Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas? Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

Birštonas Druskininkai
Kodėl Europoje sveikatinimas – auksas, o lietuviai vis dar slepiasi nuo šio baubo? Kodėl taip skirtingai žiūrime į savo sveikatą? Kas turi pasikeisti, kad keistųsi ir visuomenės požiūris? O gal tikrai – „sveikatinasi“ tik tie, kurie sveikatos neturi? Čia rasite atsakymus į šiuos ir panašius klausimus!

Rugsėjo 6–7 dienomis, Birštone vyko trečiasis visuomeniškų piliečių, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų ir politikos atstovų susitikimas – diskusijų festivalis „Būtent!“, kuriame diskutuota ir „Eglės sanatorijos“ incijuota tema: Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

„Jeigu aš sveikas, tai kam man sveikatintis?“ – dažnai sako tūlas lietuvis. O į Lietuvos sveikatinimo kurortus atvykstančių užsienio svečių skaičius kasmet vis auga. Atvykę jie skiria didžiąją dalį atostogų savo sveikatai, kai Lietuvoje vis dar įprasta tingiai atostogauti lepinantis saulės voniomis Europos pietų kurortuose…

Moderatorė R. Kulvinskytė.

Dalyviai: A. Balčius, L. Nosevič, S. Vaitulionis.

Kitos naujienos

Inovacija Lietuvoje – lazerio terapija!
„Eglės sanatorijoje“ dar visai neseniai pristatyta abejingų nepaliksianti naujovė – „LASERNEEDLE TOUCH“ technologija. Tai vienintelė Lietuvoje taškinė mažo intensyvumo lazerio terapijos procedūra!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Prieššventinis siurprizas – „Eglės sanatorijoje“ eksponuojamas ilgiausias „Lynų kelio“ keltuvo maketas Lietuvoje!
Ilgiausias „Lynų kelio“ keltuvo maketas Lietuvoje šiuo metu svečiuojasi „Eglės sanatorijoje“, Druskininkuose! Kviečiame pasinaudoti galimybe ir susipažinti su įspūdingu, rekordinio ilgio kūriniu iš arčiau. Užsukite!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Nauja paveikslų paroda pasiekė stiklinę galeriją „Eglės sanatorijoje“!
Įkvėpkite gaivaus meno – stiklinėje galerijoje pristatėme tapytojo Romualdo Balinsko kūrybą!
Druskininkai
Skaityti daugiau