Gyd. masažo specialistė Inga Radvilienė

2023-08-01
Reabilitacijos centrai
Druskininkai
Birštonas

Inga, papasakokite, kokie vėjai jus atpūtė į „Eglės sanatoriją“? 

Turbūt kiekvienas žmogus tam tikru savo gyvenimo etapu užduoda sau klausimą: ar aš esu čia, kur ir noriu būti? Ilgą laiką dirbusi maitinimo sektoriuje, vieną dieną apsisprendžiau – atėjo metas pokyčiams. Masažuotojos profesija į mano gyvenimą atėjo per prasmės paieškas. Jau tada, kai įgijau masažuotojos kvalifikaciją, supratau, kad noriu daryti gydomuosius masažus ir taip padėti žmonėms pagerinti savo sveikatą, todėl darbas SPA centruose manęs nedomino. Na, o kodėl iš visų kitų sveikatinimo centrų Druskininkuose pasirinkau „Eglės sanatoriją“? Ogi todėl, kad tai jau daugiau nei 50 metų gyvuojanti sanatorija su nekintančiomis vertybėmis ir ilgametėmis tradicijomis. Tačiau šiuolaikišku požiūriu! Įmonės vertybės, stabilumas, saugumo jausmas, čia dirbant man taip pat yra svarbu. Be to, sanatorijoje nuolat gausu atvykstančių sveikatintis svečių tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, tad tai puiki vieta ir tau pačiam, kaip savo srities specialistui, tobulinti įgūdžius ir įgyti įvairiapusės patirties. Taigi, pliusų, nusveriančių svarstykles į teigiamą pusę, – išties nemažai. Sanatorijoje dirbu jau septynerius metus. Kaip matote, vėjai palankūs (juokiasi).

Kokia darbo dalis jums maloniausia?

Maloniausia dalis, be jokios abejonės, tai dėkingumas. Dažniausiai klientai sako, kad mano rankos auksinės ar stebuklingos. Paplitusi nuomonė, kad masažuotojo rankos turi būti stiprios, o aš manau, kad masažuotojas turi būti ne tik fiziškai stiprus ir ištvermingas, jis turi turėti ypatingai jautrias rankas. Masažas, pirmiausia, veikia centrinę nervų sistemą, tuomet kraujotaką bei limfotaką ir, galiausiai, raumenis. Aš esu atsakinga, kad klientai procedūros metu pajustų globą ir rūpestį bei gautų kokybišką paslaugą. Matyt, tai jausdami klientai mane ir apdovanoja savo nuoširdžiu dėkingumu. Man ypač patinka, kai jaučiu akivaizdų darbo rezultatą – masažuojamos kūno dalies skirtumą prieš ir po masažo procedūrų. O rezultatai – visada teigiami. Tai įkvepia ir džiugina!

Šiais metais buvote pakviesta prisijungti prie jau antrus metus vykstančio projekto „Misija – Talentai“. Dalyvauti projekte kviečiami norintys aktyviai prisidėti prie įmonės veiklos ir turintys noro siekti daugiau. Ką jums tai reiškia?

Aš myliu savo darbą, bet laikui bėgant pajutau, kad jis tapo kiek monotoniškas ir norisi veikti ką nors daugiau. Atlikusi skirtą užduotį ir ją pristačiusi, sulaukiau kvietimo dalyvauti „Misija – Talentai“ projekte ir ilgai nesvarsčiusi – sutikau. Man tai nauja patirtis, galimybė išbandyti save kitose, su masažavimu nieko bendro neturinčiose veiklose, iš arčiau pamatyti ir prisiliesti prie įvairių sanatorijos viduje vykstančių projektų. Pavyzdžiui, neseniai baigėme naujojo Klientų aptarnavimo standarto projekto įvedimą sanatorijos darbuotojams, toliau aktyviai dirbsime prie sanatorijos procesų kūrimo komunikacijos. Taip pat su „Misija – Talentai“ dalyviais dalyvaujame įvairiuose mokymuose, lankome kitas sanatorijas, susipažįstame su jų paslaugomis, neseniai organizavome žygį dviračiais. Veiklos sočiai!

Kas jums labiausiai patinka sanatorijoje apskritai, kas įkvepia ir žavi?

Sanatorijos misija – padėti žmogui susigrąžinti, sustiprinti ir palaikyti sveikatą. Tai labai artima tiek mano profesijai, tiek man, kaip asmenybei. Mane taip pat džiugina ir motyvaciniai priedai, pusmetinės premijos, papildomos, tik mūsų darbuotojams skirtos, naudos bei pati įmonės atmosfera, pagarbus elgesys ir darbuotojų vertinimas.

Nors aš nebe naujokė, tačiau džiaugiuosi, kad jie čia gauna daug dėmesio – naujokui skiriamas mentorius ir suteikiama galimybė pirmosiomis darbo dienomis įsispirti į kliento batus – išbandyti įvairias procedūras. Sanatorijoje organizuojamos vasaros ir žiemos šventės, įvairios kolektyvo išvykos. Tai sustiprina visų Egliečių bendruomeniškumo jausmą. Žiemos šventės metu apdovanojami geriausi tų metų darbuotojai, tad, kai gavau savo pirmąjį apdovanojimą, ir supratau, kad esu teisingame kelyje. Ten, kur ir noriu būti.

Kokių tikslų siekiate gyvenime? Iš kur semiatės motyvacijos ir ką patinka veikti?

Tikslas – tobulėjimas tiek profesinėje, tiek asmeninėje srityje. Į gylį ir į plotį. Tikiu, kad nebūtina kasdien atlikti žygdarbių, galima daryti mažus darbus, bet su didele meile. Stengiuosi gyventi pagal šį principą, tad papildomai motyvuoti savęs nebereikia.

Patinka kelionės, ilgi pasivaikščiojimai, važinėjimas dviračiu, knygos ir, kaip tikrai dzūkaitei, grybauti. Druskininkai – didžioji mano meilė. Tik čia eidama pėsčiomis iš darbo mišku galiu ir pauogauti, ir pagrybauti.

Na ir pabaigai – palinkėjimas.

Visiems norėčiau palinkėti labiau rūpintis savimi: gerai išsimiegoti, sveikiau maitintis, daugiau judėti, į viską žiūrėti paprasčiau ir dažniau apsikabinti! 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.