Naujienos

Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida sanatorinio gydymo programoms 60+ kortelės turėtojams
Kai aplanko noras ir poreikis sustiprinti savo sveikatą, jus džiaugsmingai pasitinka „Eglės sanatorija“, siūlydama visą puokštę gydomųjų procedūrų! Nuo šiol 60+ kortelės turėtojams visus metus sanatorinio gydymo programos kainuoja 10 % mažiau. Tad kviečiame pasinerti į gydomuosius šaltinius! Sanatorijoje susipina natūralūs gamtiniai veiksniai su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija. Visa tai kartu leidžia „Eglės sanatorija“ vykdyti pagrindinę savo misiją: padėti žmonėms susigrąžinti, palaikyti ir sustiprinti sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI šokio žingsneliu!
Jau visai netrukus peržengsime naujos pradžios slenkstį – šoksime į 2024 metus! „Eglės sanatorija“ kviečia atsisveikinti su praėjusiais ir pasitikti naujuosius metus diskotekoje – šokio žingsneliu. Sanatorijoje skambės geriausi visų laikų hitai – nuo 70-ųjų iki šių dienų! Diskoteką papildys ir muzikiniai pasirodymai – gerą nuotaiką jums dovanos dainininkė ANŽELA ir grupė LA FORZA su Renata Norvile, Neringa Nekrašiūte ir Gabriele Banevičiene-Gabi. Paskutinį metų vakarą sanatorijoje jūsų lauks neužmirštama šventė, šokti užvedanti muzika ir pakili nuotaika!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Gydomoji programa SVEIKADIENIAI – sanatorijoje visada geras oras!
Vilktis žieminio palto jums visai nebūtina – „Eglės sanatorijoje“ visada geras oras! Kai už lango dargana, taip ir norisi apsigaubti jaukumu ir laiką leisti ten, kur šilta, gera, ramu. Gydomosios procedūros – mineralinės vonios, durpinis purvas, masažai – padės šaltuoju metų laiku išlikti energingiems, žvaliems ir veikliems. Kviečiame nuo lapkričio 5 d. iki gruodžio 21 d. atvykti su specialia Gydomąja programa SVEIKADIENIAI. Tris naktis trunkanti programa – ilgesnė savaitgalio versija. Tai papildomas „sveikadienis“ tiems, kurie svajoja apie atotrūkį nuo kasdienybės ir rūpesčių, kam norisi susitelkti į save, savo kūną ir visapusišką jo sveikatą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
ŪKININKAMS – 50 Eur dovana!
Mes žinome kaip jūs mylite gamtą. Ją ypatingai vertiname ir mes! Po vasaros ir rudens darbų atėjo laikas ūkininkams atsikvėpti ir atgauti jėgas. Nuo lapkričio 5 d. iki gruodžio 21 d. ūkininkams dovanojame 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms. Pasinerkite į natūralius gydomuosius šaltinius ir sustiprinkite savo sveikatą jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ Europoje apdovanota už inovatyvumą
Čekijoje, Karlovy Vary kurorte vykusiuose prestižiniuose Europos kurortų asociacijos (ESPA) apdovanojimuose, kuriuose buvo paskelbtos geriausios 2023 metų Europos sveikatinimo ir sveikatingumo įmonės, „Eglės sanatorija“ laimėjo pagrindinį apdovanojimą už inovatyvumą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau