LT

Dovanokite sveikatą!

Vis daugiau darbdavių Lietuvoje atsigręžia į darbuotojų savijautą – tiek fizinę, tiek psichologinę – ir dovanoja savo darbuotojams sveikatos stiprinimo paslaugas. Trykštantis energija, darbingas ir pasipuošęs plačia šypsena darbuotojas yra daug našesnis, geba geriau ir efektyviau atlikti savo darbą, yra įsitraukęs į įmonės veiklą, labiau jaučia pasitenkinimą ir pasididžiavimą savo darboviete. Tad, jei svarstote, ką padovanoti savo darbuotojams, kviečiame dovanoti vertingiausią dovaną – sveikatą!

Darbdaviams

„EGLĖS SANATORIJA“ PRISIDĖS PRIE JŪSŲ ĮMONĖS DARBUOTOJŲ GEROS SAVIJAUTOS IR PRODUKTYVUMO!

Derinti poilsį ir darbą – ne tik šiuolaikiška, bet ir pravartu. Tai gerina darbuotojų įsitraukimą, didina produktyvumą ir pasitenkinimą darbu. Individualiai pritaikysime veiklas pagal jūsų poreikį, renginio temą ar įmonės veiklos specifiką – individualiai paruošime paskaitą sveikatingumo tema, suorganizuosime mankštą.

NUOLAIDOS. Pritaikysime specialias nuolaidas gydomosioms programoms jūsų įmonės darbuotojams.

DOVANOKITE SVEIKATĄ! Dovanokite sveikatą savo darbuotojams, partneriams, artimiesiems arba SAU. Galite rinktis dovanų kuponą norimai sumai ar gydomajai programai.

SVEIKATOS DRAUDIMAS. Sanatorijoje galima atsiskaityti draudimo kortele. Aktualu? Mes bendradarbiaujame su šiomis draudimo bendrovėmis: „Gjensidige“, „BTA Baltic Insurance Company“, „Seesam Vienna insurance group“, „Compensa Vienna insurance group“.

 

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.