Laikas atsikvėpti ir sustiprinti sveikatą – speciali nuolaida ŪKININKAMS! Laikas atsikvėpti ir sustiprinti sveikatą – speciali nuolaida ŪKININKAMS!

Laikas atsikvėpti ir sustiprinti sveikatą – speciali nuolaida ŪKININKAMS!

Birštonas Druskininkai
Po vasaros ir rudens darbų ateina laikas atsikvėpti ir atgauti jėgas. Visą lapkričio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ ūkininkų ir drauge su jais viename kambaryje gyvenančių asmenų laukia speciali nuolaida ir nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse!

Nuo lapkričio 1 d. iki lapkričio 30 d. ūkininkams, atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš gydomųjų programų, taikoma 7 % nuolaida ir dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse* kiekvieną vakarą (gyvenant sanatorijoje).

 

Programos, kurioms taikoma 7  % nuolaida:

  • Gydomoji programa PLIUS (Savaitgalio gydomoji programa)
  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas-reabilitacija po COVID-19

 

Svarbu! Nuo lapkričio 1 d. iki lapkričio 30 d. nuolaida taikoma ir apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse priklauso visiems asmenims, gyvenantiems kartu viename kambaryje. Nuolaidos nesumuojamos, taikomos atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus ūkininko pažymėjimą arba kitą patvirtinantį dokumentą.

*Apsistojus sanatorijoje Druskininkuose Economy arba Standard, nemokamai priklauso baseinų ir pirčių kompleksas, esantis gydykloje Standard | Economy. Apsistojus Comfort – baseinų ir pirčių kompleksas, esantis Comfort.

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Visa informacija gali keistis atsižvelgiant į situaciją šalyje.

„Eglės sanatorija“ pasilieka teisę bet kada keisti informaciją.

 

Naujienos publikavimo data: 2021 10 07

 

Kitos naujienos

Nuo šiol atsiskaityti sveikatos draudimo kortele „Eglės sanatorijoje“ dar paprasčiau
„Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone kviečia rūpintis savo sveikata, o išlaidas už paslaugas padengti sveikatos draudimo kortele. Nuo šiol tai padaryti – dar paprasčiau.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pasitikite Naujuosius 2022 metus!
Išsiilgę švenčių ir linksmybių, 2022 metus kviečiame pasitikti drauge su „Eglės sanatorija“! Naujųjų metų vakarą – Druskininkuose ir Birštone – vyks ypatinga šventinė vakarienė, muzikiniai pasirodymai, o laikrodžiui išmušus 00:00 – dangų nuspalvins naujametinis fejerverkas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Informacija dėl vaikų testavimo atvykstant į sanatoriją
Augant susirgimų COVID-19 virusu skaičiui Lietuvoje ir norint užtikrinti kuo didesnį mūsų klientų ir sanatorijos darbuotojų saugumą, visi vaikai nuo 3 metų amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą arba greitąjį testą atlikti sanatorijoje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau