Naujienos

Tik šią savaitę užsakant gydomąją programą, DOVANOJAME +1 nakvynę nemokamai!
Dovanojame jums atotrūkį nuo kasdienybės. Ir ne šiaip atotrūkį, o puikia sveikata, pakilia nuotaika ir pozityvia energija pulsuojantį pabėgimą į vieną gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkus arba Birštoną. „Eglės sanatorijoje“ jūsų laukia išskirtinis pasiūlymas: tik sausio 24–29 d. užsakius vieną iš sanatorinio gydymo programų 4 nakvynėms ar daugiau, dovanojame +1 papildomą nakvynę! Atvykimas iki birželio 1 d.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Apdovanojome geriausius 2022 metų darbuotojus
Visus 2022 metus 50 metų jubiliejų minėjusi „Eglės sanatorija“ kasmet puoselėja tradiciją metus pabaigti išrenkant ir pasveikinant geriausius ir labiausiai nusipelniusius sanatorijos darbuotojus. 2022 metų pabaigoje visi Egliečiai vertino ir išrinko 3 geriausius įmonės Metų darbuotojus, 18 padalinių / skyrių Metų darbuotojus, Metų vadovą bei 40 klientų mylimiausių darbuotojų, kurie buvo paskelbti, pasveikinti ir apdovanoti piniginėmis premijomis 2023 metų Žiemos šventėje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
MEDICINOS DARBUOTOJAMS – 50 Eur dovana!
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Kviečiame iki kovo 1 d. pasinaudoti medicinos darbuotojams skirta 50 Eur nuolaida. Atvykite sustiprinti savo fizinės ir psichologinės sveikatos jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
ŪKININKAMS – 50 Eur dovana!
Mes žinome kaip jūs vertinate gamtą. Ją ypatingai vertiname ir mes! Iki kovo 1 d. kviečiame ūkininkus pasinaudoti jiems skirta 50 Eur nuolaida. Pasinerkite į natūralius gydomuosius šaltinius ir sustiprinkite savo sveikatą jau dabar. Neatidėliokite – juk sveikata yra vertingiausias mūsų turtas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SVEIKADIENIAI – griebkite specialų pasiūlymą ir už trečią nakvynę mokėkite pusę kainos!
Net 16 gydomųjų procedūrų, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pusryčiai, pietūs, vakarienės ir užkandžių barai, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, kokybiškos laisvalaikio pramogos, grupinės treniruotės, pasivaikščiojimai tyrumu kvepiančioje gamtoje...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Įsivaizduokite atostogas, kurių metu jums dėl nieko nereikia sukti galvos, galite atsipalaiduoti ir mėgautis sveikatinimosi procedūromis bei gerėjančia savijauta jaukioje aplinkoje – gamtos glėbyje. Į gydomąsias „Eglės sanatorijos“ programas įtraukta viskas, ko gali trokšti jūsų širdis. Čia viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau