Karjera

Domiesi darbu Eglės sanatorijoje? Puiku!

Mūsų misija – padėti žmonėms sustiprinti, palaikyti ir susigrąžinti sveikatą.

Vizija – būti geriausia plataus profilio sanatorinio-kurortinio gydymo ir medicininės reabilitacijos paslaugas teikiančia įstaiga Europoje.

Tavo siekis – padėti žmonėms sustiprinti, palaikyti ar susigrąžinti sveikatą?

Prisijunk prie mūsų! Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųsk el. paštu: karjera@sanatorija.lt arba kreipkis tel. +370 61696940.


Egliečių bendruomenė

Viena iš „Eglės sanatorijos“ stiprybių be jokios abejonės yra darbuotojai. Čia, sanatorijoje, yra daugiau nei 100 skirtingų darbo pozicijų ir beveik 900 darbuotojų, be kurių darbo sklandžiai nevyktų sanatorijos veikla. Kiekvienas čia dirbantis asmuo yra svarbus, reikalingas ir vertinamas. Apie tai byloja ir viena iš 6 įmonės vertybių – pagarba žmogui.

Studentų praktika

„Mes – Egliečiai“ pasakys jums kiekvienas, dirbantis „Eglės sanatorijoje“. Praktikantai, kurie kelias savaites ar mėnesius darbuojasi kartu su mumis – tampa mūsų eglietiškos komandos dalimi.

„Mes – Egliečiai“ pasakys jums kiekvienas, dirbantis „Eglės sanatorijoje“. Praktikantai, kurie kelias savaites ar mėnesius darbuojasi kartu su mumis – tampa mūsų eglietiškos komandos dalimi. Stebėdami profesionalų atliekamą darbą, asistuodami vieniems geriausių Lietuvoje kineziterapijos, ergoterapijos, slaugos, reabilitacijos, sveikos mitybos specialistams, administratoriams, vadybininkams bei vadovams – studentai įgyja neįkainojamos patirties, kuri padeda jiems tobulėti ir tapti tikrais profesionalais savo srityje.
Praktiką „Eglės sanatorijoje“ kviečiame atlikti tiek profesinių, tiek aukštųjų mokyklų visų kursų studentus. Praktiką reglamentuoja Trišalė sutartis, Papildomos praktikos sutartis arba Savanoriškos praktikos sutartis. Praktika sanatorijoje yra nemokama. Sėkmingai besipraktikuojantiems studentams gali būti pasiūlytas atlygis.

Daugiau informacijos el. paštu  praktika@sanatorija.lt

Pareigybių pristatymas

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.