Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai! Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Birštonas Druskininkai
Įsivaizduokite atostogas, kurių metu jums dėl nieko nereikia sukti galvos, galite atsipalaiduoti ir mėgautis sveikatinimosi procedūromis bei gerėjančia savijauta jaukioje aplinkoje – gamtos glėbyje. Į gydomąsias „Eglės sanatorijos“ programas įtraukta viskas, ko gali trokšti jūsų širdis. Čia viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Gydomąsias sanatorijos programas sudaro gydytojo konsultacija atvykus į sanatoriją arba konsultuojantis iš anksto nuotoliniu būdu (naujiena – daugiau apie tai, skaitykite čia). Konsultacijos metu įvertinęs jūsų sveikatos būklę gydytojas paskirs geriausiai jums tinkančias procedūras iš 5 skirtingų procedūrų grupių, įtrauktų į jūsų įsigytą gydomąją programą. Tiesa, procedūros skiriamos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams nuo 5 metų amžiaus (Sanatorinis gydymas ŠEIMA). Mat, kiekvienas žmogus yra unikalus ir jam, nepriklausomai nuo amžiaus, reikia atsikvėpti, kūnui – sustiprėti, mintims – atsipalaiduoti.

Stiprinant sveikatą sanatorijoje, jums nereikės sukti galvos kada ir ką valgyti. Mes viskuo pasirūpinsime už jus! Be mūsų klientams jau įprastų švediško stalo pusryčių, pietų ir vakarienės, nuo šiol galima lankytis ir priešpiečių bei pavakarių užkandžių baruose. Tai ypač patogu skirtingus mitybos įpročius turintiems ir skubėti nemėgstantiems žmonėms. Siekdami prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių – nuo mažiausių mūsų svečių iki vyriausių – visuose maitinimuose galima lankytis neribotai. Tiek, kiek jums norisi. Tai ypač patogu šeimoms, atvykusioms su vaikais. Kaip ir tai, kad sanatorijoje veikia vaikų žaidimų kambarys, kuriame vaikus nuo 3 metų amžiaus prižiūri vaikų kambario auklėtoja. Vaikų kambaryje gausu pačių įvairiausių žaislų ir žaidimų, tad vaikams tai – tikras rojus. Užvis puikiausia, kad paslauga mūsų klientams papildomai nieko nekainuoja.

Be kita ko, jūs kasdien biuvetėje savo organizmą papildysite mineralų gausa gerdami tiesiai iš požeminių gręžinių atkeliavusį mineralinį vandenį. Druskininkuose taip pat galėsite atsigerti natūralaus gazuoto mineralinio vandens, praturtinto angliarūgšte (naujiena – daugiau informacijos čia).

Baseinų ir pirčių kompleksas – viena iš mylimiausių vietų mūsų klientams. Tad neribotus apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse rasite kiekvienoje mūsų siūlomoje programoje. Čia galėsite atsipalaiduoti sūkurinėse voniose, masažinėse srovėse, plaukiodami baseine arba kaitindamiesi vienoje iš 8 skirtingų pirčių!

Aktyvaus laisvalaikio ištroškusių mūsų svečių sanatorijoje lauks ir papildomos sportinės treniruotės „Būk aktyvus“, kurias veda įgudę savo srities specialistai – kineziterapeutai. Jūs galėsite dalyvauti grupinėse treniruotėse su „Gymstick“ lazdomis salėje arba vandenyje, masažinėse treniruotėse su volais, išbandyti šiaurietišką ėjimą ar dėmesingą mankštą.

Sanatorijoje jūsų laukia ir visa gausa kitų aktyvių laisvalaikio veiklų, pavyzdžiui stalo ar lauko tenisas. O visas sportui reikalingas inventorius papildomai jums nieko nekainuos. Norintiems ramybės ir minutėlės atokvėpio, kasdien laukia ir turiningos vakaro pramogos: gyvo garso muzikiniai pasirodymai, kino filmų vakarai, bingo ir viktorinos žaidimai, šokiai. Kasdien – vis kita veikla. Daugiau informacijos apie laisvalaikį, skaitykite čia.

„Eglės sanatorijoje“ viskas įskaičiuota jūsų sveikatai. Laukiame jūsų svečiuose!

 

GYDOMOSIOS PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

GYDOMOSIOS PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Šiomis „Viskas įskaičiuota“ naudomis gali naudotis visi klientai, atvykę su viena iš gydomųjų programų, bei Teritorinių ligonių kasų (TLK) klientai, pasirinkę atvykti su papildoma priemoka.

Kitos naujienos

Sanatorijoje – aukščiausi Europos kokybės standartai
Atnaujinome „EuropeSpa med“ sertifikatą! „EuropeSpa“ yra oficiali ESPA kokybės vertinimo sistema, kuri yra žinoma kaip viena griežčiausių Europos sveikatingumo srityje. Pirmą kartą sertifikatą gavome dar 2019 m., jo atnaujinimas vyksta kas 3 metus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALUS PASIŪLYMAS! Trečia nakvynė – pusė kainos
Pavasari, kur Tu? Mes jau Tavęs pasiilgome! Pasiilgome švelnaus gamtos prisilietimo, saulės, šilumos, paukščių čiulbėjimo, ilgų pasivaikščiojimų ir šviesių dienų. „Eglės sanatorija“ kviečia nuo vasario 25 iki kovo 27 dienos atvykti su trijų naktų Gydomąja programa SVEIKADIENIAI | PAVASARIS ir drauge pasitikti bundančią gamtą – UŽ TREČIĄ NAKVYNĘ MOKĖSITE PUSĘ KAINOS. Savo šiluma jus apgaubs gydomasis durpinis purvas ir natūralūs mineraliniai vandenys, iš žiemos miego prikels gydomosios mankštos, stingulį panaikins – gydomieji masažai, o sudirgusias mintis – atpalaiduojančios relaksacijos procedūros. Čia pajusite, kaip sugrįžta pakili nuotaika ir kūną užlieja pozityvios energijos banga, nuskalaujanti žiemos tamsumą ir lydinti į šviesų, aktyvų ir džiaugsmingą pavasario glėbį!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau