Sveikatos draudimas

Rūpinkitės savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele – Druskininkuose, Birštone ir naujajame Dienos centre Vilniuje. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau!

Turintys „Gjensidige“, „Seesam“, „Compensa Life“, „BTA“ arba  „ ERGO Life Insurance SE„. sveikatos draudimą, už sanatorijoje teikiamas paslaugas gali visiškai arba iš dalies (priklauso nuo turimos sveikatos draudimo sutarties) atsiskaityti sveikatos draudimo kortele iš karto. Šią draudimo bendrovės dengiamą išlaidų dalį, draudikas apmoka tiesiogiai sanatorijai – jums rūpintis apmokėjimu ar kitais dokumentais nereikia. Jums tereikia apie tai iš anksto informuoti rezervacijos metu, o atvykus į sanatoriją prieš atsiskaitymą pateikti asmens dokumentą ir draudimo kortelę. Jeigu apmokėjimui už paslaugas reikalingas gydytojo siuntimas, prašome jį pateikti atvykus registratūroje.

Atsiskaitydami sveikatos draudimu, galėsite rinktis iš įvairių gydymo, medicininės reabilitacijos ir sveikatinimo paslaugų – nuo tradicinių purvo ir mineralinio vandens iki inovatyvių fizioterapijos ir kineziterapijos procedūrų bei skirtingų užsiėmimų.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.