Atsikvėpkite ir sustiprinkite sveikatą – 50 Eur dovana ŪKININKAMS! Atsikvėpkite ir sustiprinkite sveikatą – 50 Eur dovana ŪKININKAMS!

Atsikvėpkite ir sustiprinkite sveikatą – 50 Eur dovana ŪKININKAMS!

Birštonas Druskininkai
Didžiausi vasaros ir rudens darbai ūkininkams jau baigėsi, tad laikas atsikvėpti ir pasirūpinti savo sveikata. „Eglės sanatorija“ kviečia į svečius ir dovanoja ūkininkams 50 Eur nuolaidą gydomosioms programoms nuo lapkričio 7 d. iki pat gruodžio 23 d. Pasinerkite į kokybiškų sveikatinimosi atostogų sūkurį!

Norint kokybiškai pailsėti ir sustiprinti sveikatą, toli keliauti visai nereikia. Atsigręžkite į natūralius Lietuvos gamtos lobius: unikalų mūsų šalies klimatą, natūralius mineralinio vandens šaltinius ir gydomąjį durpinį purvą. Pastarieji du – tikras Druskininkų ir Birštono kurortų pasididžiavimas. Šimtmečius kurortus garsinę natūralūs gydomieji veiksniai yra naudojami gydomųjų procedūrų metu. Sanatorijoje jie yra derinami su moderniomis šiuolaikinėmis technologijomis, inovatyvia įranga, masažu, kineziterapija, psichoterapija, ergoterapija ir fizioterapija.

Atvykus su pasirinkta gydomąja programa, jūsų laukia sveikatinančios procedūros, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pietūs, pusryčiai, vakarienės ir užkandžių barai. Taip pat nemokamos kineziterapeutų vedamos sportinės treniruotės, gėlas bei mineralinis vanduo biuvetėje, kiekvieną vakarą vykstantys laisvalaikio renginiai… Ir ne tik! „Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai.

 

Nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 23 d. ūkininkams, atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone su viena iš gydomųjų programų, taikoma 50 Eur nuolaida.

 

Programos, kurioms taikoma nuolaida:

  • Gydomoji programa PLIUS
  • Sanatorinis gydymas
  • Sanatorinis gydymas MINI
  • Sanatorinis gydymas MAXI
  • Sanatorinis gydymas ŠEIMA
  • Sanatorinis gydymas po peršalimo ligų

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Svarbu! Nuolaida taikoma visam užsakymo krepšeliui. Nuolaida taikoma atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus ūkininko pažymėjimą arba kitą patvirtinantį dokumentą. Nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis ar nuolaidos kodais bei dovanų kuponais. Nuolaida sumuojama tik su Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą, skaitykite čia.

Kitos naujienos

Procedūrų kortelė – jūsų telefone!
Sanatorija – nuolatiniame tobulėjimo procese: čia investuojama į naujausią medicininę įrangą, darbuotojų mokymus, inovatyvius sprendimus, padėsiančius kurti sklandesnį darbą. Mes pirmieji Lietuvoje iš sveikatinimo organizacijų pristatėme mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams. Išbandykite ir jūs!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
NAUJIEJI METAI Druskininkuose ir Birštone!
2023 po truputėlį beldžiasi į duris. Ar girdi?! „Eglės sanatorija“ pristato Naujųjų metų programą Druskininkuose ir Birštone.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
5 siaubą keliančios, bet baisiai naudingos procedūros jūsų sveikatai
„Eglės sanatorijos“ procedūrų sąraše yra tokių procedūrų, kurios sanatorijos svečiams kelia abejones, neryžtingus atodūsius ir net tam tikras baimes, bet visos šios procedūros nėra tokios jau baisios, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Jos greičiau yra baisiai naudingos jūsų sveikatai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau