Tarptautinis tapytojų pleneras 9-ąjį kartą sugrįžta į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose Tarptautinis tapytojų pleneras 9-ąjį kartą sugrįžta į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose

Tarptautinis tapytojų pleneras 9-ąjį kartą sugrįžta į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose

Druskininkai
Tradicija tapęs Tarptautinis tapytojų pleneras šių metų rugpjūčio 12–24 dieną sugrįžta į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose!

Šiais metais sulauksime 12 dalyvių: dešimties žinomų lietuvių dailininkų ir dviejų svečių iš užsienio – Rygos ir Gardino. Savo talentu ir kūryba dalinsis tapytoja Dalia Kasčiūnaitė, Valentinas Antanavičius, Rimas Bičiūnas, Bronius Gražys, Ričardas Filistovičius, Mindaugas Skudutis, Miglė Kosinskaitė, Romualdas Balinskas, Vaidotas Janulis, Meda Norbutaitė, latvė Agnija Germane ir baltarusis Sergej Grinevič. Unikalus menininkų požiūris į save ir pasaulį, naujos idėjos, įkvėptos „Eglės sanatorijos“ aplinkos – gamtos, procedūrų, žmonių – ir profesionalumas kasmet vykstantį tapytojų plenerą nuspalvina įvairiausiomis stebuklingųjų teptukų spalvomis ir stebina išskirtinais rezultatais – tikrais meno šedevrais.

9-tąjį kartą „Eglės sanatorijoje“ rengiamas tapytojų pleneras rugpjūčio 20 dieną kviečia Druskininkų miesto gyventojus ir kurorto svečius į atvirų durų dieną: 15–18 val. administraciniame pastate smalsių meno mylėtojų lauks neeilinė galimybė susipažinti su dailininkais ir jų darbo procesu – gimstančiais kūrybos darbais.

Rugpjūčio 23 dieną „Eglės sanatorijos“ stiklinėje galerijoje vyks tapytojų plenero uždarymo paroda, parodos atidarymas numatomas rugpjūčio 23 d., 14 val.

Kitos naujienos

Rugpjūtį vasarok lauke!
Vasarą leisti lauke – daug smagiau, o kvėpuoti tyru kurorto oru – daug sveikiau!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Šeimos laisvalaikio galimybės „Eglės sanatorijoje“: dar daugiau pramogų kiekvienam
„Eglės sanatorijoje“ norima, kad atvykusiems svečiams praleistas laikas sietųsi ne tik su sveikatinimusi, bet ir turiningomis pramogomis, kurios padeda atsipalaiduoti ir dvasiškai, ir psichologiškai, formuoja džiugius šeimos ir draugų laisvalaikio prisiminimus, ugdo įvairius gebėjimus ir skiepija sveikos gyvensenos įpročius.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ atvykstantiems savo svečiams pristato papildomas naudas
Mes nuolat siekiame tobulėti ir ieškoti būdų, kaip nudžiuginti savo svečius: šįkart pristatome net 4 papildomas naudas atvykstantiems „Eglės sanatorijos“ svečiams, pasirinkusiems liukso klasės kambarį ir tiems, ir tiems, kurie į „Eglės sanatoriją“ Birštone atvyksta nuo Kauno arba Vilniaus oro uosto!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau