NAUJIEJI METAI Druskininkuose ir Birštone! NAUJIEJI METAI Druskininkuose ir Birštone!

NAUJIEJI METAI Druskininkuose ir Birštone!

Birštonas Druskininkai
2023 po truputėlį beldžiasi į duris. Ar girdi?! „Eglės sanatorija“ pristato Naujųjų metų programą Druskininkuose ir Birštone.

Kas jūsų laukia paskutiniąją šių metų naktį?

Naujieji Metai Bendras

 

KONCERTAS – ypatingi muzikos akordai skambės Birštone, nes čia koncertuos puikiai visiems pažįstama grupė „MAN-GO“, o Druskininkuose abejingų nepaliks nuotaikingoji Asta Pilypaitė su Steponu Januška.

VAKARO PROGRAMA – gerą nuotaiką jums dovanos vakaro vedėjai Justinas Šimavičius (Birštone) ir Dainius Martinaitis (Druskininkuose), kurie, be kita ko, stebins jus įvairiais žaidimais, dovanomis ir siurprizais! Svečių sulauksime ir iš užsienio – Vokietijos, Izraelio, Latvijos ir kitų šalių, tad vedėjai Naujųjų metų šventę ves dviem kalbom – lietuvių ir rusų.

ŠVENTINĖ VAKARIENĖ – sanatorijos šefai pasiruošę jus nustebinti gardžiais patiekalais. Vakaro meniu – netrukus.

 

Naujųjų metų renginio kaina – 170 Eur suaugusiems ir 90 Eur vaikams (nuo 5 iki 15 metų). Nuo gruodžio 1 d. kaina gali keistis, tad nepramiegokite geriausių kainų pasiūlymo. Vietų skaičius yra ribotas.

Šiuo metu į Naujųjų metų šventę galime pakviesti tik tuo metu sanatorijoje gyvenančius svečius, tad rezervuokite norimą sveikatinimo programą jau dabar ir pasitikite Naujuosius metus drauge su „Eglės sanatorija“!

 

REGISTRACIJA Į NAUJŲJŲ METŲ ŠVENTĘ ATLIEKAMA TIK TELEFONU

+370 313 60 220

 

Gydomosios programos DRUSKININKUOSE

Gydomosios programos BIRŠTONE

Kitos naujienos

Procedūrų kortelė – jūsų telefone!
Sanatorija – nuolatiniame tobulėjimo procese: čia investuojama į naujausią medicininę įrangą, darbuotojų mokymus, inovatyvius sprendimus, padėsiančius kurti sklandesnį darbą. Mes pirmieji Lietuvoje iš sveikatinimo organizacijų pristatėme mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Išbandykite ir jūs!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
5 siaubą keliančios, bet baisiai naudingos procedūros jūsų sveikatai
„Eglės sanatorijos“ procedūrų sąraše yra tokių procedūrų, kurios sanatorijos svečiams kelia abejones, neryžtingus atodūsius ir net tam tikras baimes, bet visos šios procedūros nėra tokios jau baisios, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jos greičiau yra baisiai naudingos jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
50 Eur dovana medicinos darbuotojams!
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Atvykite sustiprinti sveikatos į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone. Čia nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 23 d. dirbantiems medicinos sektoriuje padovanosime 50 Eur sveikatinimo programoms!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau