Naujienos

Birželis – šeimos atostogų mėnuo! Visą mėnesį VAIKAMS – nemokamos procedūros, maitinimas ir apgyvendinimas Birštone
Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje. „Eglės sanatorijoje“ Birštone birželio mėnesį gyvenantiems vaikams – gydomosios procedūros, maitinimas, apgyvendinimas, laisvalaikio pramogos – nieko nekainuoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams taikoma 50 Eur nuolaida!
Sveikatos puoselėjimas buvo ir tebėra viena aktualiausių temų, apie kurią verta kalbėti vėl ir vėl. Deja, mūsų visuomenėje dėmesio sveikatai dar vis skiriama per mažai, o labiausiai ja rūpinamasi tik tada, kai susergama, arba ima ką nors skaudėti. Tačiau pagrindinis ir svarbiausias būdas, kurio imantis galime užkirsti kelią įvairių ligų ir negalavimų vystymuisi, tai dėmesys ir laikas, skirtas savo sveikatos gerinimui. Sanatorinis gydymas reikalingas ne tik tuomet, kai susergame, o būtent tam, kad nesusirgtume. Visą gegužės ir birželio mėnesį senjorams nuo 60 metų taikoma 50 Eur nuolaida. Atraskite sanatorinio gydymo naudą jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dabar Sanatorinio gydymo programos kaina Economy – vos nuo 72 Eur už parą!
Nors meilę ir prieraišumą gamtai jaučia daugelis, tačiau šiuolaikinis žmogus yra praradęs ryšį su gamta. Mes vis daugiau laiko praleidžiame uždarose patalpose, esame labiau kamuojami streso, nerimo, žalingų įpročių ir mažo fizinio aktyvumo bei sėdimo darbo lydimų lėtinių sveikatos sutrikimų. Sanatorinio gydymo tikslas – atkurti ryšį su gamta, sustiprinti sveikatą ir ją kuo ilgiau išsaugoti. Daugiau nei 50 metų patirtį sveikatinimo srityje sukaupusi „Eglės sanatorija“ džiaugiasi galėdama savo ilgametėmis žiniomis pasidalinti su Lietuvos ir užsienio svečiais.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Gydomoji programa LENGVUMAS
Šioje programoje susipina sveikatai skirtas laikas su lengvumo prieskoniu. Ši dviejų naktų programa puikiai tiks mūsų svečiams, kurie nori daugiau laiko skirti sau – ilgiau pasibūti gamtoje ar leisti sau pamiegoti saldaus popiečio miego... O be viso to – skirti dėmesio ir meilės savo sveikatai! Pasirinkus šią programą jūsų laukia 5 gydomosios procedūros viešnagės metu, pusryčiai ir vakarienės, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, aktyvios laisvalaikio pramogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau