„Eglės reabilitacijos centras“ Vilniuje ir Kaune. Penkias procedūras perki – viena dovanų!

2024-03-08

Gydomoji procedūra – puikios savijautos garantas. Bet kai procedūrų yra daugiau – rezultatas dar efektyvesnis! Dabar „Eglės reabilitacijos centre” Vilniuje arba Kaune perkant 5 gydomąsias procedūras, šeštą tokią pačią padovanosime. Mūsų gydytojai padės jums sudaryti efektyviausią sveikatinimosi planą – gydytojo konsultacija perkant procedūras yra nemokama. Išsivaduokite iš žiemos stingulio ir tvirtai ženkite į sveiką pavasarį!

Kamuoja nugaros, pečių ar kaklo skausmai? Laikas gydomajam masažui ir kineziterapijai. Esate po traumos ir norite atsikratyti jos pasekmių? Magnetinės terapijos, lazerio ar elektrostimuliacijos procedūros jūsų paslaugoms!

VILNIUJE

KAUNE

Ką jums reikia žinoti apie specialų pasiūlymą?

1. Jei perkate bent vieną procedūrą, gydytojo konsultacija yra nemokama.

2. Įsigijus bet kurias 5 gydomąsias procedūras (pavyzdžiui, 5 gydomuosius masažus, 5 magnetines terapijas ir pan.), tokią pačią 1 procedūrą padovanosime.

3. TIK VILNIUJE: iki gegužės 31 d. perkant 5+1 procedūrų paketą papildomai dovanojame vieną pasirinktą diagnostiką . Daugiau informacijos, čia.

4. Šiam pasiūlymui galioja Lojalumo programos nuolaidos, tačiau negalioja jokios kitos nuolaidos, nuolaidos kodai, dovanų kuponai.

5. Pasiūlymas netaikomas specialiems pasiūlymams ir abonementams.

Reabilitacijos centras Vilniuje įsikūręs Konstitucijos pr. 20 (Radisson Blu)

Reabilitacijos centras Kaune įsikūrės Vytauto pr. 37b

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.