Naujienos

ATNAUJINTA INFORMACIJA. Vaikų atostogos sugrįžta!
Atsižvelgiant į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, dėl klientų ir mūsų darbuotojų saugumo, papildomos veiklos vaikams „Eglės sanatorijoje“ spalio 29 d.–lapkričio 7 d. organizuojamos nebus, tačiau dirbs vaikų žaidimų kambarys, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikams bus teikiamos sveikatinimo procedūros. Taip pat informuojame, kad dėl jūsų, kitų sanatorijos svečių ir mūsų darbuotojų saugumo, visi vaikai nuo 3 m. amžiaus privalo atvykti turėdami neigiamą COVID-19 testą (greitąjį arba atliktą PGR metodu) arba greitąjį COVID-19 testą atlikti sanatorijoje (kaina – 6 Eur asmeniui).
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje gyvenantys klientai
Nuo spalio 29 d. iki lapkričio 7 d. (imtinai) dėl didelio užimtumo ir norint užtikrinti sanatorijos svečių saugumą, „Eglės sanatorijos“ Druskininkuose ir Birštone baseinų ir pirčių komplekse galės lankytis tik sanatorijoje tuo metu gyvenantys klientai. Dėkojame už jūsų supratingumą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Sustiprinkite sveikatą – speciali nuolaida SENJORAMS!
Senjorai, pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir pasirūpinkite savo sveikata. Lapkričio ir gruodžio mėnesiais senjorams taikoma nuolaida.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Laikas atsikvėpti ir sustiprinti sveikatą – speciali nuolaida ŪKININKAMS!
Po vasaros ir rudens darbų ateina laikas atsikvėpti ir atgauti jėgas. Visą lapkričio mėnesį „Eglės sanatorijoje“ ūkininkų ir drauge su jais viename kambaryje gyvenančių asmenų laukia speciali nuolaida ir nemokami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Apie COVID-19 virusą ir reabilitaciją po jo
Pastebėta, kad pandemija pablogino daugumos sveikatą apskritai – mažesnis fizinis aktyvumas, užleistos įvairios ligos, padidėjęs kūno svoris, suprastėjusi psichologinė būsena... Visgi labiausiai ši pandemija smogė vidutine arba sunkia COVID-19 forma persirgusiems žmonėms, kuriems po ligos rekomenduojama ir reabilitacija sanatorijoje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dėkojame vaikų ateities kūrėjams – pedagogams. Sanatorijoje jūsų laukia NUOLAIDA IR DOVANA!
Mūsų vaikų ateitis – jūsų rankose! „Eglės sanatorija“ dėkoja už jūsų kantrybę ir atsidavimą. Spalio mėnesį dovanojame nuolaidą sveikatinimo programoms ir nemokamus apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą (gyvenant sanatorijoje).
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau