Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas? Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

Birštonas Druskininkai
Kodėl Europoje sveikatinimas – auksas, o lietuviai vis dar slepiasi nuo šio baubo? Kodėl taip skirtingai žiūrime į savo sveikatą? Kas turi pasikeisti, kad keistųsi ir visuomenės požiūris? O gal tikrai – „sveikatinasi“ tik tie, kurie sveikatos neturi? Čia rasite atsakymus į šiuos ir panašius klausimus!

Rugsėjo 6–7 dienomis, Birštone vyko trečiasis visuomeniškų piliečių, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų ir politikos atstovų susitikimas – diskusijų festivalis „Būtent!“, kuriame diskutuota ir „Eglės sanatorijos“ incijuota tema: Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

„Jeigu aš sveikas, tai kam man sveikatintis?“ – dažnai sako tūlas lietuvis. O į Lietuvos sveikatinimo kurortus atvykstančių užsienio svečių skaičius kasmet vis auga. Atvykę jie skiria didžiąją dalį atostogų savo sveikatai, kai Lietuvoje vis dar įprasta tingiai atostogauti lepinantis saulės voniomis Europos pietų kurortuose…

Moderatorė R. Kulvinskytė.

Dalyviai: A. Balčius, L. Nosevič, S. Vaitulionis.

Kitos naujienos

Mažiausių kainų metuose sezonas
Progų pasirūpinti savo sveikata ieškoti tikrai nereikia, tačiau dabar yra palankiausias metas tai padaryti.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Atsipūskite po ūkio darbų!
Po sunkių ūkio darbų kviečiame atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalvingi Naujieji metai 2020 „Eglės sanatorijoje“
Palydėti 2019 ir pasitikti Naujuosius 2020 metus kviečiame drauge su „Eglės sanatorija“, gražiausia muzika, nuotaikingais vakaro vedėjais, gardžiais patiekalais ir naujametiniais fejerverkais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau