Svečiuose – keliautojas Aurimas Valujavičius Svečiuose – keliautojas Aurimas Valujavičius

Svečiuose – keliautojas Aurimas Valujavičius

Birštonas Druskininkai
„Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose sveikatą stiprina keliautojas Aurimas Valujavičius. Kviečiame į virtualų pokalbį su Aurimu, sužinosite kaip jam sekėsi atgauti jėgas sanatorijoje ir kaip pasikeitė jo požiūris į sveikatinančių procedūrų svarbą.

Aurimai, labai malonu – nors ir per nuotolį – su jumis pasikalbėti. Papasakokite apie savo patirtį sanatorijoje, ar pirmą kartą lankėtės, ar teko pabuvoti ir anksčiau?

Ne, anksčiau nėra tekę lankytis sanatorijoje. Matyt, kaip ir daugelis, maniau, kad tam nėra poreikio, tačiau esu puikus pavyzdys, kad sanatorinis gydymas nėra skirtas vien tik vyresnio amžiaus žmonėms. Tiesa, paprastai susirgimų turi daugiau senjorai, bet nuo traumų, pervargimo, nugaros skausmų, pernelyg ilgo sėdėjimo prie kompiuterio, nevisai tinkamo gyvenimo būdo – niekas nėra apsaugotas ir, pripažinkim, visi turime kokių nors silpnesnių vietų, kuriomis nesirūpinant anksčiau ar vėliau galime padaryti sau meškos paslaugą. Aš čia truputį išsiplėčiau, bet noriu pasakyti, kad, mano manymu, negalima išskirti vienos amžiaus grupės, kuriai reikalingas sanatorinis gydymas – jis daugiau ar mažiau reikalingas visiems.

 

Tikra tiesa! Kaip jaučiatės po 5 dienų praleistų sanatorijoje? Kokios procedūros paliko didžiausią įspūdį?

Kūnas tikrai gavo atokvėpio, jaučiuosi atsigavęs, bet supratau ir tai, kad tiek, kiek krūvio patiria mano organizmas per keliones, man reikėtų 2–3 savaičių intensyvios reabilitacijos. Na, bet pradžiai – visko po truputį, juk reikia ir nuo kažko pradėt – džiaugiuosi atradęs „Eglės sanatoriją“, žinosiu, kur atvykti, kad susigrąžinčiau jėgas. O kalbant apie procedūras, turbūt sužavėjo visos, nes pirmą kartą jose lankiausi, bet pagal mano būklę ir poreikius, naudingiausios pasirodė lazerio terapija, magnetinė terapija, masažas, elektrostimuliacija ir individuali kineziterapija naudojant „Redcord“ įrangą.

 

Ar patiko maistas, aplinka, personalas?

Iš tiesų labai patiko aptarnavimas, personalas draugiškas, paslaugus, aplinka labai tvarkinga, prižiūrėta. Maisto gausa stulbinanti, nesitikėjau išvysti tokio plataus ir skanaus maisto pasirinkimo: daug daržovių, mėsos, žuvies, vaisių.

 

O ar mus dar kartą aplankysite?

Taip, manau, kad dar atvyksiu į „Eglės sanatoriją“. Supratau, kad prieš kiekvieną fizinių ir psichologinių jėgų reikalaujančią kelionę reikia atgauti jėgas ir sustiprėti, kad vėliau nebūtų rimtesnių komplikacijų. Juk dar norėsis ne vienerius metus pakeliauti po pasaulį, tad gera sveikata – numeris 1!

 

PROGRAMOS DRUSKININKUOSE

PROGRAMOS BIRŠTONE

 

Kaip šiuo metu vykdoma veikla sanatorijoje, rasite čia.

Kitos naujienos

BASEINŲ IR PIRČIŲ KOMPLEKSAS – visą liepos ir rugpjūčio mėnesį nieko nekainuoja!
Palikę rūpesčius užnugary, šią vasarą persikelkite į sveikatingumo namus – „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose arba Birštone. Čia – sveikatinimo programos, gydomosios procedūros, aktyvus laisvalaikis, užburianti gamta... Ir ne tik! Visą liepos ir rugpjūčio mėnesį apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kasdien visiems „Eglės sanatorijoje“ apsistojusiems klientams nieko nekainuoja.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Ilgesnė viešnagė sanatorijoje – didesnė nauda jums!
„Eglės sanatorija“ atnaujino naudas ilgiau apsistojusiems klientams. Sužinokite kokios dovanos laukia jūsų!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Visą birželį VAIKAMS nemokamas apgyvendinimas, maitinimas ir procedūros!
„Eglės sanatorija“ orientuojasi į kokybišką visos šeimos laiką, skirtą sveikatai stiprinti, tad visą birželio mėnesį kviečiame pasisemti sveikatos iš gamtos ir pasimėgauti gydančiomis procedūromis kartu su vaikais!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau