Turiningo laisvalaikio išsiilgusiems – įvairių veiklų gausa sanatorijoje!

Turiningai leidžiamas laikas suteikia pozityvių minčių, praskaidrina dvasią, leidžia užsimiršti, pamatyti pasaulio grožį ir įvairovę, todėl čia „Eglės sanatorijoje“ apsistojusių svečių kiekvieną vakarą laukia viena iš laisvalaikio pramogų: gyvos muzikos pasirodymas, bingo, viktorina arba kino filmas, šokiai. Visa tai sukuria galimybę atsipalaiduoti ir įkvėpti pakilių emocijų užsiimant vis kita laisvalaikio veikla neišeinant už sanatorijos ribų.

VAIKŲ KAMBARYS

Turiningas laisvalaikis vaikams – neatsiejama gyvenimo pažinimo dalis. „Eglės sanatorijoje“ įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kur vaikus prižiūri auklėtoja, taip pat Šeimos laisvalaikio kambarys, kur tėvai gali smagiai leisti laiką kartu su vaikais. Lauke įrengta žaidimų aikštelė. Pramogos žaidimų kambariuose ir aikštelėje lauke papildomai nieko nekainuoja. Juose galima lankytis nepriklausomai nuo to, kuriame komforto lygyje gyvenate.

  • Vaikų žaidimų kambarys (Comfort) – vaikus nuo 3 metų amžiaus prižiūri auklė, darbo laikas apačioj;e
  • Šeimos laisvalaikio kambarys (Standard, B korpusas, II aukštas) – auklės nėra, kambarys atviras visą parą;
  • Žaidimų aikštelė lauke (prie administracijos pastato).
Vaikų žaidimų kambario (Comfort) darbo laikas (gali keistis)
I–VII 9:00–18:00
Pietų pertrauka 13:00–14:00
-1 aukštas
AKTYVUS LAISVALAIKIS

Aktyvus gyvenimas, judėjimas, meilė sportui ir judesiui taip pat artima tema sveikatinimo idėjas puoselėjančiai sanatorijai. Sanatorijoje Druskininkuose gyvenantys svečiai gali be jokio papildomo mokesčio naudotis teniso kortais, krepšinio, badmintono ir tinklinio aikštelėmis lauke ir visu sportui reikalingu inventoriumi. O viduje žaisti stalo tenisą ir stalo futbolą, skvošą, biliardą ir oro ritulį. Taip pat galima registruotis ir dalyvauti nemokamose grupinėse treniruotėse „Būk aktyvus“: su „Gymstick“ lazdomis, masažinėje treniruotėje su volais, išbandyti taką „Sveikatos link“ ir kita. Treniruotes veda sanatorijos kineziterapeutai, o jei norisi pasimėgauti gamta vienumoje – galite išsinuomoti dviratį, nemokamai naudotis šiaurietiško ėjimo lazdomis arba ramiai pasvajoti Žiemos sode ar gulint hamake, gaudant saulės spindulius gėlių apsuptyje ant gultų.

PARODOS IR BIBLIOTEKA

Sanatorijoje kiekvieną mėnesį eksponuojama vis kita žymių Lietuvos tapytojų paroda leidžia prisiliesti prie meno, susipažinti su įvairiais Lietuvos kūrėjais, pasigėrėti stulbinančia jų kūryba ir pasisemti įkvėpimo patiems.

Laiką leisdami sanatorijoje jūs taip pat turite galimybę pasinaudoti modernia bibliotekos sistema ir pasiimti norimą knygą. Išsirinkus ir užsisakius knygą internetu, ji bus pristatyta tiesiai į registratūrą! Atostogos puikus metas įgalinti savo vaizduotę ir pasinerti į knygos puslapiuose slypintį pasaulį!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.