Tarptautiniame masažo čempionate laurus skina Kauno kolegijos studentas – Daumantas Bitinas Tarptautiniame masažo čempionate laurus skina Kauno kolegijos studentas – Daumantas Bitinas

Tarptautiniame masažo čempionate laurus skina Kauno kolegijos studentas – Daumantas Bitinas

Birštonas Druskininkai
Kovo 28 dieną Kauno kolegijoje vyko Tarptautinis studentų masažo čempionatas, kuriame dalyvavo masažuotojai, juos rengę dėstytojai bei Tarptautinė vertinimo komisija, kurioje garbės dalyvauti turėjo ir „Eglės sanatorijos“ atstovas – direktorius medicinai Arvydas Balčius. Masažais buvo lepinami Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai – tokią dovaną jiems jaunieji masažo specialistai skyrė Tarptautinės teatro dienos proga.

Kovo 28 dieną Kauno kolegijoje vyko Tarptautinis studentų masažo čempionatas, kuriame dalyvavo 13 masažuotojų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ispanijos, 9 juos rengę dėstytojai bei Tarptautinė vertinimo komisija:

  • Komisijos pirmininkas, Tarptautinės masažo asociacijos įkūrėjas ir vadovas – Jeppe Tengbjerg (Danija);
  • Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas psichoterapeutas, „Eglės sanatorijos“ direktorius medicinai – Arvydas Balčius (Lietuva);
  • Fizioterapijos daktaras, paskelbęs daugiau nei 45 straipsnius prestižiniuose pasaulio žurnaluose – Manuel Gonzalez Sánchez (Ispanija);
  • Kineziterapijos, fizinės terapijos, masažo terapijos ir balneoterapijos specialistas Marek Zeman (Čekija).

DSCF0021

Komisijos pirmininkas J. Tengbjerg (dešinėje) ir M. G. Sánchez (kairėje)

Pirmoje čempionato dalyje masažais buvo lepinami Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai – tokią dovaną jiems jaunieji masažo specialistai skyrė Tarptautinės teatro dienos, švenčiamos kovo 27 dieną, proga. Aktoriai buvo sužavėti masažuotojų įsitraukimu, talentu ir atsidavimu: „Labai patiko, tai nuostabi dovana, – džiaugsmingai teigė Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas. – Visi kiti menai, kaip, pavyzdžiui, muzika ar dailė, savo raiškai turi instrumentus, o mūsų, aktorių, instrumentas yra kūnas, tad labai svarbu, kad jis būtų sveikas ir atsipalaidavęs. Ne paslaptis, kad scenoje įtampos tikrai nemažai, masažas tai priemonė, kuri padeda pasiruošti eiti į sceną. Dabar šypsosi ne tik mano veidas, šypsosi visas mano kūnas“, – linksmai užbaigia Kauno dramos teatro aktorius E. Stancikas.

Po 20 minučių trukusio masažo liaupsių negailėjo ir Edvinas Vadoklis: „Tikiu, kad mūsų gražusis kraštas Lietuva su savo perlais – Birštonu, Druskininkais, Palanga – ir tokiais gabiais specialistais pritrauks pusę Europos mėgautis tuo nuostabiu dalyku – masažu, kuris apima ne tik kūną, bet ir mintis. Tikriausiai pastebėjote, kiek palaimingų veidų aplinkui, manau, kad visi kolegos yra labai patenkinti. Tai gražiausia Kauno kolegijos dovana mums.“

DSCF0005

Masažuojami Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai

Antroje masažo čempionato dalyje jaunieji specialistai savo gabumus komisijos nariams ir renginio žiūrovams rodė atlikdami laisvąją masažo programą.

Netrukus po to, komisija skaičiavo balus bei diskutavo, kuris iš 13-likos dalyvių yra verčiausias gauti garbingąjį geriausiojo masažuotojo titulą ir būti apdovanotas didžiuoju „Eglės sanatorijos“ įsteigtu prizu – savaite „Eglės sanatorijoje“: 5 dienų trukmės profesiniais mokymais ir savaitgalio gydomąja programa. Laimė nusišypsojo lietuviui, trečiojo kineziterapijos kurso, Kauno kolegijos studentui – Daumantui Bitinui. Vaikinas savo talentu sužavėjo visus keturis komisijos narius ir užėmė pirmąją vietą 2019 metų Tarptautiniame masažo čempionate. Jaunuolis neslėpė susijaudinimo ir puikių emocijų: „Nuoširdžiai tariant – tikrai nesitikėjau, iš pradžių nė neketinau dalyvauti šiame konkurse, bet prikalbintas nusprendžiau išbandyti savo jėgas. Labai stengiausi, daug dirbau ir, regis, man pavyko.“ D. Bitinas čempionate išsiskyrė neįprasta masažo technika ir pateikimu – masažą atliko ant kilimėlio, patiesto ant grindų: „Buvau Maltoje, atlikau masažuotojo praktiką, vėliau ten ir įsidarbinau. Pamačiau panašaus pobūdžio masažą, nusprendžiau daugiau apie jį pasidomėti ir atlikimo techniką pritaikyti čia, Lietuvoje.“ Jaunasis specialistas teigė, kad šis laimėjimas tai – puiki motyvacinė priemonė toliau stengtis, tobulėti masažavimo srityje ir ragina visus nedrįstančius dalyvauti šiame ar kituose panašiuose konkursuose – nebijoti, tai nuostabi patirtis, o jei pavyksta laimėti – geros emocijos tiesiog neapsakomos.

Daumantas Bitinas

D. Bitinas – laisvoji programa

D. Bitinas laimėjo „Eglės sanatorijos“ didįjį prizą – 5 dienų trukmės profesinius mokymus ir savaitgalio gydomąją programą, jį ruošusiai dėstytojai Vaidai Borkertienei taip pat įteikta savaitgalio gydomoji programa. Likusieji dalyviai ir jų dėstytojai apdovanoti įvairia „Eglės sanatorijos“ atributika, suvenyrais ir apsilankymu baseinų ir pirčių komplekse.

DSCF8934

„Eglės sanatorijos“ direktorius medicinai A. Balčius ir 1-osios vietos laimėtojas D. Bitinas

Drauge su Kauno kolegija didžiuojamės talentinguoju Daumantu Bitinu ir linkime jam kuo didžiausios sėkmės!

 

Kitos naujienos

Drauge su Martynu Levickiu atkeliauja kompozitorių vasaros akademija – laukia daug įspūdingų renginių
„Composers+Summer Academy“ – tai tarptautinė kompozitorių ir akordeonistų akademija. Muzikus iš viso pasaulio buriantis projektas antrąsyk reziduos Druskininkuose, „Eglės sanatorijoje“. Atokiau nuo miesto šurmulio esanti sanatorijos erdvė dalyviams leidžia maksimaliai atitrūkti nuo kasdienybės ir visiškai atsiduoti kūrybai.
Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ kviečia tradiciškai sutikti Jonines drauge, o naktį pasinerti į „Baseinų nakties“ gaivą
Birželio 23-iąją laukia visų jau nuo seno pamėgta Joninių šventė. Sužinokite, ką įdomaus šią trumpiausią metų naktį jums paruošė „Eglės sanatorija“ Druskininkuose!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Ilgojo Joninių savaitgalio baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas
Informuojame, kad ilgojo savaitgalio metu birželio 21–24 dienomis keičiasi baseinų ir pirčių komplekso darbo laikas
Druskininkai
Skaityti daugiau