NAUJIENA! Pradinė ambulatorinė medicininė reabilitacija Birštone

2024-02-27
Druskininkai
Birštonas

Kas yra pradinė ambulatorinė reabilitacija?

Ambulatorinio gydymo metu šeimos gydytojas ar kitas gydytojas specialistas, esant indikacijų, gali išduoti siuntimą FMR gydytojo konsultacijai gauti. FMR gydytojas įvertina paciento sveikatos būklę, biopsichosocialinių funkcijų sutrikimus ir pagal poreikį skiria mažos, vidutinės, didelės ar didžiausios apimties pradinės ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas.

Kokios procedūros gali būti skiriamos?

Pagal poreikį yra skiriamos mažos, vidutinės, didelės ar didžiausios apimties paketai, t. y. nuo 5 iki 25 gydomųjų procedūrų. Procedūrų grupės:

  • Kineziterapija
  • Gydomieji ir / arba aparatiniai masažai
  • Fizioterapija
  • Ergoterapija

Papildomos paslaugos sanatorijoje

Jei atlikdamas pradinę ambulatorinę reabilitaciją klientas pageidauja apsigyventi sanatorijoje Birštone, tai jis gali padaryti su papildoma priemoka (spauskite čia). Su papildoma priemoka sanatorijoje galima gyventi nuo 4 iki 7 nakvynių. Atvykus su papildoma priemoka klientas gauna apgyvendinimą, maitinimą ir neribotą apsilankymą baseinų ir pirčių komplekse.

Jei klientas pageidauja įsigyti papildomų procedūrų, turi pasikonsultuoti su gydytoju. Įvertinęs jūsų sveikatos būklę ir procedūrų tinkamumą, gydytojas galės paskirti, pavyzdžiui, gydomojo purvo, mineralinio vandens ar kitas procedūras, kurias galėsite įsigyti papildomai savomis lėšomis.

Registracija FMR gydytojo konsultacijai Birštone

Tiesiogiai skambinant į „Eglės sanatoriją“ tel. nr.: +370 313 60220 arba jūsų Pirminės sveikatos priežiūros centre.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.