LT

Atsiskaitymas sveikatos draudimo kortelėmis

Dienos centre Vilniuje už sveikatinimo paslaugas galite atsiskaityti „Gjensidige“, „Compensa Life“, „BTA“ arba „ ERGO Life Insurance SE.“ sveikatos draudimu!

Turėdami vienos iš šių bendrovių sveikatos draudimo kortelę, už Dienos centre teikiamas paslaugas galite visiškai arba iš dalies (priklauso nuo turimos sveikatos draudimo sutarties) atsiskaityti sveikatos draudimo kortele iš karto. Šią draudimo bendrovės dengiamą išlaidų dalį, draudikas apmoka tiesiogiai Dienos centrui – jums rūpintis apmokėjimu ar kitais dokumentais nereikia.

Jums tereikia apie tai iš anksto informuoti rezervacijos metu, o atvykus į Dienos centrą Vilniuje prieš atsiskaitymą pateikti asmens dokumentą ir draudimo kortelę. Jeigu apmokėjimui už paslaugas reikalingas gydytojo siuntimas, pateikite jį registratūroje.

Dienos centre Vilniuje galėsite rinktis iš inovatyvių fizioterapijos procedūrų, gydomųjų ir limfodrenažinių masažų, individualių ir grupinių gydomųjų mankštų.

Jei draudimo kompanija atsisako apmokėti procedūrą, klientas įsipareigoja jam suteiktą paslaugą apmokėti savomis lėšomis.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.