Atvykstate su vaikais?

Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje.

„Eglės sanatorija“ – geriausia atostogų vieta šeimai. VISĄ VASARĄ VAIKAMS IKI 15 METŲ – NEMOKAMAI!

 • Pasirinkus specialią vasaros programą – Gydomąją programą ŠEIMADIENIAI – atvykus tėvams, seneliams ar kitiems suaugusiems asmenims su vaikais iki 15 metų (imtinai), už vaikus mokėti papildomai nieko nereikės. Pasiūlymas galioja su vaikais apsistojus nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.
 • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso 3 kartų maitinimas ir 2 užkandžių barai per parą, hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą;
 • 5–15 metų vaikams gyvenant kambaryje kartu su tėvais, į kainą įskaičiuota: gydytojo konsultacija, kurios metu skiriamos 2 gydomosios procedūros kiekvieną dieną, 3 kartų maitinimas ir 2 užkandžių barai per parą, hidrorelaksacija kasdien, apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą ir apgyvendinimas.

Tėvams atvykstant drauge su vaikais ir pasirinkus Nakvynę su pusryčiais:

 • Vaikai 0–4 metų apgyvendinami nemokamai, vaikams priklauso pusryčiai, hidrorelaksacija ir neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse.
 • Vaikams 5–15 m. į kainą įskaičiuoti pusryčiai, hidrorelaksacija, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse ir apgyvendinimas.

Jei norite maksimaliai sustiprinti vaiko sveikatą, galite rinktis vaikų sanatorinio gydymo programą (skirta 5–15 metų vaikams).

Sanatorinis gydymas ŠEIMA

Kas sudaro programą?

 • Gydytojo konsultacija atvykus arba nuotolinė konsultacija;
 • 5 gydomosios procedūros per parą ir suaugusiems, ir vaikams (5-15 metų);
 • 3 maitinimai per parą (švediškas stalas) ir užkandžių baras: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti);
 • apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą;
 • hidrorelaksacija kasdien;
 • natūralus mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje;
 • papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“;
 • laisvalaikio užsiėmimai (muzikos vakarai, vaikų kambarys, teniso kortai, biliardas ir kt.);
 • apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje.
VAIKŲ KAMBARYS

Turiningas laisvalaikis vaikams – neatsiejama gyvenimo pažinimo dalis. „Eglės sanatorijoje“ įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kur vaikus prižiūri auklėtoja, taip pat Šeimos laisvalaikio kambarys, kur tėvai gali smagiai leisti laiką kartu su vaikais. Lauke įrengta žaidimų aikštelė. Pramogos žaidimų kambariuose ir aikštelėje lauke papildomai nieko nekainuoja. Juose galima lankytis nepriklausomai nuo to, kuriame komforto lygyje gyvenate.

 • Vaikų žaidimų kambarys (Comfort) – vaikus nuo 3 metų amžiaus prižiūri auklė, darbo laikas apačioje;
 • Šeimos laisvalaikio kambarys (Standard, B korpusas, II aukštas) – auklės nėra, kambarys atviras visą parą;
 • Žaidimų aikštelė lauke (prie administracijos pastato).
Vaikų žaidimų kambario (Comfort) darbo laikas (gali keistis)
I–VII 9:00–18:00
Pietų pertrauka 13:00–14:00

LAUKO ŽAIDIMŲ AIKŠTELĖ

„Eglės sanatorijoje“ norima užtikrinti, kad praleistas vaikų laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti, formuoja džiugius šeimos laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius. Lauke įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, aplink sanatoriją gausu pasivaikščiojimo ir dviračių takų, teniso kortai.

BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS

Baseinų ir pirčių kompleksas – itin mėgstama vieta ne tik suaugusiųjų, bet ir mažųjų mūsų svečių! Čia galima pasimėgauti gėlo ir mineralinio vandens baseinais su įrengtomis povandeninėmis srovėmis, atsipalaiduoti masažinėse ir vertikaliose voniose. Pirčių zonoje galima išbandyti įvairias pirtis: skirtingų temperatūrų garines, infraraudonųjų spindulių, įvairių temperatūrų ir drėgnumo saunas bei ledo kambarį.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.