„Pagirkime aptarnavimą“ projekte laimėjome net 3 apdovanojimus!

2024-03-14
Druskininkai
Birštonas

Džiaugiamės ir didžiuojamės „Eglės sanatorijos“ darbuotojais, nes tik dėl jūsų profesionalaus aptarnavimo, meilės ir šilumos sanatorijos klientams, mes laimėjome net tris apdovanojimus skirtingose kategorijose.

  • Esame 2023 metais daugiausiai pagyrimų už klientų aptarnavimą sulaukusi įmonė.
  • Geriausiai klientus aptarnaujanti įmonė grožio ir sveikatos sektoriuje.
  • Ir šiais metais laimėjome pačioje pagrindinėje kategorijoje – esame Geriausiai klientus aptarnaujanti įmonė iš visų projekte dalyvavusių!

Atsiėmusi laimėjimą sėkmingos klientų patirties ambasadorė Vaiva Dirsienė neslėpė džiaugsmo: „Nuostabus jausmas kartu su visais Egliečiais būti įvertintiems klientų. Ačiū klientams už nuoširdžius atsiliepimus ir pagyrimus, ačiū darbuotojams už dėmesingumą ir pastangas, kad klientas visada jaustųsi svarbus – laukiamas ir girdimas. Tai apdovanojimas, kuris įprasmina mūsų veiklą ir pastangas suteikti klientui patį geriausią aptarnavimą!“

Patenkintas klientas yra tas, kuris nori sugrįžti ir rekomenduoti mus kitiems. Tai mūsų kasdienio darbo tikslas ir viena iš įmonės vertybių. Šie laimėjimai tai didelė garbė, įvertinimas ir pasitikėjimas. Sieksime išlaikyti aukštą kartelę ir visus 2024 metus. Ir toliau stengsimės dėl jūsų sveikatos, komforto ir gerovės! Tad kviečiame balsuoti už „Eglės sanatoriją“ ir šiais metais, spauskite čia.


This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.