NAUJIENA – nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros VAIKAMS! NAUJIENA – nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros VAIKAMS!

NAUJIENA – nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros VAIKAMS!

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ orientuojasi į kokybišką visos šeimos laiką, skirtą sveikatai stiprinti, tad kviečiame pasisemti sveikatos iš gamtos ir pasimėgauti gydančiomis procedūromis kartu su vaikais!

Nuo gruodžio 14 d. iki sausio 3 d. vaikams iki 15 m. amžiaus gyvenant viename kambaryje kartu su tėvais (atvykusiems su viena iš gydymo programų) – apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros papildomai NIEKO NEKAINUOJA.

 

Kas priklauso vaikui?*

  • Apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje kartu su suaugusiuoju
  • Maitinimas (3 kartus per parą)
  • Gydytojo konsultacija (1 kartą)
  • Gydomosios procedūros: kineziterapija grupėje „Stipruolių mankšta“ ir aparatinės fizioterapijos arba relaksacijos procedūra (2 kartus per parą)

 

O pasirinkus specialią vaikų gydymo programą, jai nuo gruodžio 14 d. iki sausio 3 d. taikoma 50 proc. nuolaida. Norėdami susipažinti su specialia vaikų gydymo programa Druskininkuose, spauskite čia, Birštone – čia.

 

* Tėvams atvykstant su viena iš šių programų: sanatorinis gydymas, savaitgalio gydomoji programa, sanatorinis gydymas MINI, sanatorinis gydymas MAXI. Atkreipiame dėmesį, kad šiuo karantino laikotarpiu negalime jums pasiūlyti atvykti su viena iš šių programų: savaitgalio poilsio programa, nakvynė su pusryčiais, sveikos darbostogos ir sveikos darbostogos plius.

 

Daugiau informacijos visuomet galime suteikti ir telefonu +370 313 60 220.

Kaip šiuo metu organizuojama veikla sanatorijoje, rasite čia.

 

GYDOMOSIOS PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

GYDOMOSIOS PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Kitos naujienos

2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“
2020 – kupini iššūkių ir sudėtingų išbandymų metai, tačiau su savimi jie atsinešė ir dvi naujienas technologijų srityje. Birželio mėnesį sanatorija pristatė mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams, o gruodžio – išmaniuosius info-terminalus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo gruodžio 22 d. teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas TIK atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu
Apgailestaujame, dėl mūsų šalyje paskelbto karantino apribojimų ir dėl blogos epidemiologinės situacijos Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ nuo gruodžio 22 d. iki atskiro pranešimo, negalės suteikti paslaugų klientams, atvykstantiems savomis lėšomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau