Sveikos ir aktyvios vasaros žavesys Sveikos ir aktyvios vasaros žavesys

Sveikos ir aktyvios vasaros žavesys

Druskininkai
Grynas oras, lengvas vėjelis, maloni šiluma ar raminanti vakaro vėsa – tai bene didžiausi vasaros malonumai, gūdžią dieną keliantys nostalgiją. Šią vasarą „Eglės sanatorija“ linki jums sukaupti kuo daugiau malonių įspūdžių, ragina laiką leisti aktyviai, būti gryname ore, aktyviai judėti ir reguliariai rūpintis savo sveikata!

Refleksoterapinis takas

DS 1099

Tai iš įvairių akmenėlių nuklotas takas, sukurtas siejant senąsias dvasines praktikas ir Indijos mediciną (ajurvedą), kinų Dao filosofiją, kovos ir sveikatos meną Tai Chi, tradicinę kinų mediciną ir kita. Vaikštant basomis refleksoterapiniu taku, esančiu „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose, įvairių spalvų ir skirtingo dydžio akmenukai spaudžia pėdose esančius biologiškai aktyvius taškus, susijusius su mūsų vidaus organais. Toks natūralus pėdų masažas šalina nuovargį, dirglumą, nemigą, gerina darbingumą, atmintį, padeda koncentruoti dėmesį, stiprinti kojų raumenis, raiščius, gerinti laikyseną, lavinti pusiausvyrą. Tai itin veiksminga organizmo grūdinimo ir ligų profilaktikos priemonė.

 

 

Takas „Sveikatos link“

DS 1080

Šiuolaikinė, saugi gydomoji procedūra, apjungianti klimatoterapiją, kineziterapiją ir psichoterapiją, taikoma „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose. Vieni iš pagrindinių šios sudėtinės procedūros tikslų – atkurti biologinius organizmo ryšius su gamta, grūdinti, treniruoti organizmą ir atstatyti psichoemocinę pusiausvyrą. Miške, gryname ore taikant šiaurietišką dozuotą vaikščiojimą, diafragminį kvėpavimą, garsų gimnastiką, ėjimą refleksoterapiniu taku yra treniruojamos širdies-kraujagyslių, kvėpavimo organų ir judamojo-atramos aparato sistemos, gerėja smegenų kraujotaka, didėja fizinis organizmo pajėgumas, normalizuojasi psichofizinė būklė.

 

Tai Chi (Tai Či)

Taiji On The Terrace1

Šis kinų kovos menas, pasižymintis švelniais ir lėtais judesiais, pradėjo formuotis Kinijoje prieš keletą šimtmečių. Jos filosofinį pagrindą sukūrė mąstytojai daoistai, ieškoję būdų kaip pasiekti ilgaamžiškumą ir pažinti gyvenimo esmę. Tai Chi nuo seno laikomas sveikatingumo, savigynos, fizinio poilsio bei dvasinio nušvitimo visuma. Šias treniruotes, kurių tikslas – sveikatos stiprinimas, gyvenimo prasmės, harmonijos su pasauliu ir pačiu savimi atradimas, galite lankyti apsistoję „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose. Taisyklingai atliekami Tai Chi judesių pratimai padeda atsipalaiduoti, nuraminti mintis, gerinti kraujotaką, reguliuoti kūno laikyseną, sustiprinti imuninę sistemą bei vystyti vidinę energiją.

 

Kitos naujienos

Laikas atsipūsti – rudens atostogos visai šeimai!
Atostogos – vienas saldžiausių žodžių, tiesa? O kai mokykloje rudens atostogos prasideda vaikams, tai reiškia, kad metas atsipūsti visai šeimai!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Mokytojams – nuoširdus AČIŪ, specialus pasiūlymas ir dovana!
Žinome, kad mokslo šaknys karčios, bet vaisiai – saldūs. Mokytojai kantriai, dėmesingai ir atsakingai padeda vaikams kasdien nuskinti saldų mokslo vaisių, tad tariame jiems didelį ir nuoširdų ačiū bei kviečiame į „Eglės sanatoriją“ – čia jūsų laukia specialus pasiūlymas ir dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau