Laikas atsikvėpti ir sustiprinti sveikatą – speciali nuolaida ŪKININKAMS! Laikas atsikvėpti ir sustiprinti sveikatą – speciali nuolaida ŪKININKAMS!

Laikas atsikvėpti ir sustiprinti sveikatą – speciali nuolaida ŪKININKAMS!

Birštonas Druskininkai
Po vasaros ir rudens darbų ateina laikas atsikvėpti ir atgauti jėgas. Visą lapkričio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ ūkininkų ir drauge su jais viename kambaryje gyvenančių asmenų laukia speciali nuolaida ir nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse!

Nuo lapkričio 1 d. iki lapkričio 30 d. ūkininkams, atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš gydomųjų programų, taikoma 7 % nuolaida ir dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse* kiekvieną vakarą (gyvenant sanatorijoje).

 

Programos, kurioms taikoma 7  % nuolaida:

  • Gydomoji programa PLIUS (Savaitgalio gydomoji programa)
  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19

 

Svarbu! Nuo lapkričio 1 d. iki lapkričio 30 d. nuolaida taikoma ir apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse priklauso visiems asmenims, gyvenantiems kartu viename kambaryje. Nuolaidos nesumuojamos, taikomos atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus ūkininko pažymėjimą arba kitą patvirtinantį dokumentą.

*Apsistojus sanatorijoje Druskininkuose Economy arba Standard, nemokamai priklauso baseinų ir pirčių kompleksas, esantis gydykloje Standard | Economy. Apsistojus Comfort – baseinų ir pirčių kompleksas, esantis Comfort.

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Visa informacija gali keistis atsižvelgiant į situaciją šalyje.

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Naujienos publikavimo data: 2021 10 07

 

Kitos naujienos

Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse buvusiems darbuotojams!
Kartą Eglietis – visada Eglietis. Dovanojame apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse visiems buvusiems sanatorijos darbuotojams, tereikia užpildyti anketą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Klientų patogumui – išankstinė gydytojo konsultacija prieš atvykstant
Vis labiau modernių sprendimų ieškanti „Eglės sanatorija“ savo klientams siūlo dar daugiau patogumų. Nuo šiol galite rinktis nuotolinę išankstinę gydytojo konsultaciją. Ją rinktis siūloma klientams, kurie į „Eglės sanatoriją“ atvyksta trumpesniam laikotarpiui – 2–5 paroms. Pasirinkę nuotolinę konsultaciją, jūs sutaupysite savo laiko, o atvykę iškart galėsite mėgautis sveikatingumo atostogomis!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA – gazuotas mineralinis vanduo biuvetėje Druskininkuose!
Gazuotas mineralinis vanduo yra neįtikėtinai populiarus visame pasaulyje. Jo galima rasite bene kiekvienoje maisto ar gėrimų parduotuvėje. Natūralaus vandens šaltinių Lietuvoje – gana daug, tačiau natūraliai išgaunamo gazuoto mineralinio vandens nėra. Ar noras turėti gazuotą mineralinį vandenį yra neįveikiamas iššūkis? Tik ne mums!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau