Vilniuje ir Kaune atidaryti reabilitacijos centrai tęs ilgametes sveikatinimo tradicijas

2024-06-26
Druskininkai
Birštonas
Reabilitacijos centrai

Vilniuje, pačioje miesto arterijoje bei Kauno miesto širdyje šiais metais duris atvėrė „Eglės reabilitacijos centrai“. O rudenį Vilniuje, Core verslo centro komplekse bus atidarytas beveik 1000 kv. m. išskirtinis reabilitacijos ir sveikatingumo centras. Tai „Eglės sanatorijos“ daugiau kaip 50 metų sukauptos sėkmingos sanatorinio gydymo ir reabilitacijos patirties sklaida į didžiuosius miestus.

Pasak „Eglės sanatorijos“ generalinio direktoriaus Artūro Saldos, stebint nuolat augantį sveikatinimosi ir medicininės reabilitacijos poreikį bei didėjančias sveikatos sistemos priežiūros apimtis, didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune – nuspręsta atidaryti „Eglės reabilitacijos centrus“. „Ateiname arčiau kliento, atnešdami ilgametę sveikatinimo patirtį, atvesdami aukštos kompetencijos specialistus ir vedini daugiau kaip pusės amžiaus vykdomos misijos padėti žmonėms būti sveikesniems“, − sako A. Salda.

Daugiau kaip 1 mln. sėkmingų sveikatinimosi patirčių

Sanatorinis kurortinis gydymas ir medicininė reabilitacija pasitelkiant natūralius gamtinius veiksnius, naujausias technologijas ir klimatą „Eglės sanatorijoje“ padėjo jau beveik 1,2 mln. žmonių sustiprinti, susigrąžinti ir palaikyti sveikatą. Nuo šiol klientai grįžę iš sanatorijos į savą miestą – Vilnių ar Kauną – turi galimybę nepertraukiamai tęsti sveikatinimąsi, medicininę reabilitaciją ar profilaktiškai rūpintis savo sveikata.

„Eglės reabilitacijos centre“ Vilniuje, adresu Konstitucijos pr. 20 (Radisson Blu viešbučio pastate), klientams teikiamos daugelį metų sanatorijos klientų vertinamos ir didelį poveikį sveikatinimo procese turinčios procedūros – gydomieji masažai, gydomosios mankštos bei fizioterapijos procedūros. Reabilitacijos centre konsultuojantys fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai sudaro tinkamą gydymo planą, padedantį atsikratyti arba išvengti varginančių sveikatos problemų. Čia priimami ir klientai suaugusiųjų pradinei ambulatorinei reabilitacijai ir ambulatorinei medicininei reabilitacijai su Teritorinių ligonių kasų siuntimu.

Kauno centre, adresu Vytauto pr. 37B įsikūrusiame „Eglės reabilitacijos centre“ teikiamos plataus spektro sveikatinimo ir medicininės reabilitacijos paslaugos. Suaugusius ir vaikus konsultuoja net 11 skirtingų profilių gydytojų – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, neurologas, neurochirurgas, logoterapeutas, vaikų ligų gydytojas ir pan. Daugiau kaip 1200 kv. m. centre, išsidėsčiusiame per 3 pastato aukštus, kineziterapijos, ergoterapijos specialistai veda individualias ir grupines mankštas, čia atliekami gydomieji masažai bei plati įvairovė fizioterapijos procedūrų – ultragarso, elektrostimuliacijos, smūginės bangos, lazerio ir magneto terapijos. Svarbiausios procedūros sveikatos atstatymui, sustiprinimui ir palaikymui po vienu stogu!

„Eglės reabilitacijos centre“ Kaune po judamojo-atramos aparato pažeidimų, nervų sistemos ligų priimami suaugusieji ir vaikai pradinei ambulatorinei reabilitacijai ir ambulatorinei medicininei reabilitacijai su Teritorinių ligonių kasų siuntimu.

Modernus reabilitacijos centras su mineralinio vandens biuvete

Rudens pradžioje patogioje Vilniaus vietoje, Core verslo centre duris atvers modernus, beveik 1000 kv. m. „Eglės sanatorijos“ reabilitacijos ir sveikatinimo centras. Tai bus kol kas didžiausias sanatorijos atidarytas centras mieste.

Visus reabilitacijos ir sveikatinimo centro lankytojus pasitiks įrengta vienintelė Vilniuje mineralinio vandens biuvetė, kurioje trykš natūralus mineralinis vanduo išgautas iš gamtinėmis sąlygomis susidariusių giliųjų žemės vandens požeminių telkinių.

„Eglės sanatorija“ pirmoji į Vilnių iš kurortų atveš ir sanatorijų pasididžiavimą bei dar vieną naujojo centro naujieną – mineralinių vonių ir durpinio purvo aplikacijų procedūras. Tik kurortuose įsikūrusiose sanatorijose teikiamos burbuliukais įsotintos mineralinės vonios bei unikalios sudėties gydomojo durpinio purvo aplikacijos, pasižyminčios plačiu gydomuoju poveikiu bus prieinamos ir vilniečiams bei Vilniaus svečiams.

Tik įžengus į naująjį reabilitacijos ir sveikatinimo centrą akį patraukia įrenginėjamas vertikalios vonios baseinas. Šiltame gėlo ir mineralinio vandens pripildytame baseine vyks kineziterapija vandenyje pagal išlaikytą autentišką gydymo metodiką: pratimai atliekami gilų vidurį turinčiame baseine, prie sienelės, ant plokštumų, su trapecijomis arba ratais. Jos metu atliekami stuburo ir sąnarių tempimo pratimai, atpalaiduojami ir stiprinami raumenys, gerinama medžiagų apykaita ir kraujotaka. Tai tikras išsigelbėjimas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms ir turintiems nusiskundimų dėl jaučiamos įtampos kaklo, pečių juostos ir nugaros srityse.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.