Turiningo laisvalaikio išsiilgusiems – įvairių veiklų gausa sanatorijoje Turiningo laisvalaikio išsiilgusiems – įvairių veiklų gausa sanatorijoje

Turiningo laisvalaikio išsiilgusiems – įvairių veiklų gausa sanatorijoje

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorija“ nuo pat jos įkūrimo pradžios pabrėžė tamprų ryšį tarp sveikatos ir turiningai leidžiamo laiko. Gydomosios procedūros – pagrindinė, tačiau tikrai ne vienintelė „Eglės sanatorijos“ veiklos ašis. Didelę reikšmę asmens savijautai turi ir bendravimas su žmonėmis, ir įvairios krypties laisvalaikio veiklos, kurių čia – apstu. Sanatorija savo svečiams rodo, kad laisvalaikis gali būti pats įvairiausias – čia gausu veiklos, atitiksiančios kiekvieno skonį. „Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Turiningai leidžiamas laikas suteikia pozityvių minčių, praskaidrina dvasią, leidžia užsimiršti, pamatyti pasaulio grožį ir įvairovę, todėl čia „Eglės sanatorijoje“ apsistojusių svečių kiekvieną vakarą laukia viena iš laisvalaikio pramogų: gyvos muzikos pasirodymas, bingo, viktorina arba kino filmas, po pandemijos sugrįžę legendiniai sanatorijos šokiai. Visa tai sukuria galimybę atsipalaiduoti ir įkvėpti pakilių emocijų užsiimant vis kita laisvalaikio veikla neišeinant už sanatorijos ribų.

Aktyvus gyvenimas, judėjimas, meilė sportui ir judesiui taip pat artima tema sveikatinimo idėjas puoselėjančiai sanatorijai. Sanatorijoje Druskininkuose gyvenantys svečiai gali be jokio papildomo mokesčio naudotis teniso kortais, krepšinio, badmintono ir tinklinio aikštelėmis lauke ir visu sportui reikalingu inventoriumi. O viduje žaisti stalo tenisą ir stalo futbolą, skvošą, biliardą ir oro ritulį. Birštono svečių laukia teniso kortai, kuriems, įskaitant inventorių, taip pat netaikomas papildomas mokestis. Viduje klientai gali žaisti stalo tenisą ir biliardą. Taip pat abejuose miestuose kasdien galima registruotis ir dalyvauti nemokamose grupinėse treniruotėse „Būk aktyvus“: su „Gymstick“ lazdomis, masažinėje treniruotėje su volais, išbandyti taką „Sveikatos link“ ir kita. Treniruotes veda sanatorijos kineziterapeutas, o jei norisi pasimėgauti gamta vienumoje – galite išsinuomoti dviratį, nemokamai naudotis šiaurietiško ėjimo lazdomis arba ramiai pasvajoti gulint hamake, gaudant saulės spindulius gėlių apsuptyje ant gultų Druskininkuose arba saulės terasoje ant stogo Birštone.

Abejuose miestuose – tiek Druskininkuose, tiek Birštone – kiekvieną mėnesį eksponuojama vis kita žymių Lietuvos tapytojų paroda leidžia prisiliesti prie meno, susipažinti su įvairiais Lietuvos kūrėjais, pasigėrėti stulbinančia jų kūryba ir pasisemti įkvėpimo patiems. Šiais metais savo darbų parodas jau pristatė D. Sinkevičius, I. Jomantienė, A. Kašauskas, M. Ganusauskaitė ir kiti.

Laiką leisdami sanatorijoje jūs taip pat turite galimybę pasinaudoti modernia bibliotekos sistema ir pasiimti norimą knygą. Išsirinkus ir užsisakius knygą internetu, ji bus pristatyta tiesiai į registratūrą! Atostogos puikus metas įgalinti savo vaizduotę ir pasinerti į knygos puslapiuose slypintį pasaulį! Liepos mėnesį čia atkeliavo gausybė naujų, populiariausių kūrinių.

„Eglės sanatorija“ neužmiršta ir mažųjų savo svečių – čia įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kur vaikus nemokamai prižiūri vaikų kambario auklėtoja, o lauke įrengta žaidimų aikštelė. Turiningas laisvalaikis vaikams – neatsiejama gyvenimo pažinimo dalis. Bendravimas su kitais mažaisiais sanatorijos svečiais, įvairūs rankdarbiai, žaidimai vaikų kambaryje arba lauke praturtina vaiko vaizduotę, malšina įtampą, leidžia atitrūkti nuo kasdienybės.

Be kita ko, kiekvienais metais rugpjūčio mėnesį sanatorijoje Druskininkuose vyksta unikalūs ir išskirtiniai renginiai. Paskutinis vasaros mėnuo – tikras skanėstas kultūros mėgėjams. „Eglės sanatorijoje“ vyksta tarptautinis festivalis „Druskininkų vasaros teatro SANKRYŽA“, tarptautinis konkursas-festivalis „Muzika be sienų“ bei tarptautinis tapybos pleneras.

 

LAISVALAIKIO VEIKLOS SANATORIJOJE GYVENANTIEMS KLIENTAMS

  • Gyvos muzikos pasirodymai, bingo, viktorinos, kino filmų vakarai, šokiai (nemokama)
  • Teniso kortai, krepšinio, badmintono, tinklinio aikštelės bei sportui reikalingas inventorius (nemokama)
  • Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“ (nemokama)
  • Stalo tenisas ir stalo futbolas, skvošas, biliardas ir oro ritulys (nemokama)
  • Šiaurietiško ėjimo lazdos (nemokama)
  • Biblioteka (nemokama)
  • Vaikų žaidimų kambarys, vaikus prižiūrint auklėtojai; lauko žaidimų aikštelė (nemokama)
  • Žymių Lietuvos dailininkų parodų ekspozicijos, dailininkų pleneras (nemokama)
  • Dviračių nuoma (taikomas papildomas mokestis)
  • Unikalūs ir išskirtiniai renginiai – teatro ir muzikos festivaliai bei kita (gali būti taikomas papildomas mokestis) 

 

ARTIMIAUSIŲ RENGINIŲ KALENDORIUS DRUSKININKUOSE

ARTIMIAUSIŲ RENGINIŲ KALENDORIUS BIRŠTONE

Kitos naujienos

Vasario 10–18 d. baseinų ir pirčių kompleksas atviras tik sanatorijoje gyvenantiems klientams
Dėl didelio sanatorijoje Birštone ir Druskininkuose klientų užimtumo, baseinų ir pirčių komplekso paslaugas vasario 10–18 d. (imtinai) galime pasiūlyti tik sanatorijoje tuo metu gyvenantiems svečiams. Dėkojame už jūsų supratingumą. Lauksime sugrįžtant!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Apdovanojome geriausius 2022 metų darbuotojus
Visus 2022 metus 50 metų jubiliejų minėjusi „Eglės sanatorija“ kasmet puoselėja tradiciją metus pabaigti išrenkant ir pasveikinant geriausius ir labiausiai nusipelniusius sanatorijos darbuotojus. 2022 metų pabaigoje visi Egliečiai vertino ir išrinko 3 geriausius įmonės Metų darbuotojus, 18 padalinių / skyrių Metų darbuotojus, Metų vadovą bei 40 klientų mylimiausių darbuotojų, kurie buvo paskelbti, pasveikinti ir apdovanoti piniginėmis premijomis 2023 metų Žiemos šventėje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
MEDICINOS DARBUOTOJAMS – 50 Eur dovana!
Rūpindamiesi kitų sveikata, neužmirškite reguliariai puoselėti ir savosios! Kviečiame iki kovo 1 d. pasinaudoti medicinos darbuotojams skirta 50 Eur nuolaida. Atvykite sustiprinti savo fizinės ir psichologinės sveikatos jau dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau