Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelionės organizavimas Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelionės organizavimas

Teritorinių ligonių kasų (TLK) kelionės organizavimas

Druskininkai
Didesniam jūsų komfortui ir patogumui – „Eglės sanatorija“ Druskininkuose nuo kovo 9 dienos pradeda organizuoti NEMOKAMĄ pacientų, atvykstančių su TLK siuntimu, atvežimą į sanatoriją Druskininkuose iš Vilniaus ir Kauno miestų ir parvežimą atgal į Vilnių arba Kauną.

Vilniuje: nuo Vilniaus miesto klinikinės ligoninės, nuo Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų ir nuo Lazdynų universitetinės ligoninės.

Kaune: nuo LSMU ligoninės Kauno klinikų ir nuo Akropolio.

 

SVARBU! Vežami tik iš anksto „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose vietą užsirezervavę pacientai, turintys viruso SARS-CoV-2 tyrimo (tiriant PGR metodu) atlikto ne daugiau nei prieš 72 val. neigiamą rezultatą (yra tam tikrų išimčių).

 

Daugiau informacijos telefonu: +370 313 60220 arba el. paštu: druskininkai@sanatorija.lt

 

Kitos naujienos

Dviračių nuoma sugrįžta!
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuolaida SENJORAMS – stiprinkite sveikatą!
Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui. Senjorams nuo 60 metų visą balandžio mėnesį taikoma nuolaida!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
SPECIALI DOVANA lojaliems mūsų klientams!
Tikime, kad lojalūs „Eglės sanatorijos“ klientai žino, kad geriausia investicija – į savo sveikatą! Dėkojame lojaliems sanatorijos svečiams ir nuo kovo 29 d. iki pat gegužės 31 d. atvykstant į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone DOVANOJAME aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas, nei turite dabar!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau