ŽIEMOS ŠVENTĖ: geriausieji 2020 metų darbuotojai ŽIEMOS ŠVENTĖ: geriausieji 2020 metų darbuotojai

ŽIEMOS ŠVENTĖ: geriausieji 2020 metų darbuotojai

Birštonas Druskininkai
Kaip ir kiekvienais metais, „Eglės sanatorijos“ darbuotojai dalyvavo „Žiemos šventėje“, sveikino geriausiais tapusius 2020 metų darbuotojus – savo kolegas. Tiesa, šiais metais šventė vyko nuotoliniu būdu, bet vis tiek subūrė Egliečius į vieną didelę komandą.

Praėjusieji metai neabejotinai buvo kupini iššūkių, pakilimų ir nuosmukių, tačiau mes, Egliečiai, surėmę pečius laukiame ir tikime, kad šviesesnis rytojus tikrai ateis! O belaukdami – įsijungiame „Eglės sanatorijos“ himną, įsijungiame gerą nuotaiką ir prisimename šilčiausias akimirkas drauge. Norite išgirsti „Eglės sanatorijos“ himną ir jūs? Spauskite čia.

 

Geriausia 2020 metų darbuotoja Druskininkuose išrinkta FMR gydytoja VIRGINIJA KUZMINSKIENĖ

Geriausia 2020 metų darbuotoja Birštone – vyresnioji bendrosios praktikos slaugytoja RASA BRAZONIENĖ

Geriausiu 2020 metų vadovu tapo direktorius medicinai ARVYDAS BALČIUS

 

Be šių pasiekimų išrinkti ir apdovanoti dar 21 geriausias 2020 metų savo padalinio darbuotojas bei 40 geriausiai praėjusiais metais JŪSŲ – klientų – įvertinti Egliečiai. Renginio metu mūsų darbuotojams skriejo nuotoliniai sveikinimai bei šilčiausi linkėjimai ir iš mūsų draugų – Katažinos, Petro ir Livetos Kazlauskų, Makaliaus, Nijolės Pareigytės, Stano, Edvino Krupinsko, Skaivos ir daugelio kitų!

 

Darbuotojai – tai „Eglės sanatorijos“ šviesulys, viltis ir pasididžiavimas.

Dėkojame VISIEMS EGLIEČIAMS už tai, kad esate drauge!

Kitos naujienos

Dviračių nuoma sugrįžta!
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą!
Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui. Senjorams nuo 60 metų visą balandžio mėnesį taikoma nuolaida!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!
Tikime, kad lojalūs „Eglės sanatorijos“ klientai žino, kad geriausia investicija – į savo sveikatą! Dėkojame lojaliems sanatorijos svečiams ir nuo kovo 29 d. iki pat gegužės 31 d. atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone DOVANOJAME aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau