Naujienos

Birželio 1-ąją duris atverianti „Eglės sanatorija“ vasarą pasitinka su gausiomis dovanomis savo klientams!
Puiki jūsų sveikata – mūsų siekiamybė. Su nekantrumu laukiame akimirkos, kai galėsime jus pradžiuginti pamėgtomis procedūromis: mineralinio vandens voniomis, purvo aplikacijomis, gydomaisiais masažais... Ar pasiilgote „Eglės sanatorijos“ sveikatinimo malonumų?
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Mes sugrįžtame!
Su džiaugsmu pranešame, kad nuo gegužės 19 d. (antradienio) „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone atnaujina savo veiklą – pradeda teikti reabilitacijos paslaugas (apmokamas VLK), o nuo birželio 1 d. – sanatorinio gydymo ir nakvynės paslaugas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas
Karantino laikotarpiu Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ paslaugų neteikia, todėl pratęsiamas „Eglės sanatorijos“ dovanų kuponų galiojimo laikas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
INFORMACIJA dėl užsakymų centro darbo laiko
Užsakymų centras, kuris teikia informaciją apie jūsų rezervacijas „Eglės sanatorijoje”, iki atskiro pranešimo dirba: I–V 8:00–17:00 (pietų pertrauka 12:00–13:00) VI 9:00–15:00 Informacija telefonu: +370 313 60220 arba el. paštu: druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svarbi informacija dėl koncertų ir spektaklių, turėjusių vykti sanatorijoje Druskininkuose, perkėlimo arba atšaukimo
Viena iš pagrindinių „Eglės sanatorijos“ vertybių – sveikata, todėl dedame visas pastangas ir imamės atitinkamų veiksmų tam, kad užtikrintume saugią ir malonią aplinką savo klientams bei darbuotojams.
Druskininkai
Skaityti daugiau
Kaip atsisveikinti su nugaros skausmu ir susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą?
Negydomas nugaros skausmas virsta gyvenimą apkartinančia kasdienybe, kuri diena iš dienos ima varginti organizmą ir siųsti pavojaus signalus...
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau