TO DAR NEBUVO – sanatorinio gydymo dienos – 1 EUR! TO DAR NEBUVO – sanatorinio gydymo dienos – 1 EUR!

TO DAR NEBUVO – sanatorinio gydymo dienos – 1 EUR!

Birštonas Druskininkai
SPECIALUS JUODOJO PENKTADIENIO PASIŪLYMAS! Kai snaigės puoš medžių šakas, o nosį kandžios žiemiškas šaltukas – „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone – gruodžio 5 d., gruodžio 12 d. ir gruodžio 19 d. – sanatoriniu gydymu mėgausitės vos už 1 Eur! Gydomosios procedūros, gardus ir šviežias maistas, gėlo ir mineralinio vandens baseinai, sveikata alsuojantis jaukumas... Skamba kaip tikra žiemos pasaka! Tad nepraleiskite unikalios progos – gruodžio mėnesio antradieniais mokėkite už sanatorinio gydymo programas 1 Eur! Pasiūlymas galioja rezervaciją atliekant lapkričio 6–26 d.

Specialus 1 Eur kainos pasiūlymas galioja, kai viena iš jūsų apsistojimo dienų yra gruodžio 5 d., gruodžio 12 d. arba gruodžio 19 d. Pasiūlymas galioja rezervaciją atliekant lapkričio 6–26 dienomis „Eglės sanatorijoje“ Birštone arba Druskininkuose, visuose komforto lygiuose. Vietų skaičius už šią kainą yra ribotas. 

 

ATNAUJINTA! Gruodžio 5 d. už šią kainą visos vietos yra užsakytos. Kviečiame rinktis gruodžio 12 d. arba gruodžio 19 d. 

 

Pasiūlymas galioja šioms programoms:

  • Sanatorinis gydymas (minimali apsistojimo trukmė – 3 naktys)
  • Sanatorinis gydymas MINI (minimali apsistojimo trukmė – 3 naktys)
  • Sanatorinis gydymas MAXI (minimali apsistojimo trukmė – 10 naktų)

 

REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

REZERVACIJA BIRŠTONE

 

Pasiūlymui galioja Lojalumo programos nuolaidos, tačiau negalioja jokios kitos sanatorijos nuolaidos, nuolaidos kodai ar dovanų kuponai. Pasiūlymas negalioja šioms programoms: Gydomoji programa PLIUS, Gydomoji programa SVEIKADIENIAI, Gydomoji programa LENGVUMAS, Sanatorinis gydymas ŠEIMA, Sanatorinis gydymas po peršalimo ligų, Vaikų sanatorinio gydymo programa, Nakvynės su pusryčiais programa.

Kitos naujienos

Senjorų dienos!
Kiekvieną paskutinį mėnesio antradienį atvykusiems senjorams nuo 60 metų dovanojame 50 Eur jų užsakymui. Tegul gera sveikata liejasi pro mineralinės vonios kraštus!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos sveikatingumo atostogos sanatorijoje!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Gruodžio 22 d. – sausio 7 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Rezervuojate anksčiau – mokate mažiau!
Savo sveikata rūpintis turime visus metus. Sveikatos specialistai rekomenduoja sanatorinį gydymą 2 kartus per metus. Mat laukti, kol sveikata ims šlubuoti ir tik tada imti ją gelbėti – visai netikslinga. Puoselėkite ją nuolat, jei norite be didelio vargo, laiko ir pastangų puikia sveikata džiaugtis ir ateityje. Užsitikrinkite geriausią kainą planuodami savo sveikatingumo atostogas iš anksto. Rezervuodami atvykimą į „Eglės sanatoriją“ prieš 3 mėnesius ar daugiau, garantuojame jums mažiausią kainą. Geriausia investicija – į savo sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau