SANATORIJOS GIMTADIENIO PROGA – DOVANA JUMS!

2024-06-04
Druskininkai
Birštonas

Birželio 5 dieną Druskininkuose ir birželio 7 dieną Birštone „Eglės sanatorija“ švenčia gimtadienį! Druskininkai džiaugiasi sulaukę 52-ojo, o Birštonas – 11-ojo gimtadienio. Sukaupę ilgametę patirtį gydymo ir reabilitacijos srityje, norime padėkoti milijoną perkopusiai mūsų klientų bendruomenei, kuri savo sveikatą patikėjo į mūsų rankas! Ačiū, kad esate kartu. Tikimės, kad savo vasaros atostogoms pasirinksite sveikatinimąsi „Eglės sanatorijoje“.

Gimtadienio proga turime jums dovaną – dviejų naktų Gydomąją programą LENGVUMAS įsigysite už žemesnę kainą! Programą sudaro 5 gydomosios procedūros, pusryčiai ir vakarienės, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse bei laisvalaikio pramogos. Programa LENGVUMAS idealiai tiks norintiems poros dienų pabėgimo nuo kasdienybės ir atokvėpio gamtoje.

NEPRALEISKITE PROGOS! Rezervuoti atvykimus galima nuo birželio 9 dienos iki birželio 18 d. (paskutinė išvykimo diena – birželio 20 d.). Apsistoti galima vienviečiuose, mini dviviečiuose arba dviviečiuose kambariuose „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone.

Kaina Druskininkuose STANDARD – kaina nurodyta už 2 naktų Gydomąją programą LENGVUMAS:

  • Vienvietis kambarys – 198 Eur
  • Mini dvivietis 2 asmenims – 298 Eur
  • Dvivietis kambarys 2 asmenims – 329 Eur

Kaina Druskininkuose ir Birštone COMFORT – kaina nurodyta už 2 naktų Gydomąją programą LENGVUMAS:

  • Vienvietis kambarys – 218 Eur
  • Dvivietis kambarys 2 asmenims – 349 Eur

REZERVUOTI DRUSKININKUOSE

REZERVUOTI BIRŠTONE

SVARBU! Šiam pasiūlymui gali būti pritaikyta jūsų turimo Lojalumo statuso nuolaida. Tačiau netaikomos jokios kitos nuolaidos, nuolaidos kodai, dovanų kuponai. Vietų kiekis su Gydomąja programa LENGVUMAS yra ribotas.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.