Naujienos

Pristatoma Vilmos Vasiliauskaitės meno darbų paroda „Ant pirštų galiukų…“
Su gegužės spinduliais ir vis labiau šylančiu pavasario oru, į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose atkeliavo žymios lietuvių dailininkės, druskininkietės – Vilmos Vasiliauskaitės darbų paroda.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželis – geriausias laikas visos šeimos atostogoms!
Pirmąjį vasaros mėnesį, kai atostogos jau ranka pasiekiamos, o vaikams vis sunkiau išsėdėti mokyklos suole, „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone startuoja ŠEIMOS ATOSTOGŲ LAIKAS, kurio metu jūsų vaikų laukia dovanos ir pramogos!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Birželio 4 d. nedirbs „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas Druskininkuose
Mieli „Eglės sanatorijos“ svečiai, pranešame, kad birželio 4 dieną visame Druskininkų mieste vyks šilumos tinklų profilaktiniai darbai, todėl nebus teikiamas karštas vanduo. „Eglės sanatorijos“ baseinų ir pirčių kompleksas birželio 4 nedirbs. Atsiprašome už nepatogumus.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Gegužės mėnesį „Eglės sanatorija“ dėmesį ragina sutelkti į vyrų sveikatą
Nuolat girdime, kad sveikata – brangiausias mūsų turtas, kad privalome ja rūpintis, saugoti save, tačiau kiek gi iš mūsų galėtume nuoširdžiai atsakyti, kad ne tik suvokiame sveikatos tausojimo ir gerinimo svarbą, bet ir reguliariai ja rūpinamės, įsiklausome į savo kūno, proto, emocijų siunčiamus signalus?
Druskininkai
Skaityti daugiau
Žingsniuojame į sveikesnį rytojų!
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose pristatoma nauja gydomoji procedūra – takas „Sveikatos link“. Tai šiuolaikinė, saugi gydomoji procedūra, apjungianti klimatoterapiją, kineziterapiją ir psichoterapiją.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ užėmė pirmąją vietą #walk15 iššūkyje
Kad vaikščioti sveika, naudinga ir smagu – pasakys jums kiekvienas eglietis, dirbantis „Eglės sanatorijoje“. Kodėl?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau