Vieną perki – viena dovanų! Vieną perki – viena dovanų!

Vieną perki – viena dovanų!

Birštonas Druskininkai
Gydomoji procedūra – puikios savijautos garantas. Bet kai procedūros yra dvi, keturios, šešios – rezultatas dar efektyvesnis! Iki rugsėjo 30 d. „Eglės sanatorijos“ Dienos centre Vilniuje perkant 1 fizioterapijos procedūrą, antrą tokią pačią padovanosime. Mūsų gydytojai padės jums sudaryti efektyviausią sveikatinimosi planą – gydytojo konsultacija jums bus nemokama. Sustiprinkite savo sveikatą ir pasiruoškite rudens sezonui jau dabar!

Kamuoja nugaros, pečių ar kaklo skausmai? Laikas elektrostimuliacijai, masažui ir termoterapijai viename „Stima Well“ aparatu. Esate po traumos ir norite atsikratyti jos pasekmių? Magnetinės terapijos ar elektrostimuliacijos procedūros jūsų paslaugoms! Norite atsikratyti odos pažeidimų, kuriuos sukėlė celiulitas? Limfodrenažo procedūra kaip tik jums. Visas „Eglės sanatorijos“ Dienos centro Vilniuje procedūras ir jų aprašymus rasite čia.

 

Ką jums reikia žinoti apie specialų pasiūlymą – dovanojamas procedūras?

  1. Gydytojo konsultacija, kurios metu galėsite aptarti savo sveikatos būklę, yra nemokama. Perkant vieną gydomąją procedūrą iki rugsėjo 30 dienos, tokią pačią vieną procedūrą gausite nemokamai.
  2. Jei jūs įsigysite, pavyzdžiui, 2 limfodrenažo procedūras  – 2 gausite dovanų. Jei įsigysite 5 – 5 gausite dovanų ir panašiai. Tai galioja visoms procedūroms, išskyrus lazerio terapiją „Laserneedle touch“.
  3. Procedūras reikia atlikti per 1 mėnesį nuo gydytojo konsultacijos dienos, t. y., jei gydytojo konsultacija vyko rugsėjo 28 d., tai įsigytas procedūras turite išnaudoti iki spalio 29 d.
  4. Šiam pasiūlymui galioja Lojalumo programos nuolaidos, tačiau negalioja jokios kitos nuolaidos, nuolaidos kodai, dovanų kuponai. Akcija netaikoma įsigyjant abonementus.

 

 

Dienos centras Vilniuje įsikūręs Konstitucijos pr. 20 (Radisson Blu)

Daugiau informacijos ir rezervacija:

tel. nr. +370 675 51 580

el. paštu vilnius@sanatorija.lt

Darbo laikas: I–IV 8:00–20:00, V 8:00–19:00, VI 9:00–14:00

 

 

Kitos naujienos

Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą
Kineziterapijos studentė Lina 1989 m. į „Eglės sanatoriją“ atėjo atlikti praktiką. Po jos atsisveikindama, pasakė, kad tikrai sugrįš. Ir sugrįžo labai greitai. Šiuo metu vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė jau 34 m. yra vienas ryškiausių „Eglės sanatorijos“ šviesulių − kupina energijos ir pozityvumo veda savo kineziterapeutų komandą į priekį, nenustygsta vietoje, tobulėja ir augina naujas kineziterapijos žvaigždes.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS!
Profesionalūs gydytojai, asmeninis dėmesys jums ir jūsų sveikatai – tai tarsi „Eglės sanatorijos“ vizitinė kortelė. Sanatorijoje jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, jauki aplinka. „Eglės sanatorija“ kviečia atrasti sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti savo sveikatą jau dabar! Rugsėjo 10–30 d. senjorų laukia specialus pasiūlymas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau