Medicinos darbuotojams – 60 Eur dovana!

2024-03-18
Birštonas
Druskininkai

Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios – fizinės, psichologinės ir emocinės sveikatos. Jūs žinote geriausiai, kaip svarbu laiku išgirsti savo kūną ir jo siunčiamus signalus, kada metas atsitraukti nuo darbų, kasdienių rūpesčių, buities ir atsigręžti į save. „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone medicinos darbuotojams dovanoja 60 Eur dovaną gydomosioms programoms. Šįkart leiskite mums pasirūpinti jūsų sveikata! Pasinaudokite specialiu pasiūlymu nuo balandžio 7 d. iki gegužės 31 d.

Nuo balandžio 7 d. iki gegužės 31 d. „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone medicinos darbuotojams dovanoja 60 Eur nuolaidą gydomosioms programoms. Pasiūlymas galioja rezervacijoms sukurtoms nuo kovo 18 d.

Programos, kurioms galioja 60 Eur nuolaida:

SVARBU! 60 Eur nuolaida taikoma visam užsakymo krepšeliui, nuo galutinės sumos. Nuolaida negalioja šioms programoms: Gydomoji programa SVEIKADIENIAI ir Nakvynės su pusryčiais programai. Nuolaida taikoma atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus darbo pažymėjimą arba kitą medicinos darbuotojo profesiją patvirtinantį dokumentą. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Nuolaida sumuojama tik su Lojalumo programos nuolaida.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.