Tariame ačiū ir suteikiame nuolaidą vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams! Tariame ačiū ir suteikiame nuolaidą vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!

Tariame ačiū ir suteikiame nuolaidą vaikų ateities kūrėjams – mokytojams, auklėtojams ir dėstytojams!

Birštonas Druskininkai
Mūsų vaikų ateitis – jūsų rankose! „Eglės sanatorija“ dėkoja, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu šalyje uoliai stengėtės prisidėti prie vaikų mokymo ir šviesesnės ateities kūrimo. Laikas stiprinti sveikatą – dovanojame nuolaidą sveikatinimo programoms!

Nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d. „Eglės sanatorija“ Druskininkuose ir Birštone dovanoja pedagogams – mokytojams, darželių auklėtojams, dėstytojams7 procentų nuolaidą gydomosioms ir savaitgalio programoms. Taip pat primename, kad visus metus išskirtinai pedagogams dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą (apsistojusiems sanatorijoje).

Dėkojame už jūsų atsidavimą ir laukiame atvykstant!

Svarbu! Nuolaida taikoma visiems asmenims, gyvenantiems kartu viename kambaryje. Nuolaidos nesumuojamos, taikomos atvykus į sanatoriją ir registracijos metu pateikus darbo pažymėjimą arba kitą dokumentą.

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau