Žingsniuojame į sveikesnį rytojų! Žingsniuojame į sveikesnį rytojų!

Žingsniuojame į sveikesnį rytojų!

Druskininkai
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose pristatoma nauja gydomoji procedūra – takas „Sveikatos link“. Tai šiuolaikinė, saugi gydomoji procedūra, apjungianti klimatoterapiją, kineziterapiją ir psichoterapiją.

Organizmas treniruojamas jį grūdinant, taikant klimatoterapiją, aeroterapiją, helioterapiją (vėlyvą pavasarį, vasarą, ankstyvą rudenį), kineziterapiją, balneoterapiją, peloidoterapiją, aparatinės fizioterapijos metodus (pavyzdžiui, dienos šviesos terapiją: rudenį, žiemą, pavasarį) atitinkamai juos dozuojant tam tikru metų laiku.

  • Klimatoterapijai pasitelkiami sanatoriją supančių miškų klimato gydomieji veiksniai, oras, saulės spinduliavimas, fitoterapija (gydymas vaistingais augalais).
  • Kineziterapijai pasitelkiami pulso dažnio matavimo laikrodžiai (prietaisai), šiaurietiškas ėjimas, diafragminis kvėpavimas ir garsų gimnastika (mankšta) vaistinių augalų sode, tempimo pratimai prie medžių. Dėvint laikrodį, matuojantį pulsą, ir einant su šiaurietiško ėjimo lazdomis, jaučiamasi daug saugiau, stabiliau.
  • Psichoterapijai pasitelkiami gamtovaizdžio (landšafto) ypatumai ir refleksoterapinis takas.

Vieni iš pagrindinių šios sudėtinės procedūros tikslų – atkurti biologinius organizmo ryšius su gamta, grūdinti, treniruoti organizmą ir atstatyti psichoemocinę pusiausvyrą.

Procedūros metu veikiantys klimatiniai veiksniai: atmosferos slėgis, oro temperatūra, vėjo greitis, oro drėgmė, krituliai, infraraudonieji, matomo šviesos spektro ir ultravioletiniai spinduliai, debesuotumas, gamtovaizdis (landšaftas), didesnė deguonies, lengvų aerojonų ir ozono koncentracija, mažesnė anglies dioksido koncentracija, augalų išskiriami fitoncidai, terpenai, eteriniai aliejai.

Miške, gryname ore taikant šiaurietišką dozuotą vaikščiojimą, diafragminį kvėpavimą, garsų gimnastiką, ėjimą refleksoterapiniu taku yra treniruojamos širdies-kraujagyslių, kvėpavimo organų ir judamojo-atramos aparato sistemos, gerėja smegenų kraujotaka, didėja fizinis organizmo pajėgumas, normalizuojasi psichofizinė būklė.

Procedūra nemokama, skirta sanatorijoje gyvenantiems klientams. Registracija būtina. 

DS 1089
Tempimo pratimai prie medžių

 

DS 1091
Garsų gimnastika

 

DS 1100
Refleksoterapinis takas

 

Kitos naujienos

Rugpjūtį vasarok lauke!
Vasarą leisti lauke – daug smagiau, o kvėpuoti tyru kurorto oru – daug sveikiau!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas
Mes nuolat siekiame tobulėti ir ieškoti būdų, kaip nudžiuginti savo svečius: šįkart pristatome net 4 papildomas naudas atvykstantiems „Eglės sanatorijos“ svečiams, pasirinkusiems liukso klasės kambarį ir tiems, ir tiems, kurie į „Eglės sanatoriją“ Birštone atvyksta nuo Kauno arba Vilniaus oro uosto!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau