Sveikatos kupinos atostogos Jums, Medikai! Sveikatos kupinos atostogos Jums, Medikai!

Sveikatos kupinos atostogos Jums, Medikai!

Birštonas Druskininkai
Metas planuoti atostogas – atsipalaiduoti, pasimėgauti gamtos teikiama ramybe bei sveikata alsuojančiomis procedūromis! Kviečiame pasinaudokite jums priklausančia valstybės kompensacija nuo rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. Rezervuokite jau dabar!

Visiems medikams, apsistojusiems „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose ir Birštone, dovanojami apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse vakarais. 

 

JEI NORITE PASINAUDOTI VALSTYBĖS TEIKIAMA KOMPENSACIJA, SKAMBINKITE TELEFONU +370 313 60220 ARBA RAŠYKITE EL. PAŠTU druskininkai@sanatorija.lt, birstonas@sanatorija.lt (pasiūlymas negalioja atliekant rezervaciją internetu).Jeigu rezervuojant nenurodysite, kad norite pasinaudoti valstybės teikiama kompensacija, atvykę negalėsite ja pasinaudoti.

 

TURITE KLAUSIMŲ? ATSAKYSIME!

Kas gali įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai. (Ekonomikos ir Inovacijų Ministerija su savivaldybėmis bei Sveikatos Apsaugos Ministerija derina sąrašo praplėtimą kitais su virusu kovojusiais sveikatos apsaugos sistemos darbuotojais).

 

Kada bus galima įsigyti ir panaudoti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?

Valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugas parduoti ir suteikti bus galima nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 lapkričio mėn. 30 d.

 

Svetainėje (spauskite čia) rasite dažniausiai užduodamus klausimus, priemonės veikimo schemą, aktualų priemonės aprašą ir kitą naudingą informaciją.

Kitos naujienos

Laikas stiprinti imunitetą – specialus pasiūlymas senjorams
Pasiruoškite šaltajam metų sezonui ir sustiprinkite sveikatą. Kviečiame pasinaudoti specialia akcija, skirta senjorams nuo lapkričio iki gruodžio pabaigos. Nėra nieko brangesnio už puikią savijautą, auštant žvaliam ir energingam rytojui!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dėmesio! Rugsėjo 25–26 d. baseinų ir pirčių kompleksai Druskininkuose atviri tik sanatorijos gyventojams
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį ir šeštadienį į baseinų ir pirčių kompleksus Druskininkuose (Gydykloje ir Comfort) galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje. Atsiprašome už galimus nepatogumus. Lauksime jūsų sugrįžtant!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Vienijamos pastangos sveikatos stiprinimo srityje
Lietuvos kurortai yra mūsų šalies nacionalinis turtas. Visuomenės sveikatos stiprinimas, ligų prevencija, gydymas ir reabilitacija, taikant natūralius gamtinius veiksnius, šimtmečiais siejami su mūsų kurortų vietovardžiais: Druskininkai, Birštonas, Palanga ir t.t. Siekdami mokslo ir studijų bei praktikos pažangos, Vilniaus universitetas (VU) ir Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija (Asociacija) pasirašė 5-ių metų bendradarbiavimo sutartį.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau