DOVANA senjorams!

2024-04-15
Druskininkai
Birštonas

Aktyvus judėjimas, grynas oras, dovanos iš gamtos – natūralus mineralinis vanduo ir gydomasis durpinis purvas – mums užtikrina ilgaamžiškumą, gyvenimo džiaugsmą, kūno ir dvasios sveikatą. Mat, kūnas, kuriuo rūpinamės, mums suteikia jėgų mėgautis kiekviena diena, tad puoselėkite jį ir užkirskite kelią sveikatos sunkumams. „Eglės sanatorija“ kviečia senjorus nuo 60 metų pasinaudoti jiems skirta 50 Eur arba 100 Eur dovana ir sustiprinti sveikatą mėgaujantis gydomosiomis procedūromis.

Senjorams nuo 60 metų ir vyresniems apsistojus 2–4 naktims pritaikysime 50 Eur nuolaidą, o apsistojusiems 5 arba daugiau naktų – 100 Eur nuolaidą. Rezervaciją galima atlikti nuo balandžio 15 d. iki balandžio 28 d., o atvykti nuo gegužės 5 d. iki gegužės 31 d.


Pasirinkite vieną iš šių programų:

• Sanatorinis gydymas – pasirinkus Economy komforto lygį – kaina nuo 90 Eur asmeniui už parą
• Sanatorinis gydymas MINI
• Sanatorinis gydymas MAXI
• Sanatorinis gydymas ŠEIMA
• Gydomoji programa PLIUS
• Gydomoji programa LENGVUMAS


Rezervuokite dabar

KOMFORTO LYGIAI

Druskininkuose sanatorijos svečiai gali rinktis vieną iš trijų komforto lygių: Economy, Standard arba Comfort. Birštone siūlomas vienas – aukščiausias – komforto lygis – Comfort. Economy korpusas – tikra vasaros rezidencija! Iš šio korpuso į procedūras, maitinimo salę, baseinų ir pirčių kompleksą, mineralinio vandens biuvetę keliausite lauko takeliais, mėgausitės aplink žydinčiomis gėlėmis ir gamtos ramybe.

Pasirinkę gyventi Standard – gydomąsias procedūras, baseinų ir pirčių kompleksą, mineralinio vandens biuvetę pasieksite neišėję į lauką. Išpuoselėtais lauko takeliais jums keliauti reikės į maitinimo salę.

Gyvenant Comfort – visas sanatorijoje teikiamas paslaugas pasieksite neišėję į lauką, čia viskas įkurta po vienu stogu.
Tačiau svarstydami, kurį komforto lygį Druskininkuose pasirinkti, atminkite, kad, nepaisant pasirinkto lygio, visiems klientams suteikiamos vienodos, aukščiausios kokybės sveikatinimo bei gydymo paslaugos.

Svarbu! Nuolaida taikoma nuo galutinės krepšelio sumos. Nuolaida taikoma visam užsakymui, o ne asmeniui. Pasiūlymas negalioja Nakvynės su pusryčiais programai ir Gydomajai programai SVEIKADIENIAI. Nuolaida sumuojama su Lojalumo statuso nuolaidomis. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.