Naujienos

Dviračių nuoma sugrįžta!
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą!
Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui. Senjorams nuo 60 metų visą balandžio mėnesį taikoma nuolaida!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!
Tikime, kad lojalūs „Eglės sanatorijos“ klientai žino, kad geriausia investicija – į savo sveikatą! Dėkojame lojaliems sanatorijos svečiams ir nuo kovo 29 d. iki pat gegužės 31 d. atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone DOVANOJAME aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIENA! Papildoma procedūra DOVANŲ kasdien!
Dabar pats laikas stiprinti sveikatą! „Eglės sanatorijoje“ iki balandžio 30 d. atvykstant su sanatorinio gydymo programa dovanojame +1 papildomą procedūrą kiekvieną dieną! Taip pat padovanosime jums ir firminį „Eglės sanatorijos“ kvapą, o prieš išvykstant jūsų lauks STAIGMENA!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ šiuo metu
Į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose ir Birštone galite atvykti su gydomosiomis programomis, taip pat norėdami atstatyti pažeistas organizmo funkcijas po COVID-19 viruso arba turėdami Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelionės organizavimas
Didesniam jūsų komfortui ir patogumui – „Eglės sanatorija“ Druskininkuose nuo kovo 9 dienos pradeda organizuoti NEMOKAMĄ pacientų, atvykstančių su TLK siuntimu, atvežimą į sanatoriją Druskininkuose iš Vilniaus ir Kauno miestų ir parvežimą atgal į Vilnių arba Kauną.
Druskininkai
Skaityti daugiau