Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas? Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

Birštonas Druskininkai
Kodėl Europoje sveikatinimas – auksas, o lietuviai vis dar slepiasi nuo šio baubo? Kodėl taip skirtingai žiūrime į savo sveikatą? Kas turi pasikeisti, kad keistųsi ir visuomenės požiūris? O gal tikrai – „sveikatinasi“ tik tie, kurie sveikatos neturi? Čia rasite atsakymus į šiuos ir panašius klausimus!

Rugsėjo 6–7 dienomis, Birštone vyko trečiasis visuomeniškų piliečių, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų ir politikos atstovų susitikimas – diskusijų festivalis „Būtent!“, kuriame diskutuota ir „Eglės sanatorijos“ incijuota tema: Sveikatinimas – užsieniečių auksas, lietuvių baubas?

„Jeigu aš sveikas, tai kam man sveikatintis?“ – dažnai sako tūlas lietuvis. O į Lietuvos sveikatinimo kurortus atvykstančių užsienio svečių skaičius kasmet vis auga. Atvykę jie skiria didžiąją dalį atostogų savo sveikatai, kai Lietuvoje vis dar įprasta tingiai atostogauti lepinantis saulės voniomis Europos pietų kurortuose…

Moderatorė R. Kulvinskytė.

Dalyviai: A. Balčius, L. Nosevič, S. Vaitulionis.

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!
Druskininkai
Skaityti daugiau