 % nuolaida galioja su viena iš sanatorinio gydymo programų:

Daugiau informacijos apie Šeimos kortelę, skaitykite čia.

Svarbu! Atvykus į sanatoriją pateikite Šeimos kortelę registratūroje. Nuolaida taikoma užsakymui, gyvenant kartu su Šeimos kortelės turėtoju viename kambaryje ir kituose Šeimos kortelės turėtojo vardu užsakytuose kambariuose šeimos nariams. Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis sanatorijos nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais.

POLA kortelė

Onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) nariams – POLA kortelės turėtojams – taikoma 10 % nuolaida sanatorinio gydymo programoms:

Daugiau apie POLA kortelę, skaitykite čia

Svarbu! Atvykus į sanatoriją pateikite POLA kortelę registratūroje. Nuolaida taikoma užsakymui. Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis sanatorijos nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais.

60+ kortelė

Kortelė yra skirta senjorams nuo 60 metų. Turint 60+ kortelę yra taikoma 10 % nuolaida apsistojus su viena iš šių sanatorinio gydymo programų:

Sanatorinis gydymas (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MINI (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas MAXI (Druskininkuose / Birštone)

Sanatorinis gydymas ŠEIMA (Druskininkuose / Birštone)

Daugiau informacijos apie 60+ kortelę, sužinosite čia.

Svarbu! Atvykus į sanatoriją, pateikite 60+ kortelę registratūroje. 10 % nuolaida taikoma visam užsakymui. Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis sanatorijos nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.