Apgyvendinimas

Komforto lygiai
Komfortas tampa vienu iš pagrindinių kriterijų renkantis ne tik poilsines keliones, bet ir sveikatinimo paslaugas. „Eglės sanatorija“ nuo 2018 m. birželio 1 d. savo svečiams pristatė galimybę sveikatinimo ir poilsio paslaugoms pasirinkti norimą komforto lygį: Economy, Standard arba Comfort.
Economy kambariai
Economy – tai komforto lygis, žymintis visiems pažįstamą, klasikinę „Eglės sanatoriją“. Pasirinkę Economy lygio apgyvendinimą, sanatorijos svečiai didžiąją dalį procedūrų (gydyklą), valgyklą ir mineralinio vandens biuvetę pasieks lauko takais.
Standard kambariai
Standard – tai komforto lygis, kurį būtų galima pavadinti „aukso viduriu“. Pasirinkę šį komforto lygį „Eglės sanatorijos“ svečiai apsistos atnaujintuose kambariuose, turės galimybę komfortiškai, dėvint chalatą ir nebijant blogo oro, pasiekti didžiąją dalį procedūrų (gydyklą) bei mineralinio vandens biuvetę.
Comfort kambariai
Comfort – tai aukščiausias komforto lygis, skirtas svečiams, norintiems išskirtinių apgyvendinimo sąlygų. Pasirinkę comfort lygį, „Eglės sanatorijos“ svečiai galės lankytis procedūrose dėvėdami chalatą, taip pat neišeidami į lauką pasieks mineralinio vandens biuvetę, valgyklą bei įvairias sanatorijos siūlomas pramogas.
Maitinimas
Švediško stalo tipo maitinimas teikiamas tris kartus per dieną. Kasdien galėsite rinktis iš plataus ir subalansuoto švediško stalo meniu, kuriame rasite įprastinių kasdienių, tradicinių lietuviškų bei dietinių patiekalų, šviežių vaisių ir daržovių, šaltų ir karštų gėrimų bei desertų.

Apgyvendinimas „Eglės sanatorijoje“ – tai modernūs, šiuolaikiškai įrengti kambariai, kuriuose atsipalaiduosite, atgausite jėgas ir ramiai pailsėsite. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis iš skirtingo sveikatinimo ir poilsio paslaugų komforto lygio, užsisakyti vienviečius, dviviečius ir šeimyninius dviviečius kambarius, mini dviviečius, liukso klasės kambarius, kambarius, pritaikytus neįgaliesiems, ir kambarius alergiškiems žmonėms. Kambariai ir apgyvendinimas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose orientuotas į lankytojų komfortą ir patogumą, siekiant užtikrinti aukščiausio lygio aptarnavimą. Skiriame ypatingą dėmesį individualiems lankytojų poreikiams, siūlome platų paslaugų paketą, subalansuoto ir prie individualaus skonio prisitaikančio švediško stalo meniu.