Tarptautinis tapytojų pleneras 9-ąjį kartą sugrįžta į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose Tarptautinis tapytojų pleneras 9-ąjį kartą sugrįžta į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose

Tarptautinis tapytojų pleneras 9-ąjį kartą sugrįžta į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose

Druskininkai
Tradicija tapęs Tarptautinis tapytojų pleneras šių metų rugpjūčio 12–24 dieną sugrįžta į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose!

Šiais metais sulauksime 12 dalyvių: dešimties žinomų lietuvių dailininkų ir dviejų svečių iš užsienio – Rygos ir Gardino. Savo talentu ir kūryba dalinsis tapytoja Dalia Kasčiūnaitė, Valentinas Antanavičius, Rimas Bičiūnas, Bronius Gražys, Ričardas Filistovičius, Mindaugas Skudutis, Miglė Kosinskaitė, Romualdas Balinskas, Vaidotas Janulis, Meda Norbutaitė, latvė Agnija Germane ir baltarusis Sergej Grinevič. Unikalus menininkų požiūris į save ir pasaulį, naujos idėjos, įkvėptos „Eglės sanatorijos“ aplinkos – gamtos, procedūrų, žmonių – ir profesionalumas kasmet vykstantį tapytojų plenerą nuspalvina įvairiausiomis stebuklingųjų teptukų spalvomis ir stebina išskirtinais rezultatais – tikrais meno šedevrais.

9-tąjį kartą „Eglės sanatorijoje“ rengiamas tapytojų pleneras rugpjūčio 20 dieną kviečia Druskininkų miesto gyventojus ir kurorto svečius į atvirų durų dieną: 15–18 val. administraciniame pastate smalsių meno mylėtojų lauks neeilinė galimybė susipažinti su dailininkais ir jų darbo procesu – gimstančiais kūrybos darbais.

Rugpjūčio 23 dieną „Eglės sanatorijos“ stiklinėje galerijoje vyks tapytojų plenero uždarymo paroda, parodos atidarymas numatomas rugpjūčio 23 d., 14 val.

Kitos naujienos

Nepramiegokite – skelbiamas mažiausių kainų sezonas!
Progų pasirūpinti savo sveikata ieškoti tikrai nereikia, tačiau dabar yra palankiausias metas tai padaryti.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atsipūskite po ūkio darbų!
Po sunkių ūkio darbų kviečiame atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau