Sveikos ir aktyvios vasaros žavesys Sveikos ir aktyvios vasaros žavesys

Sveikos ir aktyvios vasaros žavesys

Druskininkai
Grynas oras, lengvas vėjelis, maloni šiluma ar raminanti vakaro vėsa – tai bene didžiausi vasaros malonumai, gūdžią dieną keliantys nostalgiją. Šią vasarą „Eglės sanatorija“ linki jums sukaupti kuo daugiau malonių įspūdžių, ragina laiką leisti aktyviai, būti gryname ore, aktyviai judėti ir reguliariai rūpintis savo sveikata!

Refleksoterapinis takas

DS 1099

Tai iš įvairių akmenėlių nuklotas takas, sukurtas siejant senąsias dvasines praktikas ir Indijos mediciną (ajurvedą), kinų Dao filosofiją, kovos ir sveikatos meną Tai Chi, tradicinę kinų mediciną ir kita. Vaikštant basomis refleksoterapiniu taku, esančiu „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, įvairių spalvų ir skirtingo dydžio akmenukai spaudžia pėdose esančius biologiškai aktyvius taškus, susijusius su mūsų vidaus organais. Toks natūralus pėdų masažas šalina nuovargį, dirglumą, nemigą, gerina darbingumą, atmintį, padeda koncentruoti dėmesį, stiprinti kojų raumenis, raiščius, gerinti laikyseną, lavinti pusiausvyrą. Tai itin veiksminga organizmo grūdinimo ir ligų profilaktikos priemonė.

 

 

Takas „Sveikatos link“

DS 1080

Šiuolaikinė, saugi gydomoji procedūra, apjungianti klimatoterapiją, kineziterapiją ir psichoterapiją, taikoma „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose. Vieni iš pagrindinių šios sudėtinės procedūros tikslų – atkurti biologinius organizmo ryšius su gamta, grūdinti, treniruoti organizmą ir atstatyti psichoemocinę pusiausvyrą. Miške, gryname ore taikant šiaurietišką dozuotą vaikščiojimą, diafragminį kvėpavimą, garsų gimnastiką, ėjimą refleksoterapiniu taku yra treniruojamos širdies-kraujagyslių, kvėpavimo organų ir judamojo-atramos aparato sistemos, gerėja smegenų kraujotaka, didėja fizinis organizmo pajėgumas, normalizuojasi psichofizinė būklė.

 

Tai Chi (Tai Či)

Taiji On The Terrace1

Šis kinų kovos menas, pasižymintis švelniais ir lėtais judesiais, pradėjo formuotis Kinijoje prieš keletą šimtmečių. Jos filosofinį pagrindą sukūrė mąstytojai daoistai, ieškoję būdų kaip pasiekti ilgaamžiškumą ir pažinti gyvenimo esmę. Tai Chi nuo seno laikomas sveikatingumo, savigynos, fizinio poilsio bei dvasinio nušvitimo visuma. Šias treniruotes, kurių tikslas – sveikatos stiprinimas, gyvenimo prasmės, harmonijos su pasauliu ir pačiu savimi atradimas, galite lankyti apsistoję „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose. Taisyklingai atliekami Tai Chi judesių pratimai padeda atsipalaiduoti, nuraminti mintis, gerinti kraujotaką, reguliuoti kūno laikyseną, sustiprinti imuninę sistemą bei vystyti vidinę energiją.

 

Kitos naujienos

Birštone užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas
Praėjusį savaitgalį, liepos 13 dieną, 13:15, Birštone, greta „Eglės sanatorijos” užfiksuotas masiškiausio masažo rekordas Lietuvoje. Net 176 masiškiausio rekordo dalyviai, kuriuos sudarė 88 masažuotojai ir lygiai tiek pat – 88 TrenkTuro žygeiviai.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorijai“ – Europos geriausiųjų įvertinimas
Dvejuose sveikatinimo paslaugomis ir kokybišku poilsiu garsėjančiuose kurortuose, Birštone ir Druskininkuose esanti „Eglės sanatorija“ pasiekė vieno reikšmingiausių savo veiklos įvertinimų. Vidurvasarį „Eglės sanatorijai“ įteiktas „EuropeSpa med“ sertifikatas, tvirtinantis, kad čia teikiamos paslaugos atitinka aukščiausius Europos sanatorijoms taikomus kokybės standartus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Eglės sanatorija“ – LTeam sveikatinimo partneris
Liepos 12-tos rytą Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su AB „Eglės sanatorija“, kuri iki 2020 metų pabaigos įgijo LTeam olimpinės komandos sveikatinimo partnerio statusą.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau