„Eglės sanatorija“ – geriausia atostogų vieta šeimai

2024-05-22
Druskininkai
Birštonas
VISĄ VASARĄ VAIKAMS IKI 15 METŲ – NEMOKAMAI!

Įsivaizduokite, kaip jūs atsitraukiate nuo buities darbų, namų ruošos, maisto gaminimo. Sutelkiate dėmesį į buvimą kartu ir kiekvienam atskirai. Stiprinate fizinę, emocinę, psichologinę visų šeimos narių sveikatą. Mėgaujatės gydomosiomis procedūromis ir su meile ruoštu maistu: pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais. Mirkstate baseinuose, masažuojatės povandeninėse srovėse, kaitinatės pirtyse – tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiat į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse jiems dūkstant žaidimų kambaryje. VISĄ VASARĄ VAIKAMS IKI 15 METŲ – NEMOKAMAI! Pasiūlymas galioja „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone.

Pasirinkus specialią vasaros programą – Gydomąją programą ŠEIMADIENIAI – atvykus tėvams, seneliams ar kitiems suaugusiems asmenims su vaikais iki 15 metų (imtinai), už vaikus mokėti papildomai nieko nereikės. Pasiūlymas galioja su vaikais apsistojus nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d.

„Eglės sanatorijoje“ ramybę ir savą atostogų stilių atras kiekvienas – nuo mažiausių iki vyriausių šeimos narių. Kodėl verta į sanatoriją atvykti su vaikais?

  • Nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. vaikams iki 15 metų apgyvendinimas, maitinimas, baseinų ir pirčių kompleksas – nieko nekainuoja!
  • Kasdien vaikams nuo 5 metų amžiaus vyksta 2 gydomosios procedūros, kurias skiria gydytojas.
  • Nemokamas vaikų žaidimų kambarys su auklės paslauga (nuo 3 metų).
  • Žaidimų aikštelė lauke.
  • Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse.
  • Stalo tenisas, lauko teniso kortai, krepšinio aikštelė, dviračių nuoma.
  • Pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai ir vakarienės su neribotais apsilankymais – ypač patogu keliaujant su vaikais!
„Eglės sanatorija“ – geriausias pasirinkimas sveikoms vasaros atostogoms!

DRUSKININKAI

BIRŠTONAS

SVARBU! Šiam pasiūlymui gali būti pritaikyta jūsų turimo Lojalumo statuso nuolaida. Tačiau netaikomos jokios kitos nuolaidos, nuolaidos kodai, dovanų kuponai. Vietų kiekis su Gydomąja programa ŠEIMADIENIAI yra ribotas.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.