Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas

Svečiuose – keliautojas Žygimantas Barysas

Druskininkai
Vienas pirmųjų po pertraukos „Eglės sanatorijoje“ lankėsi žinomas keliautojas ir asmeninis kelionių planuotojas, TV laidų dalyvis Žygimantas Barysas – po raktikaulio operacijos 34-erių metų vyras sanatorijoje stiprino ir kūną, ir sielą. Kviečiame skaityti apie Ž. Baryso kelionę sveikatos link!

Žygimantai, pirmiausia, kodėl po operacijos reabilitacijai pasirinkote būtent „Eglės sanatoriją“?

Tiesą sakant, ją dėl gerų ir patikimų čia dirbančių specialistų man rekomendavo mane operavęs profesorius ir čia jau sveikatą stiprinę mano draugai bei šeimos nariai. Be to, man labai patinka Druskininkų kurortas, todėl apsispręsti, kur reabilituotis nebuvo sunku.

 

„Eglės sanatorijoje“ lankėtės pirmą kartą. Kokie įspūdžiai?

Patys geriausi. Pirmiausiai nustebau, jog čia viskas puikiai sustyguota. Negalvojau, kad sanatorija gali būti tokia moderni. Mėgstu komfortą, todėl man svarbu ir teikiamų sveikatinimo paslaugų kokybė, ir patogus gyvenimas. „Eglės sanatorijoje“ šie dalykai puikiai dera tarpusavyje. Turbūt didžiausia sanatorijos stiprybė yra čia dirbantys žmonės. Kai kurie čia dirba ne vienerius metus, o net kelis dešimtmečius. Labai patiko, kad darbuotojai atidžiai atlieka savo darbą, yra šilti ir nuoširdūs. Tikras dzūkų lobis! Čia jaučiausi tarsi būčiau namuose: naminis maistas – skanus, sveikas, subalansuotas, įvairus. Kaip pas mamą.

 

Per kelias savaites trukusią reabilitaciją išbandėte daug įvairių procedūrų. Kurios labiausiai patiko ir įsiminė?

Mano atveju, turbūt bene svarbiausia buvo kineziterapija salėje ir vandenyje. Kineziterapeutė Rūta per kelias savaites tapo mano bičiule ir kelrode žvaigžde sveikimo link. Po mankštų jausdavau, kad dirba visi raumenys, o tai puikus rodiklis, kad viską atlieku teisingai. Ta asmeninė priežiūra ir palaikymas labai svarbu. Taip pat patiko sauso masažo lova ir gydomieji masažai. Buvo įdomu išbandyti ir deguonies-vaistažolių arbatų kokteilius, malonų įspūdį paliko ir gydomojo purvo procedūros.

 

Užsiminėte, kad „Eglės sanatorijoje“ nustebino modernumas…

Tikrai taip. Turbūt vienas pirmųjų išbandžiau šios vasaros naujieną – „Eglės sanatorijos“ mobiliąją programėlę. Joje galima matyti visą savo procedūrų grafiką, gauti priminimus, čia parodyta ir ką reikia būti apsivilkus einant į procedūrą. Labai patogu, viskas vienoje vietoje. Kita patikusi paslauga – aptarnavimas į kambarį. Kadangi daug laiko praleidžiu svetur, ypač viešbučiuose užsienyje, esu įpratęs užsisakinėti maistą į kambarį. Dėl to labai apsidžiaugiau, kad „Eglės sanatorijoje“ ši paslauga taip pat yra. Čia tiesiai į kambarį, pasirinkus iš meniu, galima užsisakyti įvairių užkandžių ir gėrimų.

Na, o 25 metrų baseinas reikalauja atskirų liaupsių – vien ko vertas vaizdas, kuriuo galima mėgautis beplaukiojant ar atliekant procedūras – tikras vitaminas akims. Todėl visiems ir kartoju – čia atgaiva ne tik kūnui, bet ir sielai. Manau į „Eglės sanatoriją“ sugrįšiu dar ne kartą, tik, viliuosi, jau ne reabilitacijai, o sveikatinančiam poilsiui su procedūromis. Tikiu, kad palaikyti ir stiprinti sveikatą reguliariai turime kiekvienas!

 

Kitos naujienos

NAUJIENA – dviračių nuoma
Atvykę į kurortą – apie automobilį galite pamiršti, visus objektus pasieksite pėsčiomis ar dviračiais, kuriuos nuo šiol galėsite išsinuomoti „Eglės sanatorijoje“!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
DUK: kaip organizuojama veikla „Eglės sanatorijoje“ po karantino?
Turite klausimų? Atsakysime!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dienos stovykla vaikams – „Ąžuolas“
Ieškote intensyvios veiklos savo vaikams? Kol tėvai mėgaujasi procedūromis ir gamtos ramybe, kviečiame vaikus į dienos stovyklą!
Druskininkai
Skaityti daugiau