Naujienos

Sanatorinis gydymas ŠEIMA – 50 % nuolaida vaikams
„Eglės sanatorija“ – tai tikri sveikatingumo namai visai šeimai. Čia galite atvykti su specialia Sanatorinio gydymo programa ŠEIMA ir pasinaudoti visą birželį galiojančia 50 % nuolaida vaikams! Jūsų laukia gydomosios procedūros, gardus maistas, baseinų ir pirčių kompleksas, vaikų žaidimų kambarys ir raminanti gamtos didybė sveikatinančiam jūsų šeimos laikui drauge.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atnaujintas ESPA sertifikatas
Dar 2019 metais „Eglės sanatorijai“ buvo suteiktas Europos geriausiųjų įvertinimas – „EuropeSpa med“ sertifikatas, kuris pažymi vieną reikšmingiausių įmonės veiklos įvertinimų bei patvirtina, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus. 2022 metų pradžioje, iš naujo įvertinus „Eglės sanatorijos“ veiklą, sertifikatas buvo atnaujintas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ – geriausia aptarnavimo srityje
Mūsų vertybės – pagarba žmogui ir dėmesys klientui – yra gyvos kiekviename Eglietyje! „Eglės sanatorija“ gavo net du „Pagirkime aptarnavimą“ 2021 m. apdovanojimus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atvažiuokite kartu su draugu – antram kambariui gaukite 20 % nuolaidą
„Eglės sanatorijoje“ viskas suplanuota už jus! Gydomosios procedūros, baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas, turiningo laisvalaikio pramogos vakarais ir saldus miegas gamtos apsuptyje... Rezervavus du kambarius, antrajam taikoma 20 % nuolaida.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pavasario programa – Sveikas, pavasari!
Bundant gamtai, šylant orams ir vis dažniau mus aplankant saulės spinduliams – iš žiemos sąstingio bunda ir žmogus. Pristatome jums specialią 3 naktų pavasario programą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams pritaikysime 50 Eur nuolaidą jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau