NAUJIENOS! Vilniaus Reabilitacijos centre pristatome dvi naujas procedūras

2024-04-16

Eisenos vertinimas ir kineziterapija su „Zebris“ įranga – tai eisenos ir stovėsenos kompiuterinis tyrimas, kurio metu detaliai išanalizuojama eisenos technika bei stilius, fiksuojami pakitimai. Tyrimo metu fiksuojama pėdos paviršiuje atsirandanti apkrova, pėdos krypimas ir laipsnis bei kiti rodikliai, kuriuos analizuojant parenkami pratimai. Tyrimas rekomenduojamas asmenims, jaučiantiems skausmą nugaros, klubų, kelių, pėdų srityje, sergant nervų sistemos ligomis, esant judamojo atramos aparato pažeidimams, ruošiantis operacijai, vertinant funkcinę būklę prieš ir po reabilitacijos.

Kaina 25 Eur

Judesių analizė ir kineziterapija su „Riablo“ įranga – tai sistema, skirta judesių amplitudės per sąnarius ir pusiausvyros vertinimui bei lavinimui. Procedūros metu prie testuojamo žmogaus kūno pritvirtinami specialūs davikliai, kurie kartu su specialia „Riablo“ lenta perduoda informaciją apie atliekamą pratimą. Naudojant šią sistemą galima ne tik nustatyti sutrikusios funkcijos vietas, bet ir sudaryti treniravimosi programą, įvertinti pratimų efektyvumą. „Riablo“ sistema efektyviai naudojama reabilitacijos metu po kaulų lūžių, raiščių, sausgyslių pažeidimų, sergant nervų sistemos ligomis.

Kaina 15 Eur

Dovanojame diagnostiką šiais aparatais (vienu iš jų pasirinktinai) iki gegužės 31 d. perkant 5+1 procedūrų paketą! Daugiau informacijos apie pasiūlymą, čia.

Diagnostiką ir kineziterapiją atlikti galite tik „Eglės reabilitacijos centre” Vilniuje!

Informacija ir rezervacija:

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.