SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai! SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai!

SVEIKADIENIAI – 25 gydomosios procedūros ir 5 tyrimai!

Birštonas Druskininkai
Šaltuoju metų laiku, kai judame mažiau, mažiau gauname saulės spindulių ir rečiau būname gryname ore, silpnėja mūsų imuninė sistema, kimba įvairūs virusai, dažniau susiduriame ir su vangumu, prastesne nuotaika, didesniu nerimu. Tad laikas išsivaduoti iš žiemos stingulio ir skirti daugiau dėmesio savo sveikatai! Jums pasirinkus 5 naktų Gydomąją programą SVEIKADIENIAI laukia net 25 gydomosios procedūros, 5 tyrimai jūsų viešnagės metu, neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse, pusryčiai, pietūs, vakarienės, užkandžių barai ir dar daugiau. Čia – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Įsitempę ir nusilpę nugaros raumenys, pertemptas kaklas, netaisyklinga laikysena, skausmai pečių juostos ir nugaros apatinėje dalyje… Pažįstama? Iš žiemos stingulio persijunkite į aktyvų pavasario judesį! Rinkitės specialų pasiūlymą SVEIKADIENIAI, kuris galioja atvykstant nuo balandžio 1 d. iki birželio 14 d.

 

5 naktys, 5 gydomosios procedūros kasdien, 5 maitinimai kasdien, 5 tyrimai… ir dar daugiau!

Jūsų sveikatinimo programą sudaro:

 • Gydytojo konsultacija
 • Pakartotinė gydytojo konsultacija (tyrimų rezultatams aptarti)
 • 5 gydomosios procedūros kiekvieną dieną – išvis 25 jūsų viešnagės metu
 • 3 maitinimai per dieną (švediškas stalas) ir 2 užkandžių barai: priešpiečiai ir pavakariai (visuose maitinimuose apsilankymai neriboti)
 • Neriboti apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą
 • EKG (elektrokardiograma)
 • Kūno sudėties tyrimas analizatoriumi „IOI353“
 • Spirometrija (plaučių funkcijos tyrimas)
 • Bendras kraujo tyrimas
 • Kineziterapeuto konsultacija arba laikysenos vertinimas
 • Natūralus mineralinis ir gėlas vanduo biuvetėje
 • Hidrorelaksacija kasdien
 • Papildomos grupinės treniruotės „Būk aktyvus“
 • Laisvalaikio užsiėmimai (muzikiniai vakarai, tenisas, biliardas ir kt.)
 • 5 naktys pasirinkto tipo kambaryje

„Eglės sanatorijoje“ – viskas įskaičiuota jūsų sveikatai!

Programą sudarančių procedūrų grupės*:

 1. Kineziterapija grupėje: salėje, vandenyje arba vertikalioje vonioje.
  2. – Gydomoji vonia: mineralinė vonia, mineralinė perlinė vonia, mineralinė sūkurinė vonia arba kitos.
  – Gydomasis purvas: durpinio purvo aplikacija, durpinio purvo mineralinė vonia arba baltojo purvo aplikacija.
  3. Gydomasis masažas: klasikinis (15 min.), povandeninis (15 min.) arba aparatinis.
  4. Aparatinės fizioterapijos procedūra: elektrostimuliacija, magnetinė terapija, haloterapija arba kitos.
  5. Relaksacijos procedūra: audiovizualinė relaksacija, binauralinė relaksacija arba aromaterapija, arba kitos procedūros: deguonies-vaistažolių arbatų kokteilis.

* Procedūros yra orientacinės, jas individualiai skiria gydytojas, konsultacijos metu įvertinęs jūsų sveikatos būklę, atsižvelgdamas į procedūrų indikacijas ir kontraindikacijas. Procedūros skirtos suaugusiems.

 

KAINA IR REZERVACIJA DRUSKININKUOSE

KAINA IR REZERVACIJA BIRŠTONE

 

SVARBU! Pasiūlymas negalioja balandžio 8–15 dienomis imtinai. Šis pasiūlymas galioja naujai sukurtoms rezervacijoms nuo kovo 15 d. Šiam pasiūlymui negalioja kitos nuolaidos, nuolaidos kodai ir kita. Pasiūlymui galioja tik Lojalumo programos nuolaida. Daugiau apie Lojalumo programą skaitykite čia.

Kitos naujienos

Po praktikos kineziterapeutai sėkmingai tęsia karjerą
Kineziterapijos studentė Lina 1989 m. į „Eglės sanatoriją“ atėjo atlikti praktiką. Po jos atsisveikindama, pasakė, kad tikrai sugrįš. Ir sugrįžo labai greitai. Šiuo metu vyr. kineziterapeutė Lina Žukauskienė jau 34 m. yra vienas ryškiausių „Eglės sanatorijos“ šviesulių − kupina energijos ir pozityvumo veda savo kineziterapeutų komandą į priekį, nenustygsta vietoje, tobulėja ir augina naujas kineziterapijos žvaigždes.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. šeimos atostogų metas!
Kai atėjus atostogoms moksleiviai užveria mokyklos duris – ateina laikas visos šeimos atostogoms! Spalio 27 d. – lapkričio 5 d. „Eglės sanatorija“ laukia tėvų, išsiilgusių turiningo laiko drauge su vaikais. Sveikatą gerinančios procedūros, neribotos maudynės baseinų ir pirčių komplekse, šėlionės vaikų žaidimų kambaryje, poilsis nuo buities darbų ir maisto ruošimo – taip skamba tobulos atostogos!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Stiprinkite sveikatą – SPECIALUS PASIŪLYMAS SENJORAMS!
Profesionalūs gydytojai, asmeninis dėmesys jums ir jūsų sveikatai – tai tarsi „Eglės sanatorijos“ vizitinė kortelė. Sanatorijoje jūsų laukia efektyvios gydomosios procedūros, tiesiai iš žemės gelmių atkeliavęs mineralinis vanduo, Lietuvoje kasamas ir gydymui naudojamas natūralus durpinis purvas, šviežias maistas, jauki aplinka. „Eglės sanatorija“ kviečia atrasti sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti savo sveikatą jau dabar! Rugsėjo 10–30 d. senjorų laukia specialus pasiūlymas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau