SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai! SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai!

SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai!

Birštonas Druskininkai
Šaltuoju metų laiku, kai judame mažiau, mažiau gauname saulės spindulių ir rečiau būname gryname ore, silpnėja mūsų imuninė sistema, kimba įvairūs virusai, dažniau susiduriame ir su vangumu, prastesne nuotaika, didesniu nerimu. Tad laikas išsivaduoti iš žiemos stingulio ir skirti daugiau dėmesio savo sveikatai! Jums pasirinkus 5 naktų Gydomąją programą SVEIKADIENIAI laukia net 25 gydomosios procedūros, 5 tyrimai jūsų viešnagės metu, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžių barai ir dar daugiau. Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Įsitempę ir nusilpę nugaros raumenys, pertemptas kaklas, netaisyklinga laikysena, skausmai pečių juostos ir nugaros apatinėje dalyje… Pažįstama? Iš žiemos stingulio persijunkite į aktyvų pavasario judesį! Rinkitės specialų pasiūlymą SVEIKADIENIAI, kuris galioja atvykstant nuo balandžio 1 d. iki birželio 14 d.

 

5 naktys, 5 gydomosios procedūros kasdien, 5 maitinimai kasdien, 5 tyrimai… ir dar daugiau!

Jūsų sveikatinimo programą sudaro:

 • Gydytojo konsultacija
 • Pakartotinė gydytojo konsultacija (tyrimų rezultatams aptarti)
 • 5 gydomosios procedūros kiekvieną dieną – išvis 25 jūsų viešnagės metu
 • 3 maitinimai per dieną (švediškas stalas) ir 2 užkandžių barai: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti)
 • Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą
 • EKG (elektrokardiograma)
 • Kūno sudėties tyrimas analizatoriumi „IOI353“
 • Spirometrija (plaučių funkcijos tyrimas)
 • Bendras kraujo tyrimas
 • Kineziterapeuto konsultacija arba laikysenos vertinimas
 • Natūralus mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje
 • Hidrorelaksacija kasdien
 • Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“
 • Laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, tenisas, biliardas ir kt.)
 • 5 naktys pasirinkto tipo kambaryje

„Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Programą sudarančių procedūrų grupės*:

 1. Kineziterapija grupėje: salėje, vandenyje arba vertikalioje vonioje.
  2. – Gydomoji vonia: mineralinė vonia, mineralinė perlinė vonia, mineralinė sūkurinė vonia arba kitos.
  – Gydomasis purvas: durpinio purvo aplikacija, durpinio purvo mineralinė vonia arba baltojo purvo aplikacija.
  3. Gydomasis masažas: klasikinis (15 min.), povandeninis (15 min.) arba aparatinis.
  4. Aparatinės fizioterapijos procedūra: elektrostimuliacija, magnetinė terapija, haloterapija arba kitos.
  5. Relaksacijos procedūra: audiovizualinė relaksacija, binauralinė relaksacija arba aromaterapija, arba kitos procedūros: deguonies-vaistažolių arbatų kokteilis.

* Procedūros yra orientacinės, jas individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs jūsų sveikatos būklę, atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Procedūros skirtos suaugusiems.

 

KAINA IR REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

KAINA IR REZERVACIJA BIRŠTONE

 

SVARBU! Pasiūlymas negalioja balandžio 8–15 dienomis imtinai. Šis pasiūlymas galioja naujai sukurtoms rezervacijoms nuo kovo 15 d. Šiam pasiūlymui negalioja kitos nuolaidos, nuolaidos kodai ir kita. Pasiūlymui galioja tik Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą skaitykite čia.

Kitos naujienos

Birželis – šeimos atostogų mėnuo! Visą mėnesį VAIKAMS – nemokamos procedūros, maitinimas ir apgyvendinimas Birštone
Kokybiškas laikas su vaikais jums atsitraukus nuo buities ir sutelkus dėmesį į buvimą kartu, stiprinant visų šeimos narių fizinę, emocinę ir psichologinę sveikatą, mėgaujantis gydomosiomis procedūromis, su meile ruoštu maistu – pusryčiais, pietumis, vakarienėmis ir užkandžių barais, buvimu baseinų ir pirčių komplekse tiek, kiek geidžia širdis. Ir žvelgiant į tas šelmiškas ugneles vaikų akyse, jiems dūkstant žaidimų kambaryje. „Eglės sanatorijoje“ Birštone birželio mėnesį gyvenantiems vaikams – gydomosios procedūros, maitinimas, apgyvendinimas, laisvalaikio pramogos – nieko nekainuoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DOVANA! Atvykstate 4 naktims ir +1 gaunate dovanų
Birželio mėnesį „Eglės sanatorija“ Birštone švenčia 10 metų jubiliejų ir šia proga paruošė jums stulbinančią dovaną – pasirinkus vieną iš sanatorinio gydymo programų ir užsakius 4 nakvynes – penktąją padovanosime! O nakvynė tai ne tik apgyvendinimas pasirinkto tipo kambaryje. Tai diena, kupina sveikatinimosi procedūrų, neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse, gardus maistas ir laisvalaikio pramogos. Nepramiegokite, rezervaciją galite atlikti tik birželio 1–7 dienomis, o atvykti iki birželio 30 dienos.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Lojaliems klientams dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas nei turite dabar!
Vėl ir vėl į sanatoriją sugrįžtantis klientas – geriausia paskata judėti į priekį, išlaikyti aukštą paslaugų ir aptarnavimo kokybę bei ieškoti naujų būdų tobulėjimui. Visą gegužės ir birželio mėnesį lojaliems mūsų klientams, įgijusiems sidabrinio, auksinio ar platininio lojalumo statusą, dovanojame aukštesnio lojalumo statuso naudas ir nuolaidas! O aukščiausią – deimantinį – lojalumo statusą įgijusiems klientams dovanojame liukso klasės kambarį už dviviečio kambario kainą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau