Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis

Svečiuose – televizijos laidų vedėjas ir režisierius Vytenis Pauliukaitis

Birštonas Druskininkai
Šiltas ir atviras pokalbis su „Eglės sanatorijoje“ Birštone besisvečiuojančiu puikiai visiems pažįstamu televizijos laidų vedėju ir režisieriumi Vyteniu Pauliukaičiu. Sužinokite, kas ir kodėl Vytenį sanatorijoje žavi labiausiai!

Vyteni, dėl kokių priežasčių renkatės sveikatinantį poilsį „Eglės sanatorijoje“?

Trumpai? Todėl, kad čia yra puiku (juokiasi). O jeigu iš tiesų – aš jau daugelį metų atvažiuoju į „Eglės sanatoriją“ arba Druskininkuose, arba Birštone. Ir nežadu Eglės keisti į ką nors kitą. Man labai patinka, kad sanatorija Birštone įsikūrusi ant Nemuno kranto, kurortas nedidelis, todėl čia, palyginus, mažai žmonių. Tikra ramybė. Į sanatoriją žmonės atvyksta pavargę, kamuojami streso, galbūt kokių nors kitų ligų, o čia atvykęs po truputį pradedi atsipalaiduoti, jautiesi „tarp savų“. Bent jau mane aplanko tokia savijauta kaskart čia atvykus, todėl aš labai džiaugiuosi ir nenorėčiau važiuoti kur nors kitur. Beje, esu buvęs sanatorijose užsienyje ir galiu pasakyti, taip jau nesigiriant, kad pas mus Lietuvoje – aukščiausias lygis. Ir čia ne šiaip sau komplimentas dėl to, kad klausiate manęs, aš tuo įsitikinęs.

 

Ką būtent, kalbant apie aukščiausią lygį, galėtumėte išskirti?

Pasakysiu jums tai, ką patvirtintų beveik kiekvienas sanatorijos svečias – „Eglės sanatorijoje“ jaučiamas ypatingas dėmesys klientui. Nuo atvykimo, kai tau paduodami raktai, apsilankymo pas gydytoją, procedūrų grafiko sudarymo, pačių procedūrų atlikimo, iki tol, kol tau ateina laikas keliauti namo. Pavyzdžiui, konsultuojantis gydytojas pritaiko tau tai, ko reikia, atsižvelgia į norus, negalavimus, diskutuoja, paaiškina, jeigu ko nors nesupranti. Labai dėmesinga. Man atrodo, kad čia dirba aukščiausio lygio savo srities profesionalai. Susidaro įspūdis, kad sanatorijos vadovai puikiai moka suburti kolektyvą, atrodo visi dirba kaip vienas kumštis, vienu kvėpavimu. Kartais draugai man sako: „Ai, tave atpažįsta dėl to ir elgiasi su tavimi maloniai, šypsosi.“ Ne, tai visiškai netiesa. Na pažįsta, tai pažįsta, bet aš nejaučiu kažkokių ypatingų šypsenų skirtų tik man, aš juk matau kaip ir su kitais žmonėmis bendrauja.

Apskritai, sanatorija dabar visai kitokia nei būdavo anais laikais, dar prieš nepriklausomybę, ji visiškai iš esmės pakeitusi savo „veidą“. Galbūt tai priklauso ir nuo žmonių, kurie atvykdavo. Dabar, man atrodo, visi daug kultūringesni, plačiau mąstantys, nesijaučia tokio erzelio ir nepasitenkinimo viskuo ir visada. Matyt viskas keičiasi, keičiamės ir mes.

 

O maitinimas, procedūrų kokybė?

Maisto pasirinkimas – labai platus. Nelaimingas dėl to esu, kabutėse (juokiasi), nes visada grįžęs iš sanatorijos truputį „pasitaisau“. Labai skanu, gali rinktis iš daugybės patiekalų, daug daržovių, maistas nėra labai sunkus. Esu pagyręs ir personalą, paprašiau, kad padėką perduotų virtuvės šefams.

Iš procedūrų man patiko viskas, ką skyrė gydytojas. Čia labai didelis jų pasirinkimas, todėl vis išbandau ką nors naujo. Bet apskritai, džiaugiuosi, kad mano sveikata yra gana nebloga, todėl ir procedūrų man ypatingų nereikia, tačiau pažįstu ne vieną rimtą ligonį, kuriam sanatorija iš tiesų padėjo sveikatą pataisyti. Žinoma, tam, kad atvažiuotum į sanatoriją, nereikia laukti, kol sveikata ims šlubuoti. Tikrai ne. Reikėtų išvis stengtis sveikiau gyventi, bet jūs man pasakykit, kaip tai padaryti? (juokiasi)

 

Kuo jus traukia Lietuvos kurortai? Ar jus veikia supanti aplinka, gamta?

Akį traukia ir širdį glosto tai, kad abu kurortai – tiek Druskininkai, tiek Birštonas – labai gražiai sutvarkyti. O tam reikia tikrai labai daug pastangų. Aš visad apgailestauju, kad Vilniuje, sostinėje, dar toli gražu nepasiekėme tokio aukšto lygio, tačiau, kita vertus, džiaugiuosi, kad Lietuvoje turime tokius nuostabius kurortus, į kuriuos galime pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasidžiaugti gamta. Aplinka mane veikia ir veikė visada – aš daug vaikščioju, skaitau, mėgaujuosi gamtos ramybe, čia būnant kyla įvairiausių kūrybinių minčių. Ypač, jeigu pabūni ilgesnį laiką, tada gali susikaupti darbams, tau nereikia niekuo rūpintis. Tavimi rūpinasi. O tu sau dirbi.

Aš čia jums tik komplimentus dalinu, nepatikės žmonės (juokiasi). Juk paprastai visi ieško kokių nors priekabių, juo labiau, kad atvažiuojame ilsėtis tada, kai esame sudirgę, sutrikusios sveikatos, kamuojami streso. Bet žinote, sanatorija kažkaip sugeba „išmagnetinti“ tą sudirgimą.

 

Ar sugrįšite į svečius dar kartą?

Tikrai sugrįšiu, tikrai. Būsiu įkyrus (juokiasi). Ir rekomenduoju visiems, kas nori atsipalaiduoti be rūpesčių ir pasisveikatinti puikioj aplinkoj. Juk kartais užtenka vos kelių dienų, kad pasijaustum kitaip, atsirastų daugiau jėgų. Linkiu sveikatos visiems ir sakau – iki pasimatymo!

 

Kitos naujienos

2020 metų inovacijos „Eglės sanatorijoje“
2020 – kupini iššūkių ir sudėtingų išbandymų metai, tačiau su savimi jie atsinešė ir dvi naujienas technologijų srityje. Birželio mėnesį sanatorija pristatė mobiliąją programėlę, skirtą į sanatoriją atvykusiems klientams, o gruodžio – išmaniuosius info-terminalus.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Nuo gruodžio 22 d. teikiame reabilitacijos ir gydymo paslaugas TIK atvykstantiems su Teritorinių ligonių kasų (TLK) siuntimu
Apgailestaujame, dėl mūsų šalyje paskelbto karantino apribojimų ir dėl blogos epidemiologinės situacijos Lietuvoje, „Eglės sanatorija“ nuo gruodžio 22 d. iki atskiro pranešimo, negalės suteikti paslaugų klientams, atvykstantiems savomis lėšomis.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Svečiuose – TV ir radijo laidų vedėja Rimantė Kulvinskytė
Šįkart „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose svečiuojasi Rimantė Kulvinskytė su vyru Povilu ir dukrele Luna. Kviečiame į virtualų pokalbį su žinoma televizijos, radijo laidų vedėja ir žurnaliste Rimante.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau