Svečiuose – ugdomojo vadovavimo specialistė Jūratė Jurginytė Svečiuose – ugdomojo vadovavimo specialistė Jūratė Jurginytė

Svečiuose – ugdomojo vadovavimo specialistė Jūratė Jurginytė

Birštonas Druskininkai
Nuotolinio darbo patirtimi su galimybe ir dirbti, ir sveikatintis „Eglės sanatorijoje“ dalinasi įmonės „Prasmingi pokyčiai“ įkūrėja ir „JCI Sostinė“ viceprezidentė Jūratė Jurginytė. Kviečiame susipažinti iš arčiau!

Jūrate, kuo gi jus žavi Lietuvos kurortai? Ar dažnai bėgate nuo miesto šurmulio?

Esu klaipėdietė gyvenanti Vilniuje, tad, kai galiu pabūti gamtoje – jaučiuosi tarsi namuose. Tai primena malonų poilsį pajūryje, gimtinėje. Druskininkuose lankausi gana retai, todėl labai įdomu pamatyti ir pažinti miestą iš arčiau. Labiausiai patinka ežerai, miškai, ramybė. Taip pat pastebėjau, kad čia gyvena labai nuotaikingi žmonės. Teko ne kartą šnekučiuotis su vietiniais gyventojais. Viena vyresnio amžiaus ponia taip džiaugėsi, kad gyvena Druskininkuose, jog net ir vaikų kviečiama atsisako keliauti į pajūrį: „O kam? – klausia. – Juk mes gyvename kurorte: dviračių takai kaip Palangoje, vanduo – kaip Nidoje, veiksmas – kaip Klaipėdoje“. Ir iš tiesų – Druskininkuose labai gera, čia yra viskas, ko reikia, norint pailsėti nuo didžiųjų miestų šurmulio, atsipalaiduoti ir, žinoma, pasisveikatinti.

 

Ar jūsų darbo pobūdis leidžia dirbti nuotoliniu būdu? Jei taip, kaip vertinate galimybę dirbti iš sanatorijos?

Konsultuoju, vedu mokymus bei koučingo sesijas video skambučiais, todėl džiaugiuosi galėdama tai daryti nuotoliniu būdu. Kai tik atvykau į „Eglės sanatoriją“ Druskininkuose visko atrodė tiek daug! Bet čia dirbantis personalas – labai paslaugus, padėjo susiorientuoti ir nepasiklysti. Labai patiko dirbti iš skirtingų erdvių: Žiemos sodo, kavinių, kambario balkone, lauke – patogiai įsitaisius hamake ar ant gulto. Smagu, kad galiu pakeisti darbo aplinką, daugiau judėti. Čia taip pat yra kelios konferencijų salės, todėl galima dirbti ir su komanda, organizuoti susitikimus, video skambučius – yra visa tam reikalinga įranga. Mėgstu plaukioti, todėl džiaugiausi galėdama rytais pasikrauti energijos panirus į vandenį, o vakare atsipalaiduoti ir pasimėgauti baseinų ir pirčių komplekso teikiamais malonumais. Lankiausi ir grupinėje kineziterapijos treniruotėje – tai puikus geros energijos, nuotaikos ir kūrybiškumo variklis. O atėjus savaitgaliui manęs laukė sveikatinančios procedūros. Štai tokia ta „Sveikų darbostogų“ realybė. Ir ji tikrai užburia!

 

Kokia džiugi patirtis! Sakykite, ar „Eglės sanatorijoje“ lankotės pirmą kartą, ar buvote ir anksčiau? Ką čia pastebėjote išskirtinio?

Lankiausi pirmą kartą, bet tikrai ne paskutinį (juokiasi). Man patinka laisvė, kurią jaučiu būdama miškų apsupty, didelėje erdvėje, kaskart atrasdama ką nors naujo! Vienas iš maloniausių atradimų – Žiemos sodas. Jis mane tiesiog pakerėjo savo ramybe, egzotiniu tropikų oru, staliukais su gėlėtomis staltiesėmis – kitomis savo mielomis ir jaukiomis detalėmis. Smagu, kad čia yra ką nuveikti ir vakarais, sanatorijos gyventojams vyksta įvairūs laisvalaikio renginiai: klausiau fortepijono pasirodymo, kitą vakarą – mėgavausi akordeonistų garsais. O ką jau kalbėti apie maistą… Turbūt visi mėgstame gardžiai pavalgyti, tiesa? (juokiasi). Čia įvairus pasirinkimas šviežių bei troškintų daržovių, žuvies, mėsos, o svarbiausia nuostabaus skonio jų pačių keptos duonos!

 

Jūrate, ar sugrįšite dar kartą?

Mielai! Tiesą sakant, aš iš tų žmonių, kurie sunkiai išsėdi ofise visas 9 valandas, man visada norisi daugiau judėti ir turėti susitikimų kažkur už ofiso ribų. Dar dabar prisimenu, kai vienoje iš darboviečių su kolega eidavome pasišokti pietų pertraukos metu tiesiog pokalbių kambaryje (juokiasi). Savo gera nuotaika, energija ir pozityvumu užkrėsdavome ir kitus kolegas. Suderinti darbą ir poilsį, paskirstyti energiją – labai svarbu, todėl laukiu nesulaukiu, kada ir vėl pasinersiu į sveikas darbostogas sanatorijoje!

 

PROGRAMA SVEIKOS DARBOSTOGOS

PROGRAMA SVEIKOS DARBOSTOGOS PLIUS

Kitos naujienos

„Eglės sanatorijos“ pranešimas
Skelbiamas svarbus pranešimas.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Dėmesio! Spalio 23–24 d. baseinų ir pirčių kompleksai Druskininkuose atviri tik sanatorijos gyventojams
Informuojame, kad dėl didelio klientų srauto ir dėl jūsų pačių saugumo šį penktadienį ir šeštadienį į baseinų ir pirčių kompleksus Druskininkuose (Gydykloje ir Comfort) galėsime priimti tik svečius, apsistojusius sanatorijoje. Atsiprašome už galimus nepatogumus. Lauksime jūsų sugrįžtant!
Druskininkai
Skaityti daugiau
Laikas atsikvėpti – speciali nuolaida ūkininkams
Ne paslaptis, kad ūkio darbai – vieni sudėtingiausių, o ūkininko profesija reikalauja daug laiko ir pastangų, priverčia nubraukti ne vieną sūrų prakaito lašą, tad kviečiame ūkininkus atsikvėpti ir atgauti jėgas „Eglės sanatorijoje“ Druskininkuose arba Birštone su specialia nuolaida ir jiems skirta dovana!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau