Papildomos paslaugos

Subalansuotas švediško stalo meniu, kambariai ir apgyvendinimas „Eglės sanatorijoje“ – tai aukščiausio lygio aptarnavimas ir platus paslaugų pasirinkimas.

SPA procedūros

GINTARO SPA PROCEDŪROS

Gintaro SPA Birštone – tai unikalių procedūrų visuma, kuri padeda per milijonus metų sukauptą gintaro energiją panaudoti žmogaus sveikatos stiprinimui. Gintaru inkrustuota infraraudonųjų spindulių pirtis, ypatingas masažo argano aliejumi praturtintu gintaro rūgštimi bei gintaro dulkėmis ritualas, atliekamas ant Baltijos jūros gintaru inkrustuoto masažo stalo, gintaro vanduo – tai išskirtinės sveikatinimo procedūros, kurios ne tik atpalaiduoja, bet ir stiprina imuninę organizmo sistemą.

SPA PROCEDŪROS

SPA procedūros Birštone atliekamos profesionalių grožio specialisčių moderniame SPA centre, naudojant itin kokybišką kosmetiką. Jūrinės kosmetikos atradimas PHYTOMER kosmetika – tai naujas būdas pasirūpinti oda, panaudojant gausybę jūros pasaulio elementų. Procedūroms taip pat naudojami BABOR kosmetika ir koncentratai – tikri grožio eleksyrai. Su VIE kosmetika atliekamos profesionalios procedūros, įkvėptos medicinos pasaulio pripažintų ir patvirtinų dermatologinių odos jauninimo metodų.

Rezervuoti
Atsipalaiduokite, atgaukite jėgas ir ramiai pailsėkite. Daugiau informacijos:
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.