TIK ŠIANDIEN: užsakyk aukštesnį komforto lygį – mokėk mažiau! TIK ŠIANDIEN: užsakyk aukštesnį komforto lygį – mokėk mažiau!

TIK ŠIANDIEN: užsakyk aukštesnį komforto lygį – mokėk mažiau!

Druskininkai
Pasaulinės turizmo dienos proga, skelbiame VIENOS DIENOS AKCIJĄ „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, kurios metu užsakę bet kurią programą ir pasirinkę pageidaujamą komforto lygį, mokėsite žemesnio lygio kainą!

Užsakykite COMFORT, o mokėkite STANDARD kainą arba užsakykite STANDARD, o mokėkite ECONOMY kainą.

Mažesnė kaina – aukštesnis komforto lygis!

 

AKCIJOS SĄLYGOS:

Kuriame mieste galioja? Druskininkuose.

Kokioms programoms galioja? VISOMS! Ir sanatorinio gydymo programoms, ir poilsio, ir atvykstant nakvynei su pusryčiais. Ši nuolaida nesumuojama su kitomis nuolaidomis.

Iki kada galioja pasiūlymas? Pasiūlymas galioja užsakant rugsėjo 25 d. (penktadienį) nuo 00:00 iki 23:59.

Kaip galiu užsakyti? Telefonu +370 313 60220 (jums bus nurodyta kaina su nuolaida, mokėjimą galėsite atlikti iškart arba atvykimo dieną) arba sanatorija.lt (nuolaida bus pritaikyta atvykus). Skambučių centro darbo laikas: 08:00–19:00.

 

Jei užsakysite Comfort – jums bus paskaičiuota Standard kaina, jei užsakysite Standard – jums bus paskaičiuota Economy kaina.

 

REZERVUOTI PROGRAMĄ

 

Kitos naujienos

Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams
Ne paslaptis, kad ūkio darbai – vieni sudėtingiausių, o ūkininko profesija reikalauja daug laiko ir pastangų, priverčia nubraukti ne vieną sūrų prakaito lašą, tad kviečiame ūkininkus atsikvėpti ir atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su specialia nuolaida ir jiems skirta dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Specialus pasiūlymas ILGAJAM SAVAITGALIUI – „Sveikas ruduo“
Ypatingi žemės gelmių lobiai, tyras kurortų oras, aukščiausios kokybės sveikatinimo paslaugos, kvalifikuotas personalas, baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas ir užburianti aplinka – tikras „Eglės sanatorijos“ pasididžiavimas, tad kviečiame ilgąjį savaitgalį (nuo spalio 30 d. iki lapkričio 2 d.) pasimėgauti sveikatinančiu poilsiu čia – sanatorijoje.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – ugdomojo vadovavimo specialistė Jūratė Jurginytė
Nuotolinio darbo patirtimi su galimybe ir dirbti, ir sveikatintis „Eglės sanatorijoje“ dalinasi įmonės „Prasmingi pokyčiai“ įkūrėja ir „JCI Sostinė“ viceprezidentė Jūratė Jurginytė. Kviečiame susipažinti iš arčiau!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau