Procedūrų kortelė – jūsų telefone!

2023-07-30
Druskininkai
Birštonas

Sanatorija – nuolatiniame tobulėjimo procese: čia investuojama į naujausią medicininę įrangą, darbuotojų mokymus, inovatyvius sprendimus, padėsiančius kurti sklandesnį darbą. Mes pirmieji Lietuvoje iš sveikatinimo organizacijų pristatėme mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Išbandykite ir jūs!

Parsisiuntus mobiliąją „Eglės sanatorijos“ programėlę jums nebereikės nešiotis popierinės procedūrų kortelės – visą informaciją turėsite savo išmaniajame telefone. Programėlėje matysite jums paskirtų procedūrų grafiką, galėsite savarankiškai registruotis atvykę į procedūrą, po jos – įvertinti procedūrą atlikusį darbuotoją, taip pat siųsti užklausą registratūrai dėl paskirtos procedūros laiko keitimo.

Sanatorijos svečiai taip pat gali matyti įvairias sanatorijos naujienas, vykstančių laisvalaikio renginių kalendorių. Čia galima pasižymėti jus dominantį renginį ir jam artėjant gauti priminimą. Programėlėje taip pat galima registruoti gedimus. Taip efektyviai ir greitai klientas gali pranešti darbuotojams apie reikalingą pagalbą ar paslaugą. Programėlė pritaikyta ne tik lietuviškai kalbantiems klientams, bet ir anglų, rusų, vokiečių kalbomis.

„Išmaniosios technologijos vis labiau užkariauja pasaulį, tad norime žengti koja kojon ir mes, būti lankstūs ir patrauklūs klientams, kurie savo gyvenimo nebeįsivaizduoja be išmaniųjų telefonų. Tai darome mūsų klientų patogumui ir dar didesniam komfortui sukurti“, – programėlės įdiegimą komentuoja „Eglės sanatorijos“ rinkodaros ir komunikacijos padalinio vadovė Aistė Povilauskaitė.

Mobiliąją „Eglės sanatorijos“ programėlę parsisiųsti galite Android OS arba IOS.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.