Švęskite gimtadienį drauge su „Eglės sanatorija“ – SANATORINIO GYDYMO KAINA PARAI TIK 52 EUR!

2024-04-30
Druskininkai
Birštonas

Birželio 5 dieną „Eglės sanatorija“ Druskininkuose švęs 52 metų gimtadienį ir kviečia jus drauge minėti sanatorijos šventę. Ilgametė sanatorijos patirtis leidžia mūsų klientams suteikti geriausią sveikatinimosi patirtį ir prisiliesti prie natūralių gamtos šaltinių – mineralinio vandens ir čia pat Lietuvoje kasamo ir gydymui naudojamo durpinio purvo. O kur dar visa puokštė kitų gydomųjų procedūrų? Masažas, mankštos, relaksacijos, inovatyvūs ir modernūs aparatai jūsų kūno ir dvasios sveikatai.

Nors gimtadienį švenčiame birželio mėnesį, dovanojame jums galimybę už Sanatorinio gydymo programą mokėti 52 Eur, jei jūsų viešnagės data kertasi su: gegužės 8 d., gegužės 22 d., arba birželio 5 d. T. y., šiomis dienomis Sanatorinio gydymo programos kaina 52 Eur, nepriklausomai, kurį kambario tipą ar komforto lygį pasirinksite: Economy, Standard ar Comfort (Druskininkuose arba Birštone). 52 METAI – 52 EURAI!

DRUSKININKUOSE

BIRŠTONE

Specialus pasiūlymas galioja tik Sanatorinio gydymo programai tiek Druskininkuose, tiek Birštone.

Rezervaciją atlikti galima nuo balandžio 30 d. iki birželio 4 d.

Vietų kiekis už specialią 52 Eur kainą yra ribotas.

Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.